Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

b4d reče pred 18 urami:

Regeneracije se sproti ucim. Nabijam OH takoj po furi, kompresijske in cim vec noge gor itd. Ce ima kdo kak nasvet kako prezivet je vec kot dobrodosel. Drzim se tega da nonstop pijem in zrem (haribo bonboni) med voznjo, pa da se vedno premikam, tudi ce pocasi. In res je, ce je kriza, pride tudi dobro pocutje, ce si ok bo tudi kriza prisla in pac vrtis pocasi ce ne gre drugace.

 

https://4endurance.si/collections/bcaa-kreatin-glutamin/products/hydro-bcaa-bcaa-eaa-elektroliti-informed-choice-certificirane-aminokisline

 

odkar tole od sleipnirja kupujem se res noro regeneriram

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 39 minutami:

 

mamo pohorje. maš dost zanimivh poti. pa lahk greš od slovenj gradca do maribora skos po trailih. pa 3 bike parke na poti :D

pa tam okoli smrekovca (vbistvu extension pohorja) je zelo lepo. sicer sem hodu po slovenski planinski poti, sam je bla ena grupa kolesarjev tud (kar je sicer blo annoying, sam pomoje ni velik ljudi tam overall)

Povezava do prispevka

Evo 3000/7000m. Danes je bilo bolje kot vceraj. Jebemti kako pase mrzla voda pred tusiranjem po nogah. Kompresijske tudi.

 

 

@schatzi Morda kdaj probam, trenutno imam neko mesanico od Myprotein, pa zgleda ok. Dodatno copam Omega 3-6-9 in to je to od teh dodatkov.

 

@erted45 Bravo! Dej se tam vkljuci na stravi v klub da te pohvalimo, sej ves da drugac ne steje no :D

 

@gorannUbistvu ni problem jest med furanjem, to mi kar gre, nonstop nekaj meljem. Bolj me zjebe cez dan, pac sluzba pa ni cajta, a mogu bi nonstop filat vnose da nadoknadim. Danes me je ob 15ih v sluzbi kar malo pobralo. Sem takoj intervencijo naredil s petrol cheeseburgerjem, cokoladico in banano :D Med voznjo imam 750ml SIS napitka, potem pa filam 2x vodo, tako da vsak prehod ruknem eno flaso. Zraven eno pest haribo bonbonov, pa eno random cokolado (danes je bla proteini.si nek shit ne vem, ok je). In potem to vse zvacem vmes. Ce se gre kdo tole, ne pozabit da kar pojes pred koncem ture, steje za drug dan, tako da ne nehat jest.

Vceraj po furi, regen napitek, pasta s pomidori, 2x double cheese iz meka, veliko pivo, litri vode, jabolko... Jebemti vse gre vame :D

Prvi dan sem si dovolil da se nisem niti dotaknil bicikla vmes, niti vzmetenje nisem obrisal, kje ketno obrisal pa namazal :D

uredilo bitje b4d
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pa ni fora bildanje, fora je ce se spravim pa zdrzim do konca, brez nekega cilja. Vem da je popolnoma neumno in samo telo preforsiram, ampak enkrat se zivi... Da vidim malo kako se telo odziva na vsakodneven napor pa to.

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
gorann reče pred 2 urama:

Ce mas doma tecno babo je lazje po jurja visincev delat na dan

 

Dalec od tega, sicer si misli da sem prfuknjen, ampak ne komplicira :D

 

Evo prispela se nova obutev, dvomim da bom opazil razliko med 3C in dual compound... Zgledajo direkt za v jebacijo!

rekon.png

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...