Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

EJ Boris,

ma ti si tvoj ebike registriral u CH al kako?

 

Gorangutan, mi je priporocil e-bike pa sedaj gledam. Ce kupim dva enga zame enga za zeno, dam tolk skoraj kot za rabljeno 911. Faak kake cene no.

 

@gorangutan: spremeni si nick v nekaj normalnega. Ce bi bil skuliran si bi tal nick gorangutan, ker je kul in skulirano in ti se mi zdis en tak skuliran tip. Pis, bog 

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 9 minutami:

pedelec je do 25km, s pedelec pa do 45kmh pa ga je treba registrirat in zavarovat, men je 25km premalo ga imam namen modat

 

za dva cuka dobis ze sposoben ebajk, manj je kineska krs roba ki jo gonijo le razni goranni

 

Koliko si dal ti za tvojega, kak model imaš?

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 1 uro:

 

to je 100% čez njegov budget

 

loh sam ketno za foro sam nau pomagal

 

andrejus reče pred 52 minutami:

EJ Boris,

ma ti si tvoj ebike registriral u CH al kako?

 

Gorangutan, mi je priporocil e-bike pa sedaj gledam. Ce kupim dva enga zame enga za zeno, dam tolk skoraj kot za rabljeno 911. Faak kake cene no.

 

@gorangutan: spremeni si nick v nekaj normalnega. Ce bi bil skuliran si bi tal nick gorangutan, ker je kul in skulirano in ti se mi zdis en tak skuliran tip. Pis, bog 

 

pazi k majo omejitev glede max teže

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 10 minutami:

 

Koliko si dal ti za tvojega, kak model imaš?

KTM Macina Cross 620, v rupetini za 2700, v at je cez tri jurje, ce ga dobis tule so jodlarji pokupi vse ebajke zdaj k je korona :rofl:

 

vzami 520, je par stotakov cenejsi 

 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka

drgac tegale sem danes pogledal: https://www.extremevital.com/sl/kolesa/zensko-gorsko-kolo-specialized-stumpjumper-st-27-5-2019-p-29845.html
mam obcutek, da bi se mogoce dobu kakih 100 eur dodatnega popusta. nima pa dropperja. rekel je, da je dropper 300 eur (vse skup z delom, da ga zmontirajo). mogoce bi probal sam kupit pa zmontirat al pa probat pac brez furat. drgac mi je kolo res fajn, edin mogu bi pink nalepke (upam da so nalepke) dol odlepit in bi blo res carsko.

tega mi je pa rekel, da mi da za 1900 https://www.extremevital.com/sl/kolesa/gorsko-kolo-specialized-stumpjumper-st-29-p-30385.html

sicer ga nisem mel sanse videt pa se vsest gor ker ga niso meli sestavljenega.

nimajo pa testnih bajkov letos za sprobat. tle jim dam minus.

v sredo grem pogledat se orbeo occam. 2300 izklicna cena, sam valda da dajo se kak popust. pri orbei sem malce zaskrbljen, ker je prevec dobrih reviewov na netu v primerjavi z ostalimi bajki. al so kupili marketing al je pa to zarad tega, ker je occam nov model na trgu. drgac majo pa spanci dost offroad prog tko da bi mogli znat nardit dobro kolo.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

zakaj pa gledas 27,5 col bajk? A bos furu izrecno tehnicne spuste?

Tale stump je drek. Vilce zavore vse. Smeti od bajka. Ce nisi glih najstnik oz otrok si vzami vsaj compa

 

tadrug je pa ST short travel 

 

 

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka

ker je poceni in ker je verjetno bolj igriv feeling. mocno dvomim, da bo cel svet razlike v primerjavi z 29kami. pa kolk sem sedu gor na bajku tam je lih prava velikost, da se mi zdi kot da ga lahk premetavam sem in tja.

mogoce bi 29ke ble boljse da pedal neb zadel tko hitr v tla kar se mi zdej pri sestrinem dogaja sam njen bicikl je nek navaden in tiny.

 

drgac sta oba ST in tud gledam trail bajk ne pa enduro

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

se pravi kupujes popust in te ne zanima al bos kupu dobr bajk al smeti? 

Pa ves da je razlika me 29" in 27,5" v ceni samo 100$

 

27,5 jim je ostal in se ta k si linkal je 2019 letnik ker teh modelov  v2020 ne delajo vec

 

Ce te zanima mnenje ne kupuj tega bajka ker je na nivoju bajkov iz hervisa za 600e in bos samo kes fuknu stran ce mas namen kaj resno furat mtb

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka

Drgac sm mal preletel ponudbo ( ze kake 5 let ne furam vec bmxa (prej sm ga 7 let, skakal pa to)) pa so cenovni razredi se zmeraj isti. Ce se bo tvoj Pubec s skakanjem ukvarju pa triki, pa ce se ti nau dalo gledat pa studirat kaj je dobr bmx... glej da je cel kolo iz CrMo. Tk bos dobu vse dele na kolesu cool. Cim so okvirji al pa vilice iz HiTen materiala, je to nizji razred, slabs oprema in manj vzdrzljiva. 

Povezava do prispevka

Ej profiji, po 15ih letih kupujem XC biciklo, dirkam ne, raje grem gor kot dol. Placa nimam, tako da bo to moj one trick pony.

 

Ima kdo izkusnje glede Fox 32 Float Performance Step-Cast vs. Fox Float 32 Rythm. Predvsem za Step-Cast me zanima kako je, nekje jamrajo da ni dovolj toga vilica? Razumem da je slednja tudi klaso slabsa vilica, ampak to dvomim da bom opazil, ali pac.

 

Naceloma gledam Scott Scale 925 vs 910 (ta dva specificna, ker se bi nekako izognil Sramu, navlecen sem na rapid fire in to je bil velik minus na sposojenem Geniusu 720). A je bang for the buck dober se kje, gledal sem Canyon, Orbea, Canondale, Spec, Bianchi, Kona,... A je bolje vzet tega s slabso opremo pa ce crkne nadgradis, ali raje kar v startu full XT?

 

Dodal bi se potopno sedezno in vozi misko...

 

 

In potem spet zacnem razmisljat o kaksnem Sparku RC v karbonu,... ampak je oprema porazna...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...