Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

dilar reče pred 8 minutami:

 

Čelado morš sprobat preden kupiš, ker je odvisno od oblike tvoje glave, kaj ti bo udobn. Jst pri zaščiti glave ne bi lih škrtaril, verjetno za nekje do 100 EUR dobiš že čelade z MIPS ali SPIN tehnologijami, ki ščiti glavo pri trku s tlemi. Če hočeš pa res budget pa pejd do Decathlona.

hvala za odgovor. v časih korone sm sicer upal na možnost spletnega nakupa, sam kaj čmo zdej.

 

gorančuga reče pred 4 minutami:

Mothership je trol, tud po izgledu in ne rab celade to je prsu sam zajebavat postene ljudi

@The Mothership u življenju ni trollal, s poštenimi ljudmi pa tud ne vem, koga si mislu, sebe, upam, da ne.

Povezava do prispevka

Zadnje čase nisem veliko na kolesu, se pa ob priliki malo bolj zasilim.

 

Brez preworkout meala, le košček pice na polovici, ker mi je bilo preveč slabo in solata za post (1060 m višincev je naneslo):

tmpc2e4.jpg

 

50 km jebenega vetra v prsa (1000 m višincev):

tmp654f.jpg

 

Edit: Ne zmorem pa kake omembe vredne hitrosti. Letos sem uspel naredit le 800 km :(

uredilo bitje S<3NEC
Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 20 minutami:

Zadnje čase nisem veliko na kolesu, se pa ob priliki malo bolj zasilim.

 

Brez preworkout meala, le košček pice na polovici, ker mi je bilo preveč slabo in solata za post (1060 m višincev je naneslo):

tmpc2e4.jpg

 

50 km jebenega vetra v prsa (1000 m višincev):

tmp654f.jpg

 

Edit: Ne zmorem pa kake omembe vredne hitrosti. Letos sem uspel naredit le 800 km :(

Najboljs narediš če izklopiš hitrost, to je samo za une k se hvalijo na stravi in upajo da ne bo rdeča na semaforju da ne zgublja povprečja 

Osebno ne vidim poante v teh turah da si ves sfukan, raje večkrat po malo kot vsakič 100km pa en teden nic

Drugac pa lepe turce

 

 

Povezava do prispevka

Kje bi dobil 11,12-36 kaseto za specialko, zdaj mam 32 pa vidim da majo eni tud  mtb kaseto od slx ali xt 40zobkov gor

34 je premalo razlike da bi nekaj menjaval, 36 pa zgleda kul, pride razmerje 0.944 

Dejansko se mi gre za obrate, da ne obremenjujem kolen za brezveze v hrib

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 17 minutami:

Najboljs narediš če izklopiš hitrost, to je samo za une k se hvalijo na stravi in upajo da ne bo rdeča na semaforju da ne zgublja povprečja 

Osebno ne vidim poante v teh turah da si ves sfukan, raje večkrat po malo kot vsakič 100km pa en teden nic

Drugac pa lepe turce

Žal ne najdem časa, da bi šel večkrat po malo. S tem dvema sem sicer kar pretiraval, ampak sem imel obakrat razlog za to. Plus naveličan sem okolice v radiju 50 km.

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 1 uro:

Kje bi dobil 11,12-36 kaseto za specialko, zdaj mam 32 pa vidim da majo eni tud  mtb kaseto od slx ali xt 40zobkov gor

34 je premalo razlike da bi nekaj menjaval, 36 pa zgleda kul, pride razmerje 0.944 

Dejansko se mi gre za obrate, da ne obremenjujem kolen za brezveze v hrib

 

glede na to, da imaš baje 100kg, bi mogoče raje shujšal kake 10kg? bodo sami plusi od tega, tudi lažja vožnja v klanec :D

Povezava do prispevka
drevored reče pred 53 minutami:

gorc spet nabija neki k ne razume fizike.

 

ce ti hoces premaknit bicikl mors proizvest wattazo. navor je izmisljotina ti ne bo nic lazje z drugim prestavnim razmerjem.

 

se hujs bo k se ti bo podrla kadenca pa ti bo prednje kolo vzdigovalo

O cem.ti to

Wati so od hitrosti ne od kadence odvisni, pri istem cloveku

 

 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

 

@S<3NEC dej sliki, kva maš za en bajk. A maš specialko?

Že nekaj let vozim tega hibrida:

wp20170805083004rich.jpg

Na sliki so še stari diski. Sedaj imam Ultegra rotorje, ki so res močno izboljšali zaviranje.

 

Sanjam o eni fini specialki, ampak ne gonim dovolj, da bi si upravičil investicijo.

uredilo bitje S<3NEC
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...