Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Jest klance dol tam do ene 50-55kmh se nekak prebavljam, drugac mi je prehitr in mi ni dobr filing, sploh ce je velik ovinkasta cesta

Lazje bo ce bos spodaj na dropih balanco drzal, bolj stabilen bos, si pa nastimaj tko da lahk drzis udobno in hkrati z dvema prstoma na bremzi

Povezava do prispevka

A mi lahko nekdo razloz zakaj je dobr dat na specialko XTR kaseto zraven pa ma bike Tiagra menjalnik...jebote, da to pa res nikol ne bom stekal. Kot bi dal na Golfa 2ko felgne od Golfa 6 GTI.

 

Al je fora, da Shimano nima druge kompatibilne kasete?

Povezava do prispevka

vcer je blo tko spolzko holy shit k je bil naliv pred furco. na enem klimbu sem obstal in nisem mogu startat k je blo prevec korenin, guma sla v prazno skos.

 

na dol pa je kar gumo prestavljalo za 5 centi k si prsu mal posevno na kero korenino. pa uni mini infarkti k ti prednja zdrsne.

 

enkrat sem padel v blato in so se mi smejali. en strm odsek sem probal obhodit in so meli suhi dost manj gripa kot gume.

 

jzt sem un z blatno ritjo.

 

 

 

 

107105163_201903524456531_4803131509222969298_n.jpg

Povezava do prispevka

svicam vsepovsod. celada mokra, majca mokra, gate mokre. pa skos mi tezijo za ta full face sam se ne dam.

 

sem narocil zdaj 3 litrski meh za vodo. vcer sem mel 0,5l vode pa sem jo spil sam da sem do golovca prisel, ker sem zamujal in sem gonil na polno. k sem se jim smilil so mi pol donirali vodo.

 

naredili smo 2,5 vzpona gor in nismo dost pocival. ponavad na delavnicah se nardi 1 vzpon in pol se kr dost pociva med vajami. tko da sem dost umrl. k sem pol iz piva sel domov sem zgledal pijan k me noge niso vec hotle nosit.

Povezava do prispevka

Nimas kj, korenine so jebene, jest se poserjem ko grem posevno cez ze na suhih

Jest mam 2,5l meh pa mi je kul, ruzak skoz nosim pa mam se orodje not pa kaj za preoblect

 

Vozim se tam kjer vem da sem sposoben odpeljat, po mokrem ni sans da grem ker ni uzivancije v tem

 

Povezava do prispevka

Pa dobr ce mas kaksne minionke gor je bolj safe pa dost spuscene gume za oprijem

Pa sej se navadis tud po mokrem, sam probat mors veckrt

 

Skoda da zdj nekj pametujem, to bolj zase govorim da sm takoj posran ce vem da je mokro :D

je pa logicno da so te gume po mokrem ful boljse kot na suhem

Povezava do prispevka

Ej svicarac, dej na sihtu probaj eno 40 kaseto na ultegri ce laufa

Premisljujem da bi kar 40ko dal zadaj

Bi mel 34 spredaj pa 40 zadaj

Naj bi brez unga linka laufalo

Rabil bi pol.samo ketno pa eno slx kaseto ene 60€ 

 

Za klance

 

Tale je na 105ko dal gor

 

Povezava do prispevka
TotalGeek reče pred 1 uro:

 

Gorc,

Na Ultegri ti ne bo šlo več kot 34 kaseta. Kupi Grx z dolgo-medium kletko pa imaš lahko 11-40 kaseto gor.

Sej pravim da dela na ultegri, na jutubu majo

Zadnji link z jutuba  k sm dal je celo s 105 grupo in dela

Čeprav bi bila 36 že dovolj zame za na Lisco in podobne hribe 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...