Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Sam sm tud razmišljal, kaj da fak ni jasn Scottu, da dajo tak zic na kolo? Če jst padem na najmanjšo širino zica pr Specialized, pa mi je še skoz preozek Scottov basic zic, zakaj bi dajal to na kolo kot nek zic za povprečnega riderja, ki kup endurance kolo?

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 minutama:

zato ker si kupu bajk nizjga ranga in tam namecejo gor smeti zato da pridejo na nizjo ceno. Poglej se kvaliteto felten pest kmilni lezaji belanca sedezna,..... 

 

Pa sej štekam, da ni zic za 150, 200 evrov gor, ne govorim o ceni tle, sam zakaj že s širino mim usekajo, po size guidih, ki jih najdeš na netu, mam že jst pod povprečjem razmak sedalnih kosti, pa mi je ta zic preozek. Komu je to pol sploh prav? Mislm, ne vidim logike, zakaj ne daš kot proizvajalec na kolo zica, ki nekako po dimenzijah pokrije največje število strank?

Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

Sam sm tud razmišljal, kaj da fak ni jasn Scottu, da dajo tak zic na kolo? Če jst padem na najmanjšo širino zica pr Specialized, pa mi je še skoz preozek Scottov basic zic, zakaj bi dajal to na kolo kot nek zic za povprečnega riderja, ki kup endurance kolo?

Ti bi lepo rekel tam kjer si nabavu da naj ti dajo sedez primerne sirine

Ampak ker smo bili vsi noobi nben ni vedu na kaj bit pozorn.

A razumes da vsi tko delajo potem se ze zmenis v trgovini kaj zamenjat d bo teb ok, lahk bi reku dajte sirsi zic in ozjo balanco pa bi zrihtal

Zato pa nakup specialke ni tko enostavno kot zgleda, mors poznat geometrijo kaj ti pase, sirino ramen zarad sirine balance, ritne kosti zarad sedeza itd

 

Najbolj bi blo prec na retul pa da ti se priporocijo pravo kolo glede na tvoje mere

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 27 minutami:

 

In kaj je posebnega na njem? Razen tega, da zgleda 3d printan :)

Bos pa mogu se vsest gor pa probat. Jaz mam 3 modele powerja. Tega 3d, s works power ter power arc. S works je smet. Arc je en boljsih zicev. Tale  3d mi pa deluje premehek v kombinaciji z assos hlacami. 

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 1 uro:

Ti bi lepo rekel tam kjer si nabavu da naj ti dajo sedez primerne sirine

Ampak ker smo bili vsi noobi nben ni vedu na kaj bit pozorn.

A razumes da vsi tko delajo potem se ze zmenis v trgovini kaj zamenjat d bo teb ok, lahk bi reku dajte sirsi zic in ozjo balanco pa bi zrihtal

Zato pa nakup specialke ni tko enostavno kot zgleda, mors poznat geometrijo kaj ti pase, sirino ramen zarad sirine balance, ritne kosti zarad sedeza itd

 

Najbolj bi blo prec na retul pa da ti se priporocijo pravo kolo glede na tvoje mere

 

Sej kako boš vedel, takrat ko nardiš krog dva okol trgovine itak da ne boš skužil, plus da se jim zdejle v juniju itak ni dal jebat s folkom, ko so mel tok biznisa, da so te itak sam čimprej popokal stran :D 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 urama:

Bos pa mogu se vsest gor pa probat. Jaz mam 3 modele powerja. Tega 3d, s works power ter power arc. S works je smet. Arc je en boljsih zicev. Tale  3d mi pa deluje premehek v kombinaciji z assos hlacami. 

 

Se pravi ta ki si ga zalimal je smet, glede na to, da je s works. Katerega pol priporočas, arc?

 

Jaz imam sicer večni problem s tem, da mi kolega spodaj v mravljincih zaspi, nema veze ali sem na specialki ali na gorcu. Kje je fora? 

 

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 43 minutami:

 

Se pravi ta ki si ga zalimal je smet, glede na to, da je s works. Katerega pol priporočas, arc?

 

Jaz imam sicer večni problem s tem, da mi kolega spodaj v mravljincih zaspi, nema veze ali sem na specialki ali na gorcu. Kje je fora? 

 

Sirina sedeza, naklon sedeza?!

 

Najbolj ti je enak sedez na obeh imet potem

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 1 uro:

 

 

 

Jaz imam sicer večni problem s tem, da mi kolega spodaj v mravljincih zaspi, nema veze ali sem na specialki ali na gorcu. Kje je fora? 

 

sedis na jajcih in ne na kosteh. Preozek sedez imo

 

ce mas mocna stegna vzami arc. Ce mas nogice ko komarac je dober tudi navadn power

Povezava do prispevka
Boris reče pred 41 minutami:

sedis na jajcih in ne na kosteh. Preozek sedez imo

 

ce mas mocna stegna vzami arc. Ce mas nogice ko komarac je dober tudi navadn power

Jebemti sunac, ko sm jest nabavlou si pa reku da bo power comp ok pa ves da nisam komarac

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 23 minutami:

Boys, best buy cestna celada? Sprejemam predloge, hvala in lep lp. 

 

P.S.: Boris ne mi hodit z nekimi modeli za 300 eur ven prosim.. :)

 

kar ti sede na glavo za začetek, men so od girota kot ulite. najcenejši model je agilis, ga maš v veb company za dobre 70€. lahko si pa aether privoščiš :ninja:

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

sedis na jajcih in ne na kosteh. Preozek sedez imo

 

ce mas mocna stegna vzami arc. Ce mas nogice ko komarac je dober tudi navadn power

 

keri arc pa, jih je kar nekaj modelov vidim :D s works, elaston ali expert?

Povezava do prispevka

saj mislim da si bom šel kar guzo izmeriti oz. mogoče celo fitting opalim. ker to me pa res nervira, ko gledam folk, kako dela po večurne fure, meni pa vse kar je nad uro in pol že predstavlja nepotrebno "trpljenje" zaradi spečega korenjaka, ne pa zaradi prešibkih nog ali kaj podobnega.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 3 minutami:

saj mislim da si bom šel kar guzo izmeriti oz. mogoče celo fitting opalim. ker to me pa res nervira, ko gledam folk, kako dela po večurne fure, meni pa vse kar je nad uro in pol že predstavlja nepotrebno "trpljenje" zaradi spečega korenjaka, ne pa zaradi prešibkih nog ali kaj podobnega.

Sedež je taglavn, pol pa hlače bi reku

Veckrt ustani pa poganjaj stoje dokler ne zrihtas 

Kle je taisti nekaj primerjal s specom 

Lahk da ti bo romin od speca ok ali toupe, teh sedežev je ogromno, selle ma tud kakšnega dobrega, fajn bi blo da bi dobil več njih za sprobat sam kje pa v slo to poznajo, plati pa probaj na žalost 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...