Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

uros678 reče pred 1 uro:

Boys, best buy cestna celada? Sprejemam predloge, hvala in lep lp. 

 

P.S.: Boris ne mi hodit z nekimi modeli za 300 eur ven prosim.. :)

 

Jst mam Poc Ventral Air spin, sm dal 180 prek neta, men je ful udobna pa zlo zračna, nosim pa pod čelado kot neko Castelli podkapo poletno, da me sonce ne opali preveč. Punca ma pa Omne Air Spin, ki pride pa okrog 140, 150 se mi zdi, pa je tudi v redu. Sam pejd probat čelado preden kupiš, da vidš kako ti sede gor pa kako na teb zgleda, jst recimo z glavo padem lih med S in M pri Poc velikostih in pol so določene M zgledale zlo gobast na men.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 6 minutami:

 

Jst mam Poc Ventral Air spin, sm dal 180 prek neta, men je ful udobna pa zlo zračna, nosim pa pod čelado kot neko Castelli podkapo poletno, da me sonce ne opali preveč. Punca ma pa Omne Air Spin, ki pride pa okrog 140, 150 se mi zdi, pa je tudi v redu. Sam pejd probat čelado preden kupiš, da vidš kako ti sede gor pa kako na teb zgleda, jst recimo z glavo padem lih med S in M pri Poc velikostih in pol so določene M zgledale zlo gobast na men.

Samo se fiting pa bos egan bernal

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

ce bi su kdo mal pokolesarit cestaka. Jst startam 1 avggusta za 3 dni na easy tole odfurat

 

mogoce kej spremenim dodam. Verjetno v Livigno grem na Bormio pa preko Umbrail pass v ch nazaj

 

 

ttrrr.png

 

Mogoče drug let, ko bo že mal kilometrine :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...