Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

dilar reče pred 7 urami:

a kej od teh fensi brandov Rapha, Pas Normal Studios, MAAP si kdaj stestiral? Čist tko me zanima, a so to sam overpriced lep dizajn stvari al so tud funkcionalno kvalitetne stvari.

 

čekiraj 7mesh, delajo tipi, ki so bili prej pri arcteryxu. top roba, jaz že nekaj časa ogledujem hlače in dres. samo cena je sitnica :D

 

Boris reče pred 6 urami:

Verjetno si se zredio. Sm 10 let vozu casteli se niso nikoli skrcle. Drugace kol oblek ne prat z praskom pa z mehcalcem. Samo tekoce cistilo za obleke (jst nabavim sport cistilo)

 

katero sport čistilo maš v mislih oz. uporabljaš?

 

Car reče pred 2 urama:

+1 tud jst. Sam za letos je zmankal ugodnih 1k ojrov alu gravelov pri slo prodajalcih. Sam še 2k+ karbon verzije so na voljo, kar je pa tud ugodna cena (konkretno giantov gravel je top za 1990 eur)

 

Odlična opcija so Surly frame, ki jih prodajajo v btc, okol 600 eur steel ali alu, gor daš microshift 1x10, dobre mtb dvobatne bremze za 100 ojrov, alu rimsi, tubless gume, top bike for gravel

 

Sam si ogledujem FUJI JARI 1.3  in JARI 1.1 pri Velo (črnuče), če bojo mel pravo velikost okvirja zame (xl, xxl)

 

kje oz. kdo prodaja surly okvirje? drugače se mi rose backroad zelo dopade, saj baje do septembra enkrat uleti tudi alu verzija.

Povezava do prispevka
Car reče pred 7 urami:

+1 tud jst. Sam za letos je zmankal ugodnih 1k ojrov alu gravelov pri slo prodajalcih. Sam še 2k+ karbon verzije so na voljo, kar je pa tud ugodna cena (konkretno giantov gravel je top za 1990 eur)

 

Odlična opcija so Surly frame, ki jih prodajajo v btc, okol 600 eur steel ali alu, gor daš microshift 1x10, dobre mtb dvobatne bremze za 100 ojrov, alu rimsi, tubless gume, top bike for gravel

 

Sam si ogledujem FUJI JARI 1.3  in JARI 1.1 pri Velo (črnuče), če bojo mel pravo velikost okvirja zame (xl, xxl)

 

Jst sm se pred nakupom Addicta totalno navdušil nad Cannondale Topstone carbon, a je blo isto vse prodan že povsod :)

Povezava do prispevka

Kaseta11-36  je gor, ketna ista ostala, pa zravn sm se sedez nabavu bontrager aeolus comp za 45,81€ da vidim ce bo boljsi od se enkrt drazjega speca power comp ki ga mam na specialki

 

Naj bi se primerjal s power arc modelom, bom vidu kter bo boljsi pol pa enga od teh dveh na road drugega pa na mtb

Povezava do prispevka
Bumbar s kanglico reče pred 4 minutami:

Gravel bike so res zakon. 

 

Sn pa za mtb zadnič iz firbca nabavo pirelli scorpion s pa r pa so res zakon. Na mehkem loamo se vlko bolš držijo ko der baron ko sem jih mev prej gr, pa tut od maxxis minionov so mi bol všeč. 

IMG_20200529_214533.jpg

 

Kaj je to zaen bike na sliki? PA a je grave al klasična specialka?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...