Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

gorančuga reče pred 29 minutami:

The SyncDrive Pro has 80Nm of power output and offers superior torque and support ratios up to 360 percent. This means that, in the Power mode, 100 percent of human torque input offers 360 percent pedal-assist.

 

 

ne me fukat no kake to pisejo

Povezava do prispevka

En vprašanje, jutr mam plan it na eno kratko ravninsko špurco pred jobom. Baje bo 11, 12 stopinj zjutri (plan mam štartat okrog 6. ure. A je dost za normalnega človeka v kratkih bib shortsih, da ma gor base layer, jersey pa en cheapo Castelli wind/rain jacket Squadra al je bolš da fuknem lepo pohodnišk windstopper pa kapuco zbašem za hrbet? Sej pravm, bolj bo ravninski TT, nimam planov švicat na počasne hitrosti v neke velke procente. 

Povezava do prispevka

11 stopinj dej si sam tadolgo vetrovko gor. Ker se bos zagrel sploh ce bo sonce hitr zunaj. Pol das sam v zep in peljes dalje. Mi smo vceri startali je blo tudi 11 stopinj sam smo furali takoj klanec pa smo bli vsi v kratkih. Za spust sm jst pol dal gor sam brezrokavnik 

ce te zazebe nardis en interval pa bo

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka
drevored reče pred 12 minutami:

sej ne mors stekat k pisejo dobesedn gibberish. to razume samo goran k je kupu zarad 360% (jebiga pac ni 410 sam itak realno ne rabis teh 50% vec)

A ves k tko pise tud pri specu jebatga pac mors vzet v zakup kaj pise na koncu je itak yamaha best buy

Povezava do prispevka

Brose uradna stran

 

Brose Drive S - Summiteers

The powerful Brose Drive S models make just the right partners for sporty ebikers. A particularly sensitive response enables top performance on demanding trails. The magnesium drive with 410 per cent maximum assistance brings the most power of the family to the pedals. Thanks to the exclusive assistance level “Flex Power Mode”, the Brose Drive S Mag delivers an even more lively ride experience.

 

 

Aja to je na specih motor, kaksne pisejo ej

Povezava do prispevka
Boris reče pred 10 urami:

11 stopinj dej si sam tadolgo vetrovko gor. Ker se bos zagrel sploh ce bo sonce hitr zunaj. Pol das sam v zep in peljes dalje. Mi smo vceri startali je blo tudi 11 stopinj sam smo furali takoj klanec pa smo bli vsi v kratkih. Za spust sm jst pol dal gor sam brezrokavnik 

ce te zazebe nardis en interval pa bo

 

tnx @Boris, je blo pol res čist dost. Edin mokr sm bil pod vetrovko čist, ker ta Squadra čist dihta :D Edin kar mi je manjkal realno, so ble ene windstopper neodrezane rokavice, ker mi je ornk zahladil prste. Je prov sedu pol vroč tuš :)

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 1 uro:

@Boris katere bibse priporočaš? Rabim nove, ker me stare že vredu "režejo" pod ritjo.

 

https://chpt3.com/collections/shorts-leggings/products/girona-shorts?variant=8719891136603

 

jst mam tele, Castelli roba, Kiss pad, men so zlo ql za denar, ob prvem nakupu ti dajo še 15% popusta, kar nanese pol ene 90 evrov al kok so. Sm pa šov eno/dve cifre nad svojo normalno velikost (drugač mam 29, 30 normalne hlače, tle sem vzel 31).

Povezava do prispevka
dilar reče pred 27 minutami:

 

https://chpt3.com/collections/shorts-leggings/products/girona-shorts?variant=8719891136603

 

jst mam tele, Castelli roba, Kiss pad, men so zlo ql za denar, ob prvem nakupu ti dajo še 15% popusta, kar nanese pol ene 90 evrov al kok so. Sm pa šov eno/dve cifre nad svojo normalno velikost (drugač mam 29, 30 normalne hlače, tle sem vzel 31).

 

Prvič slišim za tole znamko. Pa malo sitnica, če majo tolk velikosti, kako si ti določil, da rabiš večjo cifro?

Povezava do prispevka

Ej modni macki, katera ocala za zraven https://freestyle.si/artikel/12868856/kolesarska-celada-poc-omne-air-resistance-spin-l-(56-61cm)-bela ? Mora zgledat takole kul ane, da se lahko slikam za instagram tudi ce ne furam... Trenutno imam ene 11 let stare Rudy Project Ekynox SX, kul je da imam temne pa racing red lece, tako da to je plus.

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
Zorz reče pred 6 urami:

 

Prvič slišim za tole znamko. Pa malo sitnica, če majo tolk velikosti, kako si ti določil, da rabiš večjo cifro?

 

Sej ti pravim, da jim dela Castelli, tko da so iste cifre. Jaz sem imel že od prej ene Castelli bib shortse in sem si vzel M (31). Castelli je znan po tem, da ima mal manjše cifre, pol je pa odvisn od tega kok hočeš met tight hlače. Profiji majo bolj tight, men so rekl v VItalu, da če hočeš met mal bolj komot, da greš cifro gor. Jst sm te chpt3 vzel, ker mi je bolj kul dizajn kot navadne Castelli. Pa niso hlače 150+ evrov hlače, kot pri drugih firmah, ki imajo mal bolj minimalistični dizajn (tipa Pas Normal Studios, MAAP, Rapha).

Povezava do prispevka

za cestaka vzames 100% speedcraft ce si kralj in mas jajca furas Glendale 

 

Za mtb enduro jst furam speedcraft al pa si dam navadne oakley gor k so udobne. Celada fullface pa POC 

 

Sam to mores met par razlicnih barvnih razlicic da pol kombiniras z obleko pa seveda z razlicno barvo celade. Mora bit na voljo bela in crna. Ne pozabi potem na stumfe. Nesmes furat belih nogavic na crne cevle. Beli na bele cevle je ok. 

 

Pa ne mi prosim spegle furat pod paski od celade ko da smo éehi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...