Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

gorančuga reče pred 2 urama:

Mas vec poti, nasa sevniska je od vinske kleti mastnak pa gor na lisco ali pa ce gres iz radec do brega pa pol gor po cesti je ene 9km asfalta, okol 7% povprecje 

Zame je itk vse zafukan, tole iz brega se nism pod urco prsu gor

Je kar konkreten hrib tale Lisca. Jaz bi verjetno stisnil pod uro s svojimi preklami. Pod 45 min pa verjetno nikoli s svojimi 1kkm na leto.

Povezava do prispevka

Evo se komentar po uri in pol navijanja po Golovcu, stara Rudy celada je bila tisja, bi rekel bolj aero. Pri tej pa vsaj streha deluje tako kot mora in ti malo sonce skrije. Pa autan si nabavite, jebemti kaj je to komarjev. 

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 1 uro:

Je kar konkreten hrib tale Lisca. Jaz bi verjetno stisnil pod uro s svojimi preklami. Pod 45 min pa verjetno nikoli s svojimi 1kkm na leto.

Mas v radečah čelovnik hrib, tist je kratk pa zafukan :D

 

na lisco grem za vikend s cestnim, veckrt bom sou lazje mi bo, kile so pa najvecji problem za hrib

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 8 urami:

Mas v radečah čelovnik hrib, tist je kratk pa zafukan :D

 

na lisco grem za vikend s cestnim, veckrt bom sou lazje mi bo, kile so pa najvecji problem za hrib

 

gorančuga reče Dne, 3. 7. 2020 at 19:09:

Visja kadenca v hrib je vazna

Kile nimajo tolk veze 

 

@Boris, dej probaj na sihtu

 

 

:lol:

  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 35 minutami:

Kadenca nima povezave tolk s kilam kot hitrost zarad teze

Se zmerj bom lahk z visjo kadenco vrtel zarad zobnika, hitrejs pa ne bom kj velik zarad kil

Se kaj?

 

Ti bom še enkrat rekel (kot sem ti takrat, ko si tisto napisal) - raje shujšaj, kot pa da si neprestano nekaj zmišljuješ in nabijaš ter kontriraš sam sebi. ta kaseta, una kadenca, tadrugi ebajk, ... Si boš več dobrega naredil in povsod se bo poznalo ;)

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 3 minutami:

 

Nič posebnega ubistvu... :hmm: se mi giantov novi TCR mogoče še bolj dopade. Na koncu bom pa itak ostal na dobrem starem CR1 :)

 Bajk mores zapeljat. Probat na klanc. Kako se odziva. Recimo tanov venge je proti staremu full bolj tog lazji in se res pelje skoraj ze kot en tarmac. Mas pa zdej pr tanovem tarmacu vse kable skrite tko kto pr vengu. Na vilci okvirju nimas vec nobene luknje

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 36 minutami:

Jah, saj clean look je fukiš in vse, sam takoj ko bi rad kaj zamenjal (fajfo recimo) maš pa jebo. Da o menjavanju bovdnov ne govorimo.

Kaksnih bovdnov??? Lol fajfo menjas isto na easy kot navadno. Spodi odsraufas en vijak ki drzi vse skupi in menjas? 
 

 

Povezava do prispevka

Ja na 10k s works modelu res ni treba bovdnov menjat ne, kaj pa kjer maš mehanske grupe?

 

Kako jo menjaš kot navadno, če pa ima kable po sredi? Oziroma si omejen z izbiro njihovih proprietary fajf, če imajo kak drug patent, da ne rabiš razkopat celotnega krmila. 

Pač ne servisiramo vsi bajkov, tko da si ne ravno predstavljam o kakšnem vijaku, ki drži vse skupaj govoriš. Al so kabli speljani pod fajfo? Pač na onih mini slikah ne vidim ravno kako je narejeno.

Povezava do prispevka
b4d reče pred 11 urami:

Evo se komentar po uri in pol navijanja po Golovcu, stara Rudy celada je bila tisja, bi rekel bolj aero. Pri tej pa vsaj streha deluje tako kot mora in ti malo sonce skrije. Pa autan si nabavite, jebemti kaj je to komarjev. 

 

kaj nisi rekel, pa bi sla skupaj. mam tudi proti komarjem eno super kremo. full disi.

Povezava do prispevka

@drevored Ti imas prevec suspenzije :D Vceraj sem samo navijal 4x gor na observatorij pa enkrat po makadamu cez na Stepanjca.

 

Ampak ja, za kaksno soft turo sem z veseljem!

 

Ena slika v hrbet bicikla za Borisa, je glih disk zadnji nov pa se hvalim :D

 

IMG_0041.jpeg

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

tiste noob traile k jaz vozim ne rabis amortizerjev. to sam prav pridejo k preckas cesto tam k ni prehoda pa mors gor na visok robnik.

 

dans upam, da bom zbral moci za bicikl. zdej so se pojacali treningi v fitnesu in me res ovira musklfiber. golovec trails drustvo ob cetrtkih organizira turce po golovcu in ponavad grejo 4x gor dol. jaz trenutno pridem gor samo 2x. pol je pa se problem k hoces met rezervo za vsaj se enkrat gor pridt, ce ne si pocasen in utrujen k furas downhill.

Povezava do prispevka

zakaj bi kupu elektricen bajk pa fural 5 ur za isti efekt k ga z navadnim bajkom dosezem v 1 urci?

 

pol je pa treba it s tinderasico na smarko pa mrzla voda k ni elektrike v nogah

 

nikol nisem razumel gorannov k si kupijo specialke kao za hujsanje. navaden clovek je ze tko omejen s casom, pol si pa kupi specialko k jo mors dvakrat dlje gonit kot nek navaden bajk za isti efekt.

 

eMTB je okej za kaksne res dolge furce po naravi kjer s krosko ne mores. ce si res fizicno nepripravljen in bi rad fural MTB, ker ti je cesta dolgcajt. al pa ce treniras traile in ti je cilj cimvec vozit brez da se prekuris.

 

ze k pomislim na elektricarje in specialkarje me preplavi jeza. dans bom sel podrl strava cajt na roznik.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...