Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

tuerk reče pred 8 urami:

Eno občutljivo temo imam. Skoraj dobesedno.

 

Kateri "ergonomski" sedež za cestaka bi mi priporočali?

 

Opažam, da zadnje čase, ta malega skoraj ne čutim več. Kar je začelo predstavljat že velik problem.

 

1. https://www.sq-lab.com/en/ in po njihovih navodilih ko se vsedeš na karton pomeri širino kosti.

    Če se odločiš takoj za sq lab potem glej tistega, ki ima ACTIVE oznako. Pri njih je značilno, da imajo dolg ''kljun'' in malce širši, se lahko zgodi, da boš iz stegni drsal. 612 naj bi kao mela ožji kljun od ostalih. Kao.

2. https://www.ergonbike.com/en/saddle-selector.html za cestaka SR oznaka

3. Selle Italia SLR boost, velikosti L ali S glede na širino kosti. 3 za velikost odprtine. ''L3''

4. Specialized Power

5. Slišal sem pohvale za Bontrager sedeže, ampak nisem še imel opravka iz nobenim.

 

Moje mnenje je, da se poizkusi izogniti Selle SMP.

In pri teh sedežih tudi kaj več kot -1° naklona ni smiselna, ker boš drsel dol.

uredilo bitje bozicekman
Povezava do prispevka

Koncno nazaj na pravih gripih :D Litra izopropanola in gredo gor k ata na mamo. Spotoma sem moral se adaptercek za twinloc sproducirat, sem razrezal eno staro zlico SIS napitka in gre direkt lepo :D

 

photo_2022-03-09_13-28-48.jpg.7417582a559078facd1b80d5826cd7d0.jpg

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Dejansko sem imel pri roki samo alkohol, za vse ostale opcije bi moral v pisarno :D

 

 

 

https://www.pinkbike.com/news/first-look-ohlins-rxf34-m2-downcountry-fork.html

Öhlins RXF34 m.2 Downcountry

 

@Boris Razmisljam, da bi dal en spacer ven iz FOX 34, ker pri pravem SAGu se vedno ne izkoristim polnega hoda vilice, pritisk pa imam celo nizji od priporocenega. Berem da ima 34 float 130mm 3 spacerje noter, torej komot enega ven potegnem in vidim kaj bo? Rabi na kaj pazit?

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Ja sej to kar si opisal sem vse jest, pa take nezne rokice imam :D

 

Vceraj sem sel prvic malo ponoci okrog in Armytek presenetljivo dobro funkcionira. Nosilec ok, na neki medium svetilnosti kar dobro osvetli zadeve, na turbo je pa itak dan. Za kej resnega bi eno se na celado dal in akcija.

Povezava do prispevka
tuerk reče pred 9 minutami:

Kam pa tedaj dati tiste nujne stvari, če torbico pod zicem ni "kul"?

 

Telefon, kartice pa zračnico ali kaj še?

 

Nahrbtnik :D?

To je bolj hec na borisov račun. Sam tud furam torbico. Je pa to pri profi-rekreativcih nekaj nedopustnega. Vse to kar pišeš oni zbašejo v enega od bidonov in v žepe na hrbtu, da pol zgledajo ko notredamski zvonarji.

2684e4c45c73a716e8b42b7fd9b95bbe.jpg

uredilo bitje Jake the Mess
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...