Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

@B-Magic a vidiš o čem govorimo? :D

 

Aja še to, dej dol kapice na ventilčkih, pa preden objaviš sliko kolesa na forum, jo pošlješ našemu modnemu stilistu na začasnem delu v Švici. On pol določi al je slika za objavo, al je boljš vržt sliko in kolo v smeti. 

uredilo bitje Jake the Mess
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Blizu 20 smo imeli že v drugi polovici marca, bila je suša in velika požarna ogroženost. Na začetku aprila je bilo nekaj dežja in snega, ki sta pognala zelenje v višjo prestavo, prejšnji teden še ena pošiljka snega, zdaj pa že marsikaj cveti in temperature ta teden so bile nad 20. Imam kar slabo vest, lahko bi kolesaril veliko več, kot sem.

 

Kočevje se lahko pohvali z novimi kolesarskimi stezami, tale vodi od vhoda v mesto (z ribniške strani) mimo železniške postaje in proti jezeru:

 

v7QhZ69.jpg

 

Pogled nazaj proti središču:

 

eecsgWE.jpg

 

Celoten projekt, marsikaj še gradijo:

https://kocevje.si/objava/239539

https://kocevje.si/post/531827

uredilo bitje Kosinus
Povezava do prispevka

303s furam zdej ene dva tedna. Une nism se probal za na klanc k se mi ne da diskov kasete presraubat. Pa mal jih cuvam kr mogoce jih prodam

 

nekako so mi bols 303s ker so bolj road pa ni tolk siroka felga kot pr firecrest in pol izgleda k da mam gor 35 plasc pr 28ki

Povezava do prispevka
Boris reče pred 7 minutami:

303s furam zdej ene dva tedna. Une nism se probal za na klanc k se mi ne da diskov kasete presraubat. Pa mal jih cuvam kr mogoce jih prodam

 

nekako so mi bols 303s ker so bolj road pa ni tolk siroka felga kot pr firecrest in pol izgleda k da mam gor 35 plasc pr 28ki

 

Za kasno ceno dilaš 303s-ke v tvoji trgovini? :) Verjetn po "švicarskhi" cenah? :) Mi je žal, da jih nisem zadnjič naročil prek ene nemške spletne trgovine, so jih za 900 ponujal, pol so pa čez noč dvignil ceno na 1050.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 15 minutami:

 

Za kasno ceno dilaš 303s-ke v tvoji trgovini? :) Verjetn po "švicarskhi" cenah? :) Mi je žal, da jih nisem zadnjič naročil prek ene nemške spletne trgovine, so jih za 900 ponujal, pol so pa čez noč dvignil ceno na 1050.

1400 pa se neki drobiza

 

tudi najemnino placam po svicarskih cenah

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...