Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

b4d reče pred 2 urama:

Zadnjic na Jakobu sem mislil da je @Šimšalamima Huhu en lep Spark WC AXS, samo se nic ne hvali da fura, pa dvomim. A si bil?

 

Mene korona pojebala, ze 7 dni, se po stengah v 3. stuk je muka...

 

Adj ce je NPM se reklama za mladino https://www.strava.com/clubs/mn3njalnik

 

Kvaj to @Boris , povprečna pod 30kph, son am I disappoint...

Povezava do prispevka
dilar reče pred 4 minutami:

 

Kvaj to @Boris , povprečna pod 30kph, son am I disappoint...

Bolan sm ze 6 7 dni dost mi je sfukalo zelodec mam na sumu da mi je sel kak drek na bidon. Pocas prihajam k sebi. Tele tedenske fure so tko al tko brez veze k grem sam na siht ni da so trening. Nedeljske fure mors gledat 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 minutama:

Bolan sm ze 6 7 dni dost mi je sfukalo zelodec mam na sumu da mi je sel kak drek na bidon. Pocas prihajam k sebi. Tele tedenske fure so tko al tko brez veze k grem sam na siht ni da so trening. Nedeljske fure mors gledat 

 

Sej se zajebavam :) Pozdrav se čimprje. Jst sm mev v sredo povprečno 14 kph :D 

 

Na žalost za vikend ne bo nč kolesa, ampak dobr, sej ta tedn je bil kr zafilan. Prejšnjo soboto smo mel državno bazensko prvenstvo v potapljanju, v tork pa četrtek trening na bazenu, sreda kolo, dons mamo trening za moč, jutr pa fantovšna od bratranca :rofl:

Povezava do prispevka
b4d reče pred 9 urami:

Zadnjic na Jakobu sem mislil da je @Šimšalamima Huhu en lep Spark WC AXS, samo se nic ne hvali da fura, pa dvomim. A si bil?

 

Mene korona pojebala, ze 7 dni, se po stengah v 3. stuk je muka...

 

Adj ce je NPM se reklama za mladino https://www.strava.com/clubs/mn3njalnik

Ti priporočam, da po koroni (po desetih dneh) počivaš vsaj še en teden, da ne pride do kakšnih večjih težav. Potem pa postopoma, ne takoj v največji hrib. 

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 22 urami:

Sam v vednost, če kdo išče špegle - Iglu ima akcijo 40% off na Julbo Aero (dve varianti, high contrast in standard reactiv). Jaz jih grem najbrž ta teden iskat, imam dovolj klošarjenja z ne-fotokromatskimi variantami.

 

EDIT: sem pozabil dodati še Aerolite, spet 2 varianti, Reactiv in Reactiv high contrast.

 

Julbo špegli so top, podpiram.

Povezava do prispevka

Jaz sem ta teden nabavil prvega gravla, Marin Four Corners, in mi je top. Pac res, po dveh letih furanja skoraj izkljucno single speed specialke skoraj povsod, se mi je zdaj naenkrat odprl nov svet. Edino, kar se se navajam, so prestave oziroma prestavni sistem, zdaj sem v klancu pomotoma zamenjal prestavo in je bil res nezdrav zvok mehanizma, ampak druga fura je bila ze veliko bolj smooth.

 

To je to, samo hotel sem deliti svoje navdusenje. Carry on :D

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
b4d reče pred 33 minutami:

@Avion samo teraj! :) Pa kaksne slike se ne bomo branili.

 

@Boris Kako je pa to zaprto, tale "barrier" me zanima, a se res ne da fizicno okrog al zakaj cakas da uradno odprejo? Al te policajci zaprejo?

Je rampa dokler ni vozno za vozila. Ce gres z bajkom je prvic kazen 200.-. Pol pac vsakic naslednic vec. Jst sm sel parkrat. Na vrhu nafukal ker je bla policija. Lahko gres pes ne smes pa z “vozili”. Bolj zaradi plazov oz teh meterskih sten snega na ovinkih. 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 10 urami:

Lepa tura. 

 

Čeprav poleti je pa verjetno samomorilska glede na število avtomobilov. 

 

Ma tle okoli je povsod štala, pa lahko grem proti Bohinju, Novi Gorici ali Kobaridu / Bovcu.

Tudi včeraj je blo dokaj kaotično, kolone motoristov, tujcev, avtodomov, kombijev z rafti...

Sreča je edino v tem, da je cesta dokaj široka.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...