Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

po rozniku ni lih downhill potk. so pespoti skozi gozd ampak vecina pretezkih zame in pol morm ene odseke prehodit.

 

kar nardim na rozniku je to, da odfuram te 3km uphill in s tem kao pogledam ce se mi fitness izboljsuje iz tedna v teden.

 

b4d a teb mogoce garmin kaze kolk je naklona? tam je zadnjih 50m pred sisenskim vrhom precej strmih sem dons mal ze cutu slabost v trebuhu not gonna lie.

 

also pofollowajte mal na stravi Check out my activity on Strava: https://strava.app.link/80RNZcTAm8

Povezava do prispevka

Tudi jaz.

 

Glede naklona ne vem, cakam da se connect garmin spet sestavi skupaj da mi sploh sinhronizira. Na tem poceni Edge 25 ne vidis kaj dosti. Je pa tak dober grob makadamski klanec, vsec mi je.

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Ce mora kdo nujno nalozit track iz Garmina na Stravo ali kak podoben peniso-vagino-meren servis.

 

Ko smo bli mi mladi, ni blo se teh brezzicnih carovnij. Garmina si vtaknil v PC, priklopi ga kot navaden disk, najdes mapo activity in vzames casovno primerno *.fit datoteko.

Povezava do prispevka

Sem pozdravu sem, ampak tako verjetno skozi zadihanost, oba sva zgledala v neki svoji zoni :)

 

Pa sem gledal bicikel, samo si ga tako naslonil da nisem prepoznal, pa sem se odpeljal dol, skoda evo. Zdaj je ze drugic, tretjic sledi piva, nimas kaj. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...