Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

V tej 34ki so prisla 3 tokena, pa sem bil isto ene 5psi manj kot po navodilih, pa se vedno mi je 2cm hoda ostajalo. Tako da sem enega zdej ven dal, pa dobil pravi SAG z najnizjim psi iz navodil 72psi.

Ne vem ce je placebo, ampak navzdol sem bil precej hitrejsi, ali pa samo bolj pogumen, v vsakem primeru pozitivna sprememba. Ampak hoda se vedno ostaja, ceprav sem nabil en skok da jo probam stisnit :D

 

Bom videl, zdej moram krmilni lezaj namazat, ker se slisi neke klike od tam nekje, spotoma verjetno se lower leg ocistim pa namazem.

Povezava do prispevka

token ti ne naredi nobene obcutne razlike dokler se ti vilca ne posede vec k 70%. tri so itaq too much. Normalno se da na enduro bajke 2 za zacetek. Jst furam 2 sm probal z enim. Tri nism nikol tlacu ker razen ce ne grem na drop je nikoli ne zabijem v podn 

 

p4pb12323840.jpg

 

 

Povezava do prispevka

Capture.JPG.a850d1d4a6b33783a3a2ebfdd8bee6c5.JPG

 

IMG_20220605_192322.thumb.jpg.4442259b1aced6c98feac8a79e7a14dd.jpg

 

Sem šel mal v hribe jebat ježa. 1500+ metrov vzpona na 20 km, FML da nisem kupil e-bajka...

Spust je bil pa lep, čeprav je precej switchbackov za katere sem preveč lev, da bi jih zvozil. Ampak dobro, glede na to da ni kolesarska steza je že kul.

Povezava do prispevka

its over guys.

 

grem dans na golovec, mal za kardio in da obnovim skillse.

 

in tko cuden feeling, ne gre mi nic. mal prevec sem mogoce tud prednjo gumo napumpal, ni gripa, prestrasen sem, v glavnem depra.

 

grem poiscem nov poligon za otroke, ki je na drugi strani hriba. cedalje bolj sem trd, sploh kot da nebi vec znal vozit.

 

zalosten se peljem domov in ugotovim kaj je narobe. prednja vilica mi ne dela. na zacetku je full trda, sticky. kot da bi se zataknila in rabi veliko silo, da se zacne stiskat.

 

kaj mi je storiti? a obstaja kak youtube tutorial za rebuild? je pa neka shitty marzochi bomber z1

Povezava do prispevka

olje nima veze ce si unicu vilco ker nisi delal servisa. Prakticno gumice zgori so ti spustile prah  notr. Prah in svinjarija ti je unicla in spraskala vse mehanizme. 

 

Se enkrat. Isto k da bi v zariban motor dolil samo novo olje pa probal resit zadevo

 

vsa navodila ter katero olje ter servis dele potrebujes imas na uradni strani foxa ali rockshoxa

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...