Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 10 urami:

Bom kr tukaj vprašal.

Gledam en nosilec za kolesa v Hoferju.

Kolk časa se čaka na tablico, ker potem rabiš še eno.

Meni so jo ukradli, nova enaka me je cakala naslednji dan na V&V v Lj. Pomojem tudi ce jo narises je ok. 

uredilo bitje b4d
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 2 urama:

A dela manj kot navadn, 5 kil težji potato ebajk na eco? Ker tak se težko pošteno napoganjaš. Je pa gorc glih pisal, da na ebajku ful bolj uživaš.

 

 A Gorc je bannan iz tem teme al zakaj nč veš ne objavla tuki? Lan je bil skoz na kolesu :)

Povezava do prispevka

Ej kolegi mn3carji, 

 

a ima kdo kakšen pameten predlog za kakovosten / trpežen kolesarski nosilec za telefon? Se mi zdi, da bi mi ful prav prišlo imeti neko navigacijo na očeh, ne pa, da se na vsake xy metrov ustavljam in backtrackam. :D Ne bi pa kupoval nek plastik fantastik. Also po možnosti, da to prodaja kakšna trgovina v Sloveniji. 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 2 urama:

Ej kolegi mn3carji, 

 

a ima kdo kakšen pameten predlog za kakovosten / trpežen kolesarski nosilec za telefon? Se mi zdi, da bi mi ful prav prišlo imeti neko navigacijo na očeh, ne pa, da se na vsake xy metrov ustavljam in backtrackam. :D Ne bi pa kupoval nek plastik fantastik. Also po možnosti, da to prodaja kakšna trgovina v Sloveniji. 

 

https://www.quadlockcase.eu/products/bike-mount

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...