Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

S<3NEC reče pred 47 minutami:

@Tihi Mi53k a si vedel, da je danes Maraton Alpe? Sklepam, da si nekje fasal zaporo.


nisem vedu, pršu v center Kamnika pa vse zaprt

 

pol sm pršu do zapore mal naprej od Solčave, čaku dobre pol ure po mojem, so me spustil naprej kr vmes ampak sm se mogu pr Logarski spet ustavt pa čakat še ene pol ure na metlo

 

@Boris bo spet pametn kok sm se svaljku ampak ni blo panike, me je štrudla poslala od bajte za cel dan, pa sm mu cajt

 

zdej vidm da so šli glih kontra krog k js, sam da so mel štart/cilj v kamniku js pa v črnučah

Povezava do prispevka

Hudo turo si odpeljal. Pri taki je pomembno le, da prideš na kolesu domov. Boris je pa svoje čase resno treniral, če se ne motim. Najbrž njemu kolegi govorijo, da se samo še svaljka, pa se tu izživlja naprej.

 

Jaz sem pod Jezerskim vrhom čakal pomoje 1h. Očitno se zelo različni kalibri prijavijo, da jim uspejo take razlike v pičlih 40 km / 500 m.

Povezava do prispevka
BigBadWolf reče pred 15 urami:

Sam res, prvičsem dal 4k gor, pa ni blo,bi blo, googlam , noben nima teh problemov, nobenga nasveta

Zdej po tvojem komentarju pogledam paso tudi UHD resolucije

ja rabjo ene 4 5 dni 

nevem zakaj ker vcasih je po parih urah ze bilo mogoce gledat v najvisji klvaliteti

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...