Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Car reče pred 3 urami:

@gorančugapreden boš kdaj šel na Golovc, pejt prej na bmx pump track. Dons v največji vročini sem 3/4 odfural modro progo in nekaj sekcij redeče, ker sem mislil, da je modra :D 

Batt delajo dobesedno bob steze z pump track elementi, in pri zahtevnejšoh dodajo še drope in gape. Sam preozko, preoštri zavoji, moraš met dobre bremze, možnost, da vžgeš v bermsih (ali bankirah po naše) je precejšna. Ful nekih cork screw variant, kot je ošter in pod visokim kotom bankira v levo in takoj nadaljuje v desno, s tem, da je med njima precej višinske razlike in bajk dobi nagravžno brzino. Tabletopi so bli easy peazy. Nekak nisem užival, preveč je pump track style. A ste tud ostali to opazl na Golovcu? Iskal sem zeleno progo, našel začetek  črne, rdeče in modre. Tektro bremze skor pregorele. Aja, bil sem na 500 ojrov 2018 Focusu hardtailu :D

 

 

zakaj nisi uzival? na keri progi si to bil? trije bratje aka enka? mors se navadit pa zavoji niso vec tko ostri razen v spodnjem delu na koncu

 

prevec si bremzal ti ze zdej povem.

 

jzt odvisno od dneva se dol spustim in razturam in mi je hudo. kak dan pa sem cel zategnjen in me po polovici proge ze zacnejo noge pect pa valda skos na bremzah. bolj se sprostis bolj uzivas.

 

zelenih prog ne vem ce je kaj na golovcu. skor vse so modre in vise. ce nebi rad pump style prog se mors spustit na drugo stran dol, tam so bolj naravne.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 31 minutami:

Jst furam te 
Sm glih nove nabavu ored dnevu

 

drevored reče pred 10 minutami:

jzt mam tele http://www.obsession.si/si/etnies-jameson-mid-crank-4

 

ene par folka (noben sicer iz mtb sfere) jih je pohvalilo da so hudi k sem jih mel obute med prostim casom

 

 

Hudi oboji. Jaz sem naročil tele, za videt, kako se obnesejo.

Povezava do prispevka

Trije Brati je bla proga in Zmajska, ki je zraven. Ja sej to maš prav, treba se ful sprostit in moram si dopovedat, da burmsi niso nič hudga. Ma to sem prvič na takih brmsih in me je blo strah. Sej ko bom še kdaj odpelal se bom že navadil na modre proge. 

Res je, sem bremzal, da sem orng čutil brake fade. Mal preveč sem bil zategnjen za prvič, pa še vročina je bla. Mislim, da bom bolje odvozil naslednič. Bom probal še pump burm proge na koncu petke v Podutiku, isto v lasti društva Rajd.

 

Jst mam tele od Five Ten. Za pedalirat so super, za hodit in bajk porivat v hrib, pa ne, ker so pretrde.

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka

od unih elektricarjev edin spec dobro zgleda. drgac pa glup review.

 

edin vcer sem mal gledal reviewe ohlinsov in zgleda so usmerjeni v downhill in ne tolko za traile.

 

tale jih je uvrstil na predzadnjo mesto. dosti drugih reviewov pa niti ni. delujejo kot zelo obskurna znamka.

 

Povezava do prispevka

Official release Specialized Bicycle Components Switzerland

 


The best repair for a bicycle is not needing it: New Guarantee extension and Firmware update for all Levo FSR 2019/20 and Kenevo 2020 models.

For every cyclist, the best thing is not to need any intervention on their bike: this is our goal. If one of our bikes abandoned your riders, who counted on us, it doesn't fit so we'll fix things. Period.

Our job is to make bikes that offer cyclists absolutely the best in terms of performance and reliability. Specialized Turbo Levo and Turbo Kenevo have kept this promise with hundreds of thousands of cyclists along millions of km around the world. Innovation in Specialized will never stop. When we find a way to improve a bike, we do it as soon as possible. We constantly make dozens of small improvements to our bikes and apps, and this allows us to offer cyclists the best, often before it's available elsewhere.

Some time ago, we noticed a reduced but unacceptable number of technical failures, which affected some engines that equipped Levo 2019/20 and Kenevo 2020. beforehand.

Since that time, we have been working tirelessly on a series of improvements that eliminate any kind of problem. Among these were interventions to reduce noise, mount more resistant straps, modify free wheel assembly and introduce additional optimizations aimed at improving robustness and overall reliability.
All these improvements to components affected engines mounted on Levo and Kenevo's 2021 models. To ensure the serenity of all cyclists, we have extended from 2 to 4 years the warranty on the engines of Levo FSR 2019/2020 and Kenevo 2020. models. This guarantee starts from the purchase date, and is transferable (with the relative first purchase test) in case a cyclist decides to sell his bike.

Recently, we have also detected a baco in the firmware 2.1 of the engines of the models on indicated, possible due to problems affecting the transmission belt. Following an update to Turbo Studio, released on July 23, we will release a new version of the engine firmware (scheduled from July 28) that improves the reliability of the belt without compromising power or performance, so update will be required of engine firmware as soon as possible.

From July 31th we will activate through our social media channels to inform our riders about this new firmware, its benefits and the connected extension of warranty. Our goal is to avoid excessive crowding in stores, so we plan to send such communications to customers, initially through Mission Control and later by email. Don't hesitate to contact Rider Care for any clarification that may be necessary in the meantime.

Thank you for your constant support and dedication.

Mike Sinyard – Founder and CEO


©️ 2020. Specialized Bicycle Components Italia S.r.l. All rights reserved.

Povezava do prispevka

Kar nisem preveril pri e-bajkih, kako je z securityem? Ali se ta kolesa lahko zaklenejo, da jih samo lastnik lahko odklene? Mal je blem, ker sem blokovc in edina opcija je skupna kolesarnica (stupid landowner rules, no animals, no smoking, no bikes), ki je sicer secured (zaklenjena), tam je moj bajk daleč najdražji :D lutšni sosedi so pa baje spajznl ženski kolo iz te kleti. Tak, da me je mal strah, sam v dveh letih, se ni noben dotaknil mojga kolesa.

 

PS: sej se bom moval v nov plac zlo kmal, pa bo bajk v stanovanju. sam me vseen zanima, kako je z securityem.

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka
Boris reče pred 4 urami:

majo tut za enduro dobre zadeve. Samo jst se jih izogibam ker en znanec servisira ohlins in jih nonstop hvali kako so oh in sploh. In sm mu reku da zaradi tega k je dosadan z ohlinsom bom kupu vse fox :D 

A vidis potem zakaj nben od nas  ne kupi speca :D

Povezava do prispevka
Boris reče pred 5 urami:

To ti je top verzija mas jih pa 8 al 10 modelov ce mi poves kaj te zanima ti slikam

 

 

Ima kak model 1x GRX grupo? Ne vem zakaj je zadnje čase povsod ta sram na top modelih tolk prisoten. Saj na gorcu mi je zakon, ampak cesta in gravel bi pa vseeno raje shimano.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...