Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

erted45 reče pred 18 urami:

Pobje, a pozna kdo tole cesto:

 

image.thumb.png.b8451a1675d3e3a3bc988c0c7bbcad6d.png

 

A je tam vmes makadam? Googlovi posnetki, zajeti lani avgusta, kažejo, da je. Bi bil lep krog, do Bohinjske Bistrice, ampak po makadamu se pa s specialko raje ne bi mučil.

Op, zanimiva trasa!

 

Edit: okej, ja, tole je super, malo lokalnih cest, malo makadama, prou iskou sm neko takšno traso, dabest! 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
erted45 reče pred 18 urami:

Pobje, a pozna kdo tole cesto:

 

image.thumb.png.b8451a1675d3e3a3bc988c0c7bbcad6d.png

 

A je tam vmes makadam? Googlovi posnetki, zajeti lani avgusta, kažejo, da je. Bi bil lep krog, do Bohinjske Bistrice, ampak po makadamu se pa s specialko raje ne bi mučil.

 

Drgač če si na Komootu splaniraš, ti pokaže kakšn je road surface. Je kr točn. 

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 9 minutami:

za mal makadama so tud 30 mm gume na sodobnih cestakih čist ok

 

al pa daš gor ene 35 mm gravel pa sam greš

 

Eden izmed razlogov zakaj gledam da bi kupil novo kolo, nazaj me drži predvsem to, da se (pre)malo vozim :) 

Povezava do prispevka

Eno tehnicno pitanje...

 

Zadnji menjalnik se mi zatika in kot da feder nima dovolj moci da ga povlece do zadnje 12, najtezje prestave. Ce ga rocno malo premaknem navzdol (v desno ce gledas od zadaj), prestavi.

 

- menjal bovden in pletenico

- razdrl sklopko ocistil, namazal

- razdrl glavno vzmet menjalnika ocistil, namazal

- ni neke razlike ce je sklopka ON ali OFF

 

Kaksna ideja, kaj lahko se naredim?

 

Edit: Nasel en video, podoben problem, predlagal dobro spucat z WD40 tole kjer je tale vidna vzmet pa vse skupaj. Zaenkrat na roke se kletka spet ok premika. Spotoma sem se diske spucal z WD40, sploh vec ne cvilijo /s :D

S cem se da to kaj namazat, ker vem da WD40 ni mazivo?

 

Edit: Ce dam novo kaseto, a ketna ki ima 100 km in nic raztega je ok, al raje novo? Kaj pa prednji zobnik, lahko pustim, problemov ne zaznavam.

 

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
b4d reče pred 8 urami:

Eno tehnicno pitanje...

 

Zadnji menjalnik se mi zatika in kot da feder nima dovolj moci da ga povlece do zadnje 12, najtezje prestave. Ce ga rocno malo premaknem navzdol (v desno ce gledas od zadaj), prestavi.

 

- menjal bovden in pletenico

- razdrl sklopko ocistil, namazal

- razdrl glavno vzmet menjalnika ocistil, namazal

- ni neke razlike ce je sklopka ON ali OFF

 

Kaksna ideja, kaj lahko se naredim?

 

Edit: Nasel en video, podoben problem, predlagal dobro spucat z WD40 tole kjer je tale vidna vzmet pa vse skupaj. Zaenkrat na roke se kletka spet ok premika. Spotoma sem se diske spucal z WD40, sploh vec ne cvilijo /s :D

S cem se da to kaj namazat, ker vem da WD40 ni mazivo?

 

Edit: Ce dam novo kaseto, a ketna ki ima 100 km in nic raztega je ok, al raje novo? Kaj pa prednji zobnik, lahko pustim, problemov ne zaznavam.

 

Kup nov bajk, sworksa

 

 

Stara ti zihr nau zjebala kasete 

Dej jo gor

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...