Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

keba reče pred 19 minutami:

 

tak allaround bike, turce okoli doma s spuščanjem po progcah in vlakah, bike parki, kot je Krvavec, Pohorje, Kočevje.. 

Pol boljs nekj z vec hoda, tolk okornejsi pa spet niso napram xc. 

 

Kaj pa.sploh gledas oziroma kaj se ti vse dopade za neko normalno.ceno

Povezava do prispevka
gorančuga reče pred 12 minutami:

Pol boljs nekj z vec hoda, tolk okornejsi pa spet niso napram xc. 

 

Kaj pa.sploh gledas oziroma kaj se ti vse dopade za neko normalno.ceno

 

 

trenutno gledam tole, v ponedeljek pokličem da vidim če majo na zalogi pa če pridemo do 4k :)

 

https://www.energijabikes.com/cube-kolesa/elektricna-kolesa/stereo-hybrid-140/cube-stereo-hybrid-140-hpc-sl-625-29-iridium-n-green-2020.html?utm_source=ceneje&utm_medium=products&utm_campaign=cene

 

kakšno se vam zdi?

Povezava do prispevka

@Boris kva je to fora, da ti v določeni prestavi bajk spušča neke zvoke, pol daš pa v višjo, nižjo prestavo pa zgine tist zvok? to se mi kdaj pojav med vožnjo, se pa spomnem že iz pradavnine, da sem podobne situacije tud na starem gorcu slišal. Ne gre pa za skrajno nizko al pa visoko prestavo. Pač ene vmes.

Povezava do prispevka

 

Radeon Render grafične kartice e-bike mtb cenejše verzije so pošle v parih dneh online prodaje.

 

Sam še high end so jim ostal, recimo Radeon Render 10.0 za 5,5k ojrov Ali je  nemški Radeon nova best buget e-bike varjanta?

 

PS: ta zgorn Radeon in yt decoy base 29 so težki kpt svinc, 22,5kg :)

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka

@Tihi Mi53k Tole zgleda super turca, če maš pa kondicijo pa sam potegneš še do Bohinja :)

 

Jst sm šov pa dons s punco do Planšarskega jezera spet iz Hotemaž. Ona s svojim Specialized Venge-om (ne sej ne, Allez Elite), jst s svojim Addictom. Mi je blo prov ql, da nism bil enkrat sam, k k grem sam itak skoz na polno gonm, pa sm pol čist crknen :)

 

Na žalost nism nobenih spodobnih slik naredu, sva bla pa ze ob osmih na Jezerskem al pa se mal prej, tko da sva prehitela vročina, ampak je vsen prov butnu vate vroč zrak na poti dol.

 

 

E2D422B6-DEBA-4330-AD37-9901EEB716BD.jpeg

 

7C26E9B8-8565-42C7-BA8E-EA8FB4D5E7CB.jpeg

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

Tale dolina zgleda ql jst nism vedu da obstaja tam cesta pa sm se vedno po uni gnili cesti fural proti jesenicama

 

lušna cestica je ja, sam ni bla vedno cela asfaltirana

 

k sva šla z mojo prvič z avtom ene 10 let nazaj tuki, je blo še kr dost makadama

 

pa štartaš loh iz Jesenic, al pa Kranjske, maš skos kolesearsko pot oz. stare neprometne ceste

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...