Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

dilar reče pred 1 uro:

@Tihi Mi53k Tole zgleda super turca, če maš pa kondicijo pa sam potegneš še do Bohinja :)

 

Jst sm šov pa dons s punco do Planšarskega jezera spet iz Hotemaž. Ona s svojim Specialized Venge-om (ne sej ne, Allez Elite), jst s svojim Addictom. Mi je blo prov ql, da nism bil enkrat sam, k k grem sam itak skoz na polno gonm, pa sm pol čist crknen :)

 

Na žalost nism nobenih spodobnih slik naredu, sva bla pa ze ob osmih na Jezerskem al pa se mal prej, tko da sva prehitela vročina, ampak je vsen prov butnu vate vroč zrak na poti dol.

 

 

E2D422B6-DEBA-4330-AD37-9901EEB716BD.jpeg

 

7C26E9B8-8565-42C7-BA8E-EA8FB4D5E7CB.jpeg

Kdaj greva na krvavc

 

Zdj ze vec hribov vozim

Povezava do prispevka

danes testiral gogglse. zajebal z nakupom.

 

IMG_20200801_145837.thumb.jpg.18f5d4a95a44a3a96edb674bc5f5a580.jpg

 

kot prvo mi je pena prtiskala na nos. sem moral odrezat peno vstran. kot drugo je blo vroce za popizdit v njih. vidljivost valda mal slabsa. neki odsevi se ti pojavljajo na vizirju, drgac pa opticno precej kul, lepa, ostra in kontrastna slika.

 

najhujs je pa to k mi celjust celade leze dol in mi tud gogglse dol potiska. parkrat me je zabilo tko dol, da mi je google cez oci vrglo.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

to ne bo resilo najvecjega problema, da mam cudno obliko glave. pac celada bi morala tko stat na glavi, da se ti vidi se mal cela ven. ce si jo jzt tko naravnam, mi pena rine lica noter med zobe in mi je neprijetno. pa tud pac scasoma zleze dol in mam zgornji rob odprtine v celadi na obrvih. in ko se to zgodi se gogglsi tudi premaknejo in je rob ocal, ki bi moral biti na obrvih zdaj na oceh. napetost ocal drzi malo bolje celado gor ampak k zacne rukat ne pomaga vec.

 

mam pa ta isti problem tudi na motoristicni celadi in bi lahk vedel, da bodo problemi. sam k sem razmisljal samo o tem kako kul bom zgledal.

Povezava do prispevka

mors vedet, da sem kupoval celado med korono in ni blo nikjer nicesar za kupit. tko da sem bil mal omejen s testiranjem izdelkov.

 

plus to da ne bom dajal 300 eurov za biciklisticno celado. (ze za to sem skesiral okrog 120 eur in prekoracil budget)

 

drgac mi je celada okej ker se ustavi na obrvih tko da vseeno lepo vidim ven in me tudi ne tisci v lica. v enih celadah sem zgledal kot en cipmunk. sam pac gogglsi ne pasejo zraven.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...