Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Ti kupi lepo specialko pa bo. Če ti bo ležala pač prodaš, itak so cene rabljenih koles danes absurdne, prej sem gledal enega heroja na bolhi, ki hoče imet za podobnega Cube-a, kot ga imam jaz (njegov je leto mlajši in ima Ultegro napram mojemu 105) 1450 eur, lol. Za svojega, novega, sem dal 1200.

 

Aja, ej @Boris, kdaj od oka dajo firme vn modele koles za naslednje leto (torej 2023)?

Povezava do prispevka
gorann reče pred 2 minutama:

A ma kdo idejo kako naj zapakiram prasek oh, a obstajajo take male pakunge za ene 40g praska, kot je podobno original zapakirano

 

sprašuješ če obstajajo ziplock vrečke v kere daš lahko prašek?

 

https://www.ikea.com/si/sl/p/istad-vrecka-z-zapiralom-rdeca-20339284/?gclid=CjwKCAjw6MKXBhA5EiwANWLODFJR1dFmUMgK5gc6iVqTjuUym_nFGSJNqDJDxjbp0aUNWYM34wqQsRoCpXsQAvD_BwE

Povezava do prispevka
erted45 reče pred 12 minutami:

 

 

Aja, ej @Boris, kdaj od oka dajo firme vn modele koles za naslednje leto (torej 2023)?

mah odvisno tu ni pravila. Vem za speca da imajo na vsake 3 leta nov model. Kdaj pa je cist odvisno. Odvisno kdaj se delajo preorder za delaerje. Spec ima to avgusta septembra 

Povezava do prispevka

@tyne kup gravla, tist kar boš zgubu zarad mal širših gum pa par dek teže ne boš opazil, po cesti se vseen vozi super, okvir je rigidn in odziven, če pa bo vmes kje delo na cesti (bo), te bo zamikal kakšen makedam brez avtomobilov al pa lepa pot čez travnik ali gozd brez preveč klancev in korenin boš šel pa brez skrbi. Ne vem kakšne so cene dons, 2 leti nazaj sem jaz svojga dobil za dobrega jurja pa je bomba (ne sej ne, u bistvu je čist pregnil pa še Scott je, če bi mel S-works s karbonskmu okvirjem pa XX1 grupo bi me letos verjetn gledal na TDF tko me pa sam na mn3njalniku samo #teškoje #nismošvica).

Povezava do prispevka
gorann reče pred 18 minutami:

Se nben se ni vozu samo cesta, dost da ma slabso podlago pa je xc dost boljsi

Bo zapel na robnik k je 1cm visok pa bo zgrnu po tleh na cestaku, lazje je obvladat xcja

 

Predpostavljam da ima tip kolkotolko normalne gibalne sposobnosti.

1cm in bo zapel s cestakom in zgrnil po tleh, lol

kaj tebi se to redno dogaja al kako

 

Boris reče pred 6 minutami:

Treking drek je najslabs od vseh moznostih. K da mas babo s kurcem pa brez josk doma

 

Pa točno to... Edino da maš mtb in da se izključno po cesti z njim voziš, je še malo huje.

Ko da bi mel kosmatega deda doma, ki te vsakič malo s kurcem namlati po faci

Povezava do prispevka

@tyne ne kupit gravla, če nisi iz konca države kjer dejansko je makadam (Gorenjska recimo to ni). Jaz sem s svojimi 28 mm gumami za specialko (gp4000 II) prevozil kar nekaj km izven asfalta in nisem imel problemov. Gravel kupiš, če (lahko) dejansko voziš izven asfalta in ne zato, ker imaš pred slednjim nek iracionalni odklon. Problem so prelahke prestave in potratne gume.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...