Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

erted45 reče pred 41 minutami:

Pobje, imamo tukaj kakšne vtise o Bianchi kolesih? So mi zelo všečni, dasiravno so relativno dragi glede na opremo.

Hudi so, obvezno celeste barva. So pa redki kot samorogi tk da good luck. Js sm mel narocenga Infinito xe pa mi je aprila reku, da pride drugo leto. Vedno, ko vidim celeste na cesti sm jelly as fuck.

 

Aria :wub:

4EE37800-193E-46E2-9E08-AA79261751BA.jpeg

 

 

Also, kako sirino uporabljate na specialkah? 25, 28 mm?

uredilo bitje tiesto
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pred kratkim sem šlatal model Infinito pri lokalnem bikeshop s.p.-jevcu, res mrcina od kolesa, čeprav kriminalno črne barve. Je bil pa (vsaj za moje pojme, glede na opremo) svinjsko drag, mislim, da okoli 6k. 

 

Širino pa, 25 mm, ker, kot pravi Boris, furam dinozavra ki širših gum niti ne prebavi. Med drugim tudi eden izmed razlogov, zakaj bi novega. 25 mm na 7 - 8 barih na teh naših Rupa Roubaix (TM) pač niso blagodejne za plombe v zobih, no.

Povezava do prispevka

dons verjeten ne bi šu furat ampak z ženskam sisat pivo in se kopat na Bled, če ne bi kupil nov gadget za potolažit potrošniški duh v meni. v tem pogledu je bil garmin pragmatična odločitev s hitro gratifikacijo, namesto da bi naročal karoo 2 prek neta, iskal ker HR senzor je ok  za zraven, oboleval z iskanjem nosilca in adapterja za belanco na sparku itd

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 7 urami:

dons verjeten ne bi šu furat ampak z ženskam sisat pivo in se kopat na Bled, če ne bi kupil nov gadget za potolažit potrošniški duh v meni. v tem pogledu je bil garmin pragmatična odločitev s hitro gratifikacijo, namesto da bi naročal karoo 2 prek neta, iskal ker HR senzor je ok  za zraven, oboleval z iskanjem nosilca in adapterja za belanco na sparku itd

 

Vsak HR je dober za zraven, zraven dobiš adapter za garmin nosilce tako da bi oboleval glih 2 minuti za naročilo teh dveh stvari 😁

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 7 minutami:

Jaz bi kompliciral, kle je bil bundle, nosilc pa itak paše glih en, ki so ga imel na zalogi v trgovin. Nisem imel prostora za kompliciranje.

 

ne vem kaj se zdej neki zagovarjaš tle

 

priznaj, da si se hotu sam pohvalt, da maš enak računalnik k boris in to je to

Povezava do prispevka

Ce neb sral 130ka z nalaganjem na garmin connect bi ga se kr mel

 

Na kabl je takoj preneseu, prek bt pa ne

 

Prleze lahk vcer sm tihija presprintal sem nabil 1130w 

 

Pol sm crknu 

 

Ne vem kak ojacat za sprinte, ce navadn kolesar profi ki ni sprinter komot 1600w+ sprinte dela

Povezava do prispevka
gorann reče pred 11 minutami:

Ce neb sral 130ka z nalaganjem na garmin connect bi ga se kr mel

 

Na kabl je takoj preneseu, prek bt pa ne

 

Prleze lahk vcer sm tihija presprintal sem nabil 1130w 

 

Pol sm crknu 

 

Ne vem kak ojacat za sprinte, ce navadn kolesar profi ki ni sprinter komot 1600w+ sprinte dela

 

to sm ti pustu, če ne bi bil spet tečn celo pot

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...