Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Mutombo reče pred 1 minuto:

Dejstva ki so važna če si neki semi pro ne pa Janez (gorann) ki se bavi s kolesom vsake toliko. 

 

 

Daj menjaj nick v mr.teoretik

Kje se motim 

 

Dej povej kje

 

A ker ti gre na kurac da mam jaz prav uletis s tako blesavo

 

Okej pol

Povezava do prispevka

Ti maš wkg isti ne glede na to, a goniš po ravnem al v breg, samo v breg se ti ful bolj pozna teža. Za maksimalno moč je tvoj wkg zgovoren podatek, realno gledano si glede na tvoj powermeter švoh (s 1000w peak) in nevzdržljiv (s 160w povprečno). Te podatke si iskal s power metrom in jih limaš na forum sam od sebe, valda lahko uživaš na kolesu ne glede na povprečno, watte, a maš taprave feltne in power meter al ne. Samo ti pol časa razlagaš o planih za napredek, namenskih treningih, prehrani (ajde to skoz ne pol časa), opremi k je nujna, poj pa ko iz tega nč ni pa obrat za 360 pa moonwalk, na kolesu sam uživam, se ne primerjam, ne tekmujem, kile niso važne važn kako se počutim, sisam kavo. Mal shizofren.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 11 minutami:

Ti maš wkg isti ne glede na to, a goniš po ravnem al v breg, samo v breg se ti ful bolj pozna teža. Za maksimalno moč je tvoj wkg zgovoren podatek, realno gledano si glede na tvoj powermeter švoh (s 1000w peak) in nevzdržljiv (s 160w povprečno). Te podatke si iskal s power metrom in jih limaš na forum sam od sebe, valda lahko uživaš na kolesu ne glede na povprečno, watte, a maš taprave feltne in power meter al ne. Samo ti pol časa razlagaš o planih za napredek, namenskih treningih, prehrani (ajde to skoz ne pol časa), opremi k je nujna, poj pa ko iz tega nč ni pa obrat za 360 pa moonwalk, na kolesu sam uživam, se ne primerjam, ne tekmujem, kile niso važne važn kako se počutim, sisam kavo. Mal shizofren.

Fak ej 

 

Moc je moc, ftp je 1h maks moci kar jo das

 

W na kg je razmerje ftp kile

 

160w povprecno lahk v spanju vrtim 

 

Ti res ne razumes da nekdo ki.ma.vec w na kg da je lahko pocasnejsi po ravnem

 

O tem.se gre da w/kg.nima veze razen v klance

 

Hejter k ne vidis prsta pred nosom

 

 

Povezava do prispevka

@Šimšalamima Huhu evo najdu sm te

 

This time, it’s the 9.19 kg Scott Spark RC Hypersonic. We got eyes on this at Eurobike last month, where Dangerholm himself talked us through the build process, and how he painstakingly went about selecting lightweight, but functionally appropriate parts for this 120mm travel downcountry rig. The lighting was really poor, doing the hybrid carbon-pink paint job a great disservice, so we waited until now to show you the entirely of the bike in all its glory.

dangerholm-scott-spark-rc-hypersonic-pin

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Ja sej ti maš res slab wkg, kok pa be vrtiš v spanju pa skrivaš ko kača noge al kaj? Pač tvoji podatki so slabi, to je vse, zakaj pa že sam veš, sam 100% ne zato k treniraš v tej smeri.

Seveda so slabi wkg podatki, a ftp ni slab to je vse 

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 2 urama:

Evo js pa priznam, da me ego

k me elektricarji prehitijo na klanc, js pa umiram zravn. Vse bi porinu dol v grapo.

 

now back on topic

ka pa uni k te z avtom a si tud jezn na njih

 

vcer sm pred trebeljevim klancem srecal dva ebajkerja starejsi par glih tolk sta vrtela da je blo sub 25kmh, pa ene 1% je blo naklona tko da ce bi ju prehitel bi pred njima vozil in bi umiral brezveze

sem kr lepo zadaj fural par km

 

se zacne klanc sm reku fuck this shit pa pospesim

 

pol sta bla nekj casa za mano ene 100m zadaj

 

v 4km me nista ujela, verjetn niti nista probala hitrej it

 

na vrsic gor jih je ful, sej prav, vazn da so zunaj in kolesarijo

 

 

 

 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 6 urami:

ka pa uni k te z avtom a si tud jezn na njih

 

vcer sm pred trebeljevim klancem srecal dva ebajkerja starejsi par glih tolk sta vrtela da je blo sub 25kmh, pa ene 1% je blo naklona tko da ce bi ju prehitel bi pred njima vozil in bi umiral brezveze

sem kr lepo zadaj fural par km

 

se zacne klanc sm reku fuck this shit pa pospesim

 

pol sta bla nekj casa za mano ene 100m zadaj

 

v 4km me nista ujela, verjetn niti nista probala hitrej it

 

na vrsic gor jih je ful, sej prav, vazn da so zunaj in kolesarijo

 

 

 

 

Dobr, nemors primerjat avta in kolesa. Na kolo gres, da nardis neki zase, avto ni lih rekreacija. Ce si pac dost len in se ti ne da neki naprezat, nabavs ebike. Ajde razn ce si star 60+.

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 uro:

Dobr, nemors primerjat avta in kolesa. Na kolo gres, da nardis neki zase, avto ni lih rekreacija. Ce si pac dost len in se ti ne da neki naprezat, nabavs ebike. Ajde razn ce si star 60+.

Se strinjam. Ebajk sploh ni treba nč poganjat sam na turbo daš pa gre z minimalnim naporom. Dbest za hujšanje.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 9 minutami:

Moj frend je kupil ebike, nikol kolesaru prej (no al pa športal), ga vidim u zadno po par mescih, shujšal 10 kil zih. Je pa res da je budalo, on sam fura, nč je računa pa planira prehrane pa treningov, bajk ga je požru namest on njega.

Sej en znanc tut 160kil zdj nabavu ebike pa baje nabija po par stotakov na tedn. Za motivacijo je dobr ebike, kot kaze :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...