Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

S<3NEC reče pred 15 urami:

@Boris s čem profiji namažete (nov) plašč ob menjavi, da se lepo usede na obroč pri pumpanju?

Nisem profic ampak ni to avto guma da rabs mazat 

Ponavad ko napumpas ful pol potisne plasc dovolj ven da se lepo usede, pa pol spustis mal na zeljene bare

 

 

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 3 urami:

k sm vidu kable do menjalnikov, sm nehu gledat

Ma ja en kompromis mora bit, sramovi menjalniki z baterijo gor so res grdi vidt

Prednost je pa da ni kablov in lazje menjavas na drug bajk ce se odlocis

zmanjka baterije zadaj, lepo soredaj fuknes na velki.zobnik vzames baterijo das na zadnji menjalnik in furas

 

Pa sram.ma.lepse.gonilke

Povezava do prispevka
gorann reče pred 55 minutami:

Nisem profic ampak ni to avto guma da rabs mazat 

Ponavad ko napumpas ful pol potisne plasc dovolj ven da se lepo usede, pa pol spustis mal na zeljene bare

 

 

Ne po moji navadi. Ni variante, da sede plašč. Ti si ga že menjal sam?

 

Sem pa vprašal serviserja v eni trgovini in je rekel, da vedno namažejo. Nisem pa vprašal s čem.

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 25 minutami:

Ne po moji navadi. Ni variante, da sede plašč. Ti si ga že menjal sam?

 

Sem pa vprašal serviserja v eni trgovini in je rekel, da vedno namažejo. Nisem pa vprašal s čem.

Menjal veckrat, zmerj se lepo usede na roadu

 

Malo napumpas pognetes z rokam naokol da cim bolj poravnas plasc, spet napumpas vidis ob robu feltne kak je plasc sedu notr

Ko napumpas ful ponavad porine plasc do roba kot mora bit

Tko.kot.pri avtomobilskih plascih nabijejo ful prtiska da 100% porine rob gume v  rob feltne

 

S tamalo pumpo ne gre, rabis vecjo

 

Je pa tud odvisn od plasca eni tapoceni so krivi po tekalni povrsini prou vidis da ni v linijo narejen😆

 

 

Povezava do prispevka

Evo, jst sm dons pičil čez Gorenjo vas na Žiri, pol pa čez Smrečje in Šentjošt na Lučine. Pol pa lepo nazaj čez Gorenjo vas prot Škofji Lok.

 

Lepa tura, sam ko grem sam se hit preveč zaženem, tko da Garmin mi je pokazal, da rabm 4 dni pavze XD.

 

 

191CF9A1-2488-44E1-9B42-7C44019D609C.png

 

B145D737-94F0-44DA-8118-A6B8ECF0170F.jpeg

 

3644FE54-680A-4C3E-A0F0-EE4F6DA8ACEE.jpeg

uredilo bitje dilar
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Do vuelte bos lih v top formi :D

 

vceri je blo kislo vreme, se dans zjutri je blo vse megleno do 9.ure ampak na koncu se je naredu krasen dan. Lihkar iz Pavlicevega sedla, zdle chill v Logarski pa mal filanja vnosov, pol pa nazaj cez Kranjski rak. Pomoje bom umrl a jbg, enkrat se zivi.

 

C730DFD8-876B-42D3-8BD7-5184A4245AC7.jpeg

54B3C71F-5511-4586-986F-69B745B72BBA.jpeg

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
dilar reče pred 6 urami:

 

haha sm lih hotu napisat tiestu. svaka čast, 120 km, 2000 višincev pa vseen 23 kph povprečna :D jst sm naredu tretjino na polovico kilometrine na isti povprečni, pa sm fuč za par dni XD

Nima povprecna veze kle kolega

 

Ti s svojimi 60kg in on s 95kg gledat na avg je brez veze

On se je trudil 30% vec kot bi se ti za isto avg sem kr preprican

 

Zato ze tukaj respekt tiestu ker vem kak se jest trudim in sva tam tam po zmogljivosti

Edina prava primerjava je v surovi moci in normalized power stevilkam ne pa avg hitrosti

 

Ko ojacas na njegove wate bos letel v klanc 😁

 

 pa men je cefur meho boris skoz govoru ko sva bla se frenda, do klanca pocasi da za na klanc ostane vec moci

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...