Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

gorančuga reče pred 1 uro:

nism nikol dal 150 :)

 

ponavadi se prebere reference na netsih in pricevanje folka glede zadovoljstva

 

pol si sam narises sliko v glavi in izberes primernega

ne glej samo na ceno, ker saj ves, storitev je toliko vredna kot je vreden fitinger

 

ja tok si men napisal, da ma ceno Niko (sej to je ta model, k si bil ti pri njem?).

 

Jaz bom pomoje najprej sam probal sedež drug, da vidm, kako bo potem. Se mi zdi, da se mi je že dost porihtal s tem, ko sm se navadil mal bolj nazaj na sedežu sedet. Pa pač na vsake tok časa mal stoje popedeliram, pa je :) Si bom šel pa septembra v Vital sposodit tist Power Arc zic, da vidm, kakšna bo razlika. To takrat mi na žalost ne bo znesl. V soboto pičim na morje, pa pomoje ne bom trogal kolesa dol v Dalmacijo. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 16 urami:

zakaj sploh rabite fiting? A si ne znate nastimat visine zica pa blokeje na cevlih?

Naredil sem ga ker sem mona in poslušal tiste, ki vozijo vsako leto nove dogme in tarmace.

 

@Boris

Eggbeater 2, yes / no ? Mogoče še kakšna alternativa? price-preformance mi je važen.

uredilo bitje bozicekman
Povezava do prispevka
Boris reče pred 9 minutami:

ponavadi so crankbrotther pedala dost trda za zapenjat odpenjat. Jst furam flat pedala ker je pr nas teren dost strm in ce gres v lukno te lahko odpeljejo samo na pokopalisce. 

mam doma en par mallet enduro in sm jih dal po 100m dol 

Rabim za XC, maraton. Ni za trail, enduro...

Ne vem ali bi vzel shimano ali crankbros ali kaj tretjega

Povezava do prispevka

Glasnost racne gre tudi v skladu z modo na biciklih. Niti ne vem v katerem delu krivulje smo trenutno, a mora bit glasna al ne :D Meni je kul kot je @erted45 napisal, namesto zvonca, da se folk lahko normalno umakne.

 

Evo sam sem zacel nek trening program na stravi. Vceraj endurance miles, moram rec da sem bolj utrujen kot je zgledalo. 1h 90+ kadenca, pa pulz res nizek.

Danes palim 7x2min power intervale. Malo se ze pozna podhranjenost EDGE 25 ampak zaenkrat gre.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...