Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Tihi Mi53k reče pred 2 urama:


tud js ne

 

ponavad mam ful dobre forice, pa noben ne opaz, za tole bedno pa kr pluski

 

a bo dons kdo na gorenjskem? js okol 10ih štartam iz mojstrane proti kranjski, verjetno do belopeških, če bo vreme zdržu

Jest mam dans frej, jutr pa probat eno 100ko

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 8 urami:


tud js ne

 

ponavad mam ful dobre forice, pa noben ne opaz, za tole bedno pa kr pluski

 

a bo dons kdo na gorenjskem? js okol 10ih štartam iz mojstrane proti kranjski, verjetno do belopeških, če bo vreme zdržu

 

Jst sm naredu tole turco s punco v četrtek popoldne. Naju je celo pot gledal iz gora črn oblak, tko da sm sam čakal, kdaj naju bo dež ujel. Je blo pa ql, ker ni blo gužve pol, ker se je ves folk postrgal. Sva šla od topolino parkinga do Belopeških pa nazaj. Je kr dobr klanc na konc pred jezerom, ampak je čist kratek, tko da se normalno odpelje :)

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 4 minutami:

dons je pa blo folka, preveč

 

sploh k se ne znajo obnašat is se ustavlajo pa postavljajo kolesa čez celo pot

 

 

78CEA29A-0914-4D3D-AFB0-B4B0D02782DD.jpeg

 

Ah ne za vikend je brezveze, sem šel par tednov nazaj tako, da sem že okrog sedmih štartov, pa je blo že tok ljudi na tej progi, da ne govorim o kolonah prot Kranjski okol Jesenic pa prot Bledu, ko sem se vozil nazaj proti domu okrog 10. ure :sick:

Povezava do prispevka

En gorran post ce mu dovolte, za gravel kolo bi si kupu en komplet cestnih gum/felten, z kaseto in 160 diski. Gravel gume so klasicne, 37mm, kaj bi priporocal za cestne? 

 

Kdaj grem samo cestne ture in mi najeda s kramparcami po asfaltu. Glede na to da je bajk vreden mal cez 1k evrov, ne bi dal za set gum se enkrat tok :D hvala

Povezava do prispevka
dilar reče pred 3 urami:

 

Ah ne za vikend je brezveze, sem šel par tednov nazaj tako, da sem že okrog sedmih štartov, pa je blo že tok ljudi na tej progi, da ne govorim o kolonah prot Kranjski okol Jesenic pa prot Bledu, ko sem se vozil nazaj proti domu okrog 10. ure :sick:

Guzva je samo od mojstrane proti kranski. Iz jesenic do mojstrane se pa nobenmu ne da tiste klance vozit haha

Povezava do prispevka
-wicked- reče pred 43 minutami:

Guzva je samo od mojstrane proti kranski. Iz jesenic do mojstrane se pa nobenmu ne da tiste klance vozit haha

 

Aja to pa ne vem kk je, nism vedu, da so tm kšni klanci, sej ni neke velke razdalje od Jesenic do Mojstrane. Jst za jutr planiram eno bolj lokalno, verjetno od doma čez Žiri, pa potem proti Ljubljani, pa nazaj čez Lučine proti Škofji Loki. Nekje okrog 60 km, 700 m višincev. 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 1 uro:

 

Aja to pa ne vem kk je, nism vedu, da so tm kšni klanci, sej ni neke velke razdalje od Jesenic do Mojstrane. Jst za jutr planiram eno bolj lokalno, verjetno od doma čez Žiri, pa potem proti Ljubljani, pa nazaj čez Lučine proti Škofji Loki. Nekje okrog 60 km, 700 m višincev. 

Dost razlike je za rekretivce ker je vmes klanc z 15% hehe

Povezava do prispevka

eto furca od vceri 

37km 1400 visincev 

 

Start v CH se peljes mimo ledenika Griesgletscher in pol si v italiji. Tam je kr dost zajeban spust + en kup sprehajalcev. Pol italjanski del je dost dolgocasen k ga tudi nism kej dosti posnel ker je makadamska cesta vse do 2 prelaza S. Giacomo. Od tam singlca nazaj do prelaza Novena oz se pred tem prides spet do ledenika. 

 

Ce se koga zanima poraba. 60% batt (700wh) Fural dost trail turbo 

 

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka

Pobje, eno vprašanje. Če se med vožnjo kje ustavite (kafana, trgovina, bencinski, skret, ...) a zaklepate kolesa ali jih samo naslonite na vidno mesto (predpostavimo, da ste sami)?

 

Študiram, da bi si nabavil kaj takega za zaklepat. Ravno toliko, da pač nekdo ne more direkt prijet kolesa pa ga odnest?

Povezava do prispevka

jst nikoli ne puscam kolesa da ga ne vidim. Ce ni mozno da spijem cocacolo pir brez da parkiram na vidnem polju bajk se pac ne ustavim. Pa tudi ce sem na 2500m v gorah. Mas vedno imbecile k se bo usedu in odpeljal. Nobena kljucavnica ne bo ustavla tatu. Predlagam da si tudi zavarujes bajk

 

 

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 3 minutami:

Tale Z LOK zgleda ql. Jaz bi veliko bolj mirno spil pivo, če bi vedel, da mi nekdo ne more izpred nosu ukrast kolesa. Ne vem, če kdo to počne pri belem dnevu, ampak je po mojem mnenju dovolj, da je nekdo 3 m od kolesa, pa se ga že da ukrast.

 

Točno to, ja. Zadeva sicer res nima šans proti kakšnim bolj spodobnim ščipalkam ampak je pa ravno toliko, da ti pač ne more nekdo kolesa diret speljat oz. ti pač da malo več časa da se odzoveš (vsaj v teoriji).

Povezava do prispevka

men se zdi ok za bencinske al pa k mors it nujno na wc. sicer full redko hodim na obljudena mesta ampak ko grem vzamem samo sladoled al pa kebab cez pult, tko da vedno drzim bajk. enkrat sem sel na pico in je bil bajk par metrov od mene sem bil full twitchy k ga je folk gledal. in gledajo ga dost k je fully. 

 

na pijacki bajk obvezno zaklenjen in v vidnem polju. sicer kljucavnice nikoli nimam jaz zraven ker mi je pretezka in nerodna. sam vidim da ma to na linku samo 20g. to bi pa ze lahko mel.

 

IMG_20200730_210000.thumb.jpg.f2c9e12e66d3ec8b3c431e74a443bef8.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...