Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 2 urama:

Haha, fakin epic topless fotke :worship:

 

Drugač pa vsa čast za turo, jaz se s temi prenosi ne bi nikoli loteval takih klancev.

ko si enkrat 40+ se ti počasi začne jebat ali si lep ali grd in kaj si folk misli o tebi 🤣 Pomoje šele takrat lahko človek reče da je prišel mimo pubertete 🤣

za nekaj časa bo tale kolo še moral biti dober, nima smisla da kupujem neke jajca za 300e, jebi ga tko je če imaš Renaulta :) kupil sem 3 leta starega megana RS, ravno zato da vsaj nekaj let ne bom imel stroškov z njim, ker sem za policaje zmetal preko 3 jurje lani, ampak v 10 mesecih ko ga imam sem že cca 3500e v popravilih, če padem tehničnega bom pač moral popraviti, če ne pa ne bom... tako da kakšen kolo za okoli 1500 do nadaljnega odpade. Ampak mislim da me bo bolj vleklo k trek kolesom takim bolj cestnim ampak da zmore tudi makedam, ker si resno želim teh celodnevnih ali celo večdnevnih izletov in je pač tako kolo bolj primerno, da bom sabo lahko imel gajbo jabolk ;)

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 6 minutami:

@doz, čez par tednov te bomo že spraševali, kakšne sorte jabuka se splača vzet na furo. :D

A si predstavljaš to :D 

Za ravninske fure se priporoča Jonagold, za kakšne bolj gorate so super Idared, za razgibane flandrijske etape pa se super obnesejo Granny Smith. Pravi zmagovalci pa po zmagi namesto po pločevinki Coca Cole vse bolj posegajo po Zlatem delišeju.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

Glede na to da me noge lepo bolijo od včeraj sem fino trpel v službi 🤣 In sem delal plan kako bom lepo celo popoldne ležal na kavču/ali se pasel po YT... no 2 urci sem počival potem pa me  je zanimalo kako daleč lahko prilezem na Štefanjo goro, no pa sem nekako z postanki seveda pricjazil  do vrha in šel k staršem na kavo.. Jebemti klance. 🤣🤣 

IMG_20230524_195055_edit_250114453604021.jpg

IMG_20230524_183227.jpg

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 25 minutami:

A to je tisti zodd iz tisto rdeco hondo pa beli twingo al ka je ze bil tisti sportak k je dobil nevem kako kazen zarad pizdarij na cesti? :D

ne mešaj kante od twingota in yarisa grmn 🤣, sedaj imam renaulta in ko si enkrat lastnik renaulta je fino imeti še kakšno drugo prevozno sredstvo, v mojem primeru kolo 🤣

Povezava do prispevka

Fantje in dekleta, pojdite me zmerjati in obsojati v brum brum temo, ne tukaj ker kolesarji že itak ne marajo avtov,  tako da prosim pustimo tole temo lepo in civilizirano,

vsi vemo da so kolesarji fanatiki in ne bi rad javnega linča, jaz sem svoje odplačal :) :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...