Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

factor je raketa nimas tle kej falit. Stekam da ti vizualno ni vsec pa kolebas. Ampak kvaliteta je kar top of the top atm. Pac ce hoces met top end bajk vzames. Sam ne mi dajat gor pol 105 grupo. 

Jst bi si vzel Cervelo S5 sam vem da je smet za klance in poleti oz od marca do septembra jst furam sam prelaze. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 urama:

pizda uzvaj ne. To bi pa sel en dan. A je dos tpodobno k finale? Vidim da ni tolk kamna 


Na vzhodni strani je povno kamenja, strmih rock gardenov pa gline. 
na vzhodni je pa bol vulkanska prst, pa bol flowi traili. Kkr kol je vse ful fajn. Traili porihtani. 
Js se furam z Freeride Madeira ko organizirajo tut vsako leto Trans Madeira dirko. Pa do zdej res jih ne morn prehvalit. 
 

V finalu pa še nism biv tk da ne morn primerjat. 
 

neka ka smo furaali lahk v strava grupi vidiš. Sam za včera sm pozabo garmina nafilat tk da na zahodnem delo nism mogo met pržgano trackanje

uredilo bitje Bumbar s kanglico
Povezava do prispevka

Lepa, katere (višino) si pa vzel?

 

Mene je prijel napad, da bi vzel kombinirano (35 spredaj in 45 zadaj) ampak je napad uspešno minil, tako da sem na koncu vzel lepo 35.

Kako si pa z BMC zadovoljen? Jaz sem jih gledal ampak me nekako niso pritegnili. Dejansko mi je poleg Viste všeč edino še Trek Domane in pogojno Spec Roubaix in Cervelo Caledonia 5.

Povezava do prispevka
Jodlar reče pred 3 urami:

45 itak, ker bolš zgledajo :D

BMC mi je top vizualno in za furat. Kašno primerjavo pa težko dam, ker je to moj prvi resn bicikl. Sm naredu kar nekej fur čez 100km pa me ni nikol nč bolel, hiter je pa tud vrh glave zame.

 

bmc.jpg

Kwas nazgal

tolk robe po bajku? 
ketna na tamali sajbi 

da o 5l bidonih ne govorim.

kwa mas uno torbo na okvirju? Sendvic notr? 
 

brez heca a se ti krivi kej belanca po 5cm gor pa dol ko sprintas na spodnjem delu krmila?


a v vilco se dajajo purpeno? 
 

kapce iz ventilckov dol ne bit čeh

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 44 minutami:

 

Boris reče pred 17 minutami:

Ti sam furi sam k delas slike to dol poberi torbe potovalke litrske cutarce pa lucke. Pa na taveliko sajbo

 

@erted45

https://www.instagram.com/reel/ClqpwgtLs0u/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Fak no :blush:

(ajde, pa bejba tut ni švoh)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...