Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

mislim kaj si zdej napisal? Kaj majo veze z legicami pa bajkom? Mutumbo se trigeral na prcanje misaka :D 

 

pac luc se mi zdi prevelika da bi jo trajbal okoli. Ce te ma en za povozit ti tiste lucke kako se ti priblizuje avto cisto nic ne pomagajo. 

 

Sam tudi furam zadnjo luc vedno prizhgano tudi poleti. 

 

Se lahko prides k meni igrat z lego ce zelis ti bom dovolil vzet iz police 

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 2 urama:

Videl sem leak, da naj bi v kratkem Garmin dal ven nove računalnike 540/840. Vidim pa tudi da je Varia radar povsod znižan, tako da možno da se pripravlja tudi nova verzija radarjev. Ravno kupujem ta radar z lučko, tako da mislim, da bom kar vzel tega znižanega, kljub temu da obstaja možnost, da je novi za vogalom.

A imate uporabniki teh radarjev kakšne pritožbe oz. kaj bi želeli videt, da se izboljša pri naslednji verziji?

Nabav, najboljsi nakup

 

Mas zdj nove s kamero  sam so 300+

Povezava do prispevka
Boris reče pred 16 minutami:

mislim kaj si zdej napisal? Kaj majo veze z legicami pa bajkom? Mutumbo se trigeral na prcanje misaka :D 

 

pac luc se mi zdi prevelika da bi jo trajbal okoli. Ce te ma en za povozit ti tiste lucke kako se ti priblizuje avto cisto nic ne pomagajo. 

 

Sam tudi furam zadnjo luc vedno prizhgano tudi poleti. 

 

Se lahko prides k meni igrat z lego ce zelis ti bom dovolil vzet iz police 

Ti si potonu v gluposti in ne splavas ven

 

zakaj majo avti luci podnevi, da si bolj viden

 

Radar ma podobno funkcijo, ko se ti avto priblizuje te opozarja in hkrati bolj utripa lucka da te lahk un zadaj bolj8 opazi alpa mu da preblisk da nekj je spredaj

 

Pa na stevcu ocenis hitrost priblizevanja avta zadaj in ce nisi glih neumn da se ti  gre za avg se lepo umaknes 

 

Se vsi k so bli proti radarju in so ga nabavl so rekl da je to en boljsih nakupov

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 20 minutami:

mislim kaj si zdej napisal? Kaj majo veze z legicami pa bajkom? Mutumbo se trigeral na prcanje misaka :D 

 

pac luc se mi zdi prevelika da bi jo trajbal okoli. Ce te ma en za povozit ti tiste lucke kako se ti priblizuje avto cisto nic ne pomagajo. 

 

Sam tudi furam zadnjo luc vedno prizhgano tudi poleti. 

 

Se lahko prides k meni igrat z lego ce zelis ti bom dovolil vzet iz police 

 

Pac ta kurcev snobizem me skos razpizdi. Ne vem od kje logika, da ti ne pomagajo? Meni je top da vem kaj se dogaja za mano...mislem faking oversized pulley wheels so ok neki kar pa skrbi za dodatno varnost je pa smet...

 

Denny mas potem se aplikacijo kamor lohk das.fit in vidis kje si mel najvec prometa. Dobro za nacrtovanje naslednjih poti.

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 minuto:

 

Pac ta kurcev snobizem me skos razpizdi. Ne vem od kje logika, da ti ne pomagajo? Meni je top da vem kaj se dogaja za mano...mislem faking oversized pulley wheels so ok neki kar pa skrbi za dodatno varnost je pa smet...

 

Denny mas potem se aplikacijo kamor lohk das.fit in vidis kje si mel najvec prometa. Dobro za nacrtovanje naslednjih poti.

Lej pulley spara wate

 

 

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 15 urami:

Videl sem leak, da naj bi v kratkem Garmin dal ven nove računalnike 540/840. Vidim pa tudi da je Varia radar povsod znižan, tako da možno da se pripravlja tudi nova verzija radarjev. Ravno kupujem ta radar z lučko, tako da mislim, da bom kar vzel tega znižanega, kljub temu da obstaja možnost, da je novi za vogalom.

A imate uporabniki teh radarjev kakšne pritožbe oz. kaj bi želeli videt, da se izboljša pri naslednji verziji?

Kje ti vidis znizano, ze pol leta je 170 in ne pada :D brez kamere, seveda

 

 

edit: sicer je pa varia top, ker ne rabis vsake par sekund gledat nazaj, kdaj bo kak model prpelal mim tebe. Ker zna bit kr nevarno to obracanje nazaj nonstop.

 

Tole torbico sm nabavu poleg kolesa, top zaenkrat, ker lahk dost nafukas notr. https://www.canyon.com/en-si/gear/accessories/transport-and-travel/panniers/canyon-1.5l-underseat-bag/10005996.html

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 13 urami:

Torbica za pod sedež - katero priporočate?

 

Jaz imam Silca Mattone, na papirju idealna, pa sem reku ajde investiram da vidim to Silca famo.

No ni blo ne.

 

Dobre stvari:

- Sama torbica ok, vse natlacim noter

- narejena kot tank

- BOA pripetje vrhunsko

- Noter je rdece barve da hitro najdes zadeve (ceprav ponavadi itak vse streses ven).

 

Slabe stvar:
- Prepusca vodo, dobro to da jo hoces umit pa je mokro noter ajde, ampak tudi od ene navadne malo bolj mokre voznje imas vse noter pod vodo. Posledicno imam vso vsebino se v eni vrecki.
- Za dostop do stvari jo moras dat dol iz kolesa
- Spodnja stran je drugacen material kot stranice in se ful bolj umazanija in blato nalepita in je tezje obrisat.

 

Za ta denar, raje nekaj iz aliexpressa, bi blo isto pa bi mi ostalo se za eno gumo.

Povezava do prispevka

Ma sej zdej mi poti/tras ni nic predlagalo, bolj v smislu da dodam malo strukture pa te neke intervale pa te pizdarije. Vsec mi je ker ti avtomaticno naredi plan, pa trening kliknes in te goni. Ne da se mi tega na roke delat.

 

Bom probal, nic ne obljubim, ce mi rata bit do septembra ful dober vam prodam nasvete za evre :D

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 6 urami:

Kje ti vidis znizano, ze pol leta je 170 in ne pada :D brez kamere, seveda

 

 

edit: sicer je pa varia top, ker ne rabis vsake par sekund gledat nazaj, kdaj bo kak model prpelal mim tebe. Ker zna bit kr nevarno to obracanje nazaj nonstop.

 

Tole torbico sm nabavu poleg kolesa, top zaenkrat, ker lahk dost nafukas notr. https://www.canyon.com/en-si/gear/accessories/transport-and-travel/panniers/canyon-1.5l-underseat-bag/10005996.html

Extremevital ima za 130€. Če imaš še 2 bonusa za mnenja, pride 120€.

 

Tista 11-11 trgovina v Kranju ima za 145€. Na amazonu je tudi znižan.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Kej ste ze narocili nove Garmine 840?

Super da ima gumbe, solar se mi zdi brezveze (sploh za MTB), bezel je prevelik (posledica solar), se vedno precej nikakva resolucija, ne vem no, pricakoval sem vsaj malo vec. Ampak Garmin lepo fura svoj primat na trgu in ne rabi nekih velikih inovacij.

 

540 je pa pomojem sploh brezveze kupovat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...