Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Mutombo reče pred 3 urami:

Majkemi da bi tle bli vsaj pol taki klanci kot na sliki.

 

Tko mam pa 80km in 80m vzponov 😂😂

tle mas pa 30 pa 2k :D nevem kaj je bolse

meni je blo na zacetku k sm tle zacel furat tezko te klance odfurat ker nism bil navajen 20 km klanca odfurat. V slo mas tistih 2-9km tojto. Novena je jebena ker mas ene 5km 10% brez ovinkov

Povezava do prispevka

Drgac je dans tle praznik. Sam po dveh letih sm letos vzel enga fanta k je zelo priden. Fura isto enduro. Mulac drgac. Tko da od februarja delam cca 30-40% 

plus zdj mam doma malega terorista in nemorem bit tolk na sihtu 🤣 vmes se valda skoci na bajk reces zeni evo do 12 sm doma. Pol te ni do 16

Povezava do prispevka

Fantje, znalci in vsi ostali navdušenci – kupujem cestno okoli in ker bo to moje prvo, sem si budget postavil nekje na 1500 EUR. Raje skoraj rabljeno, ker kot vidim, nekateri za tak denar prodajajo precej solidne zadeve.

Visok sem 178, v zadnjih nekaj tednih sem se navajal in razvajal s prijateljevo Orbeo Orco ter sem vsak dan bolj navdušen.

Malce sem brskal in se bom še razgledal, našel sem že nekaj kandidatov, bom pa zelo vesel, če mi boste lahko ponudili kak nasvet in predlog za nakup.

 

Kaj pravite na tega? Sicer berem, da so kolesa Kuota že med redkimi (vsaj v Evropi, več jih je v ZDA in Kanadi), vendar je tale videti precej v redu, čeprav bo za realno oceno treba prej na ogled.

Skratka, če je kdo kje kaj zasledil, bo mi zelo polepšal teden in olajšal delo, če bo predlog delil tukaj.

Vnaprej lepa hvala!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...