Avion Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 https://www.transbalkanrace.com/ A je tole kdo kej spremljal letos? Navedek Povezava do prispevka
erted45 Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 meebo reče pred 13 minutami: Ma vrnu bom nazaj. R2 bike ma 30 dni vračila itak, pa tut na fitting grem hmal pa bom tm še dodatno probu nastavt pa bom vidu pol Poročaj, me zanima kako je za sedet. Navedek Povezava do prispevka
Mutombo Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 (urejano) Avion reče pred 19 minutami: https://www.transbalkanrace.com/ A je tole kdo kej spremljal letos? nisem spremljal ampak mam cel fb poln tega ker so vodilnega (vsaj mislim da je bil vodilni) diskvalificiral ker je dobival pomoc. na začetku je bla kao banana in kola na koncu so našli celo spremljevalno vozilo.... in ker je bil v top 5 tudi na Atlas Race je zdaj polno teorij aja pa ker je kurwa so bli komentarji res top: * rusko balkanska zarota * saj samo sedi na avtu kje je kakšna pomoc * zarota ker je predober majo pa kurwe kar problem s tem: evo zdaj so našli tega, nekaj let nazaj je pa Robert Karas (nek hud ultra trialonc) padel na doping testih 3. junij 2026 uredilo bitje Mutombo 1 Navedek Povezava do prispevka
Boris Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Avion reče pred 30 minutami: https://www.transbalkanrace.com/ A je tole kdo kej spremljal letos? jp. Poljak kr mel spremljevalno vozilo. Verjetno mu je bil Bosoni svetovalec modela so ze dve noci nazaj iskali in ga ni bilo nikjer blizu trackerja. Verjetno je spal v avtu nekje skrit. Jst sm na badlandsih dozivel dvojke sicer zelo zadaj tam na 400km sedim v kafani jem neko svinjarijo in prideta dva jima lepo njihov kamerman pa voznik filata bidone, menjujeta oblacila, narocujeta za jest. In pol sta lepo sla dalje. V pravilih pise da nesmes sploh komunicirat z media crew kaj sele da bi ti karkoli pomagali. 1 Navedek Povezava do prispevka
Jake the Mess Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Slaba. Sam a si nisi ti tud 1x mal pomagal, da si se doma stuširal, preoblekel in najedel? Navedek Povezava do prispevka
Boris Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Jake the Mess reče pred 2 urama: Slaba. Sam a si nisi ti tud 1x mal pomagal, da si se doma stuširal, preoblekel in najedel? to je Dead Ends. Tu ni zmagovalca in 90% folka je imelo avtomobile ob trasi kjer so si jemali hrano in vsi lokalci so spali doma ali pri kolegih. To je bila bolj vaska dirka. Tle je mel prvi finisher tudi spremljevalno vozilo "snemalec" ki mu je podajal hrano. 1 Navedek Povezava do prispevka
zdapi69 Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Mah ne štekam, tudi na Vipava Valley Gravel (pa je vaška dirka) prejšnji vikend sem vsaj 3 videl, ki so dobili bidon po poti. Ustavi se pri pipi/vodnjaku ali pa furaj s sabo, kako lahko spiš ponoči. 3 Navedek Povezava do prispevka
svaljek Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Ma glej, saj zakaj pa ima folk Strava mule ali kako jim že pravijo, ko plačujejo drugim za aktivnosti na Stravi v svojem imenu? Vse za dosežke in postavljanje. Kaj bi nekaj užival v športu, kdo še to dela danes ... 3 Navedek Povezava do prispevka
Shadow Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 ta vikend, se po enoletnem premoru vraca Kamplc Enduro. Ce se kdo nima kam dat, lahk gre gledt 5 Navedek Povezava do prispevka
Jake the Mess Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 A to ne bojo odpovedal? Zdej je blo že kar nekaj prireditev odpovedanih, zaradi neke novo zakonodaje. Navedek Povezava do prispevka
Shadow Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 lihk zato ker so eno odpovedali, se je Stres odlocu, da se gre spet jebat z organizacijo pa to rihtat. So dobili vse papirje tko da je ok. 2 Navedek Povezava do prispevka
Boris Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Pride kdo septembra na Greenborder gravel? Navedek Povezava do prispevka
meebo Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 erted45 reče pred 23 urami: Poročaj, me zanima kako je za sedet. Sedez je hud za furat. Ni razlike v udobju napram drugim. Pac ce pase oblika pase se pa cuti mal vec ceste kukr na 3d recimo. Sedez na soncu izgleda res top top. 6 Navedek Povezava do prispevka
Boris Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 dej se diske neki drugega kot te srebrne ultegra Navedek Povezava do prispevka
meebo Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Mam galfer narocene.Pridejo pondeljek baje Navedek Povezava do prispevka
Jake the Mess Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Kolk vaga tole? Navedek Povezava do prispevka
zdapi69 Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 Boris reče pred 16 urami: Pride kdo septembra na Greenborder gravel? Pridem, samo se morem začet malo vozit, drugač bo safr. Navedek Povezava do prispevka
Boris Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 bomo se skupaj svaljkali 1 Navedek Povezava do prispevka
Jake the Mess Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 Jaz vam lahko bidone podajam, pa gate operem v potoku. Navedek Povezava do prispevka
svaljek Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 Gre kdo na Maraton okoli Pohorja to nedeljo? inb4 @Jake the Mess nam so v službi štartnino plačal sam ne grem letos 1 Navedek Povezava do prispevka
meebo Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 Jake the Mess reče pred 15 urami: Kolk vaga tole? cca 7.35, cakam gonilko drugo. Ce bi obroce menjal bi v izi prsu pod 7. 1 1 Navedek Povezava do prispevka
svaljek Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 Boris reče pred 17 urami: dej se diske neki drugega kot te srebrne ultegra Ma to lahko vedno nekaj menjaš. Če ne na biciklu, potem oblačila, patike, čelado idr. Na koncu bo žena zamenjala mene. Navedek Povezava do prispevka
Mutombo Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 slike zene Navedek Povezava do prispevka
erted45 Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 meebo reče pred 2 urama: cca 7.35, cakam gonilko drugo. Ce bi obroce menjal bi v izi prsu pod 7. A potem si vzel Cybrei ali kaj drugega? Navedek Povezava do prispevka
meebo Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 erted45 reče pred 10 minutami: A potem si vzel Cybrei ali kaj drugega? Od ene druge firme k je tut en znanc naroču pa je mal cenej pršlo. 1 Navedek Povezava do prispevka
Boris Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 ne3kdo je spraseval za novi shimano. V katalogu na sl9 so stari shimano. Sl9 bo 30.6. samo s works. Pol konc avgusta ostalo. Pise samo Shimano di2 Dura ace nic al je 12 s al 13. Navedek Povezava do prispevka
erted45 Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 meebo reče pred 1 uro: Od ene druge firme k je tut en znanc naroču pa je mal cenej pršlo. Elilee? Sprašujem ker tudi sam gledam, po mojem bom vzel Cybrei (če se odločim). Navedek Povezava do prispevka
meebo Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 erted45 reče pred 4 minutami: Elilee? Sprašujem ker tudi sam gledam, po mojem bom vzel Cybrei (če se odločim). Zen carbon. Pa se spider sm kupu dodatno pol. 1 Navedek Povezava do prispevka
erted45 Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 Zgleda kul, hvala. imaš kak link mogoče? Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.