Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 2 urama:

 

Fak tole je čist insane.

 

Samo ne vem, če se bi ubadal z vsem kar spada zraven, pol pa še upal, da bo šel skoz cashback in ne bo kakšen drobni tisk sfukal upravičenosti in to. 

 

Drugač pa ya, ko sem česal skoz internete za q70r sem videl da je bilo v začetku korone par akcij za 75 inčerja za okroglega tisočaka, jebiga :/

Ja stekam.. mal je jeba.. sam sem prebrali n je sekar safe, ce si iz EU.. sam ja stekam

.

.

 

Sony xh90 je ql itak sam nima nek peak brightness za hdr, pod 600, ma contrast ni neki ful hud, drugace  za pp ga hvalijo itak, xh95 je se boljsi glede peak brightnessa.. 

 

Sicer pa vsak tv ima prednosti in slabosti, ni idealnega, pa se malo lotrwija je s paneli ipd

Povezava do prispevka
Slinch reče Dne, 5. 9. 2020 at 14:12:

 

Fak tole je čist insane.

 

Samo ne vem, če se bi ubadal z vsem kar spada zraven, pol pa še upal, da bo šel skoz cashback in ne bo kakšen drobni tisk sfukal upravičenosti in to. 

 

Drugač pa ya, ko sem česal skoz internete za q70r sem videl da je bilo v začetku korone par akcij za 75 inčerja za okroglega tisočaka, jebiga :/

 

Holy fuck, resno? Ker jst sm vidu samo 65" za 999€ iz saturna. Enih 3x sem kakih 10min zijal v "zaključi nakup" :lol:

 

Sicer pa, če me spomin ne vara je tudi Q85R imel nekaj norih cen vmes (mislm da je bil 1250€ at some point za 65"), tako da se splača tudi za tega mal čekirat.

 

EDIT: zdej so cene za q85r mal hude, tko da več nisem šur če ni bil Q82R.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
LordJimy reče pred 7 urami:

Če koga zanima vrhunski QLED 65 sem zasledil ta oglas

https://www.mimovrste.com/televizorji-igre/samsung-tv-sprejemnik-qe65q90r

Haha v Unieuro ga dobis za 1600 brez nic muckat, MP cena

 

Tej slovenci so skrti imajo neke marze od kurca ker ne nabavljajo na veliko.. splaca se pei nas samk ce so kaksni ultra popusti 40 - 60 posto

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
LordJimy reče Dne, 7. 9. 2020 at 9:17:

Če koga zanima vrhunski QLED 65 sem zasledil ta oglas

https://www.mimovrste.com/televizorji-igre/samsung-tv-sprejemnik-qe65q90r

 

čisto sem pozabil dodati pomembne podatke. Sem preveril pri uporabniku, ki je objavil oglas na jabuk.si in je dovolil, da tole tukaj objavim

 

uporabnik @samuraj na jabuk.si je objavil ta oglas

ugodno prodam še zapakiran Samsung televizor QE65Q90R. Cena:1500€. Zraven račun in garancija. 064238824
Več info: https://www.mimovrste.com/televizorji-igre/samsung-tv-sprejemnik-qe65q90r

 

Če bo kdo kupil naj prosim javi, da odstranimo tel. št.

 

Povezava do prispevka

Haha.. ja vem sam.. pac.. oled me zaparanojal, ki za iste pare... ok, dobis ful jaco sliko ampak manjso.. in se glede boljse slike je deloma res...

 

1. Detajli oz osvetlitev temnih delih so bolj svoh in jaz sem bol ala vodokotlic.. mi gre na kurac, ce je prevec temna slika, raje imam mali visji brightness, bolj svetlo in your face sliko. osebna preferenca pac, sicer kontrast in barve od oleda so mi top shit, sam... v se v sedanjem qledu v kaksnij igrah ko je blo prevec temno mi je slo na kurac

 

2. Burn in paranoja, ne da se mi paranojit in pazit kako ga uporabljam, da mi ne bo trajalo samo 2 3 4 leta preden fasem kaksno ikonco kje

 

3. 75 inch vs 65 inch

 

4. Se vedno imam za sporbat ultimate OLED experience pri naslesnjem tvju hehe.. ceprav jaz upam, da naslednjic ko bom kupoval bodo OLEDi imeli ze burn in v garanciji se pravi 99.999% odpravljen in bodo ze tak svetli, da se ne bodo izgubljale podrobnosti v temnih delih.. oz ce pride kaksna nova tegnologija, ki bo zdruzevala prednosti OLEDa in QLEDa v enem

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 urami:

20200911_144456.thumb.jpg.1879ce6d45ac235488a3e9267a841a61.jpg

 

Evo padla je za 2200 minus 500 od samsunga kao.. lets hope.

 

Sem razmisljal med 65 in 75 sam pol sm se spomnil modrih Slinchevih besed, da prevelik TV ne obstaja in to je to

 

Zdaj upam, samo da ni kej zjebano.. ki na netu se folk neki pritozuje xa dolocene stvari ampak to itak zmeraj

 

fak nigga, jaz bom pa jutri dal 100e več za q70r

 

kako si ga peljal domov, leže al pokonci? čitam po netu da je kao ful panika, sem si tudi sposodil kombi od kolega, ki v avto itak ne dobim

 

razmišljam celo, da bi vzel dodatno garancijo za tistih par stotakov :/

Povezava do prispevka

Tako kot je na sliki, sem ga fuknil v vw Caddy, zadnji sedezi ven oz samo en zadnji sedez, sovoznikov sedez do konca naprej in je slo not lih prav.. tocno dolzina visina, se kaksen cm viska.. sicer pa vozil je stari jaz sem malo drzal

 

Pac ja kkmbi ni druge, ma na sreco moj oce je pameten in ma vedno neke te Caddy Berlingote, da se da kaksno pohistvo samo prevazar brez da najames kombi

 

Ne rabis vzer garancije, je dobro zavarovan, sploh 75.. sam pac dobro je da mas se eneg clana da ti drzi, sicer v kkmbi das lezecke itak not stiropor je proper in malo fiksiras z unimi elasticnimi kurci al pa ga das ob steno kombija stoje in fiksiras z elastikami

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ma ja sem pogledal unboxing in ima res proper support iz stiropora, samo vseeno folk povsod piše da se NE SME furat leže. Pač iz graza do ptuja vseeno je neka fura, ne bi lih rad sfukal preden prvič priklopim. Upam da bodo v štacuni znali točno povedat, pol so tudi oni krivi če kaj ni prav kao :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...