Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Ja tiste oznake so za razlicne trge..bla bla

 

Mi mamo 3 italijani predvsem 6, mogoce nemci francozi anglezi imajo 9

 

Pri nas am vidu tudi da jih prodajajo z razlicno ceno 3 6 9 itak nimajo na zalogi oz so pri dobavitelju

 

Dejansko na papirju je isto.. sam pol pitaj boga... lahko da ao kaksnw mikrorazlike ko testirajo panele in druge elemente pol pa razdelijo za razlicne trge, podobno ko kokakolo, ki ima pri nas malo drugacen okus kot pri italijanih hehe

 

Ma najboljse kupit v italiji al nemciji al avstriji itak.. pei nas imas fondačo in se cena je nabita

 

Je pa lazje ce se mores kaj drkat z garancijo, vracili ipd

 

Drugace pa btw.... cx je top.. ce me nebi skrbelo za burn in in da za isto ceno dobim 10 inchev manj... sam ce kupis to bos s5 imal jacci tv... prasec =))))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

@bigboss82   Mene tudi malo skrbi burn in, ampak ne igram fife in ne igram tolko, da bi padel v kategorijo hardcore, če bo burn in pač jebat ga, upam le, da to ne bo prvih nekaj let. Drugače pa poleg slike me še najbolj čudi, da konkurenca nima več hdmi 2.1 vtičev, Samsung top model, da ima le en vtič mi je res nerazumljivo, še posebej za model 2020, ki je leto nove generacije konzol.

 

Hvala vsem za pojasnilo za oznake je res regija, malo mi je bilo sumljivo, da pri nas s prevozom do doma dobiš za 400 eur ceneje kot v Unieuro v trgovini, pa raje dvakrat preverim.

Povezava do prispevka

Verjetno https://www.rtings.com/. Drugač ni neke najbolj legit strani. Eni prisegajo na HDTVTest, Vincent Teoh je dubu malodane kultn status s svojimi mega avtističnimi reviewi, kjer secira vse tvje do najmanjšega pixla. Ostali sajti so del velikih korporacij in so večinoma reviewi dost tko no, ne bom reku podkupljeni, ampak specifično usmerjeni.

 

Splača se pogledat več virov, ker recimo kakšni youtube komentatorji so dost useless, ker vsak večinoma hval svoj tv, redko kdo premore neko to kritiško ostrino, da bi pošteno opisal napake in prednosti.

 

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

V tem cenovnem rangu ni "slabega" nakupa. Poglej malo kaj sploh dobi, ker sem ravno dva tedna nazaj iskal en TV, ko ga je baba htela met v kuhinji za med tem ko kiha in gleda nekaj... pa se teh malih zadev tipa 42" praktično ne dobi sploh več.

 

Ravno sem gledal na unieuro pa se kar še nekaj tega dobi, sam nimava nobenega filinga ne on ne jst kaj bi blo dobro vzet oziroma na kaj bit pozoren. Sej velikost je lahko tud malenkost večja, pa pravi da mu ni nujno niti smart tv, samo da je vsaj full HD kot rečeno 

Povezava do prispevka

Ma za 300 eur 40 inch full hd.. peesda ne vem.. 

 

Pac glej da ima cimvecjo svetilnost, hdr10 in local dimming cimboljsi.. da ni edge lit ampak full array.. ne vem ce se to aploh dobi na tako poceni televizijah. Ampak hdr10 in cimvecja svetilnost je obvezno

 

Pa poglej ocene malo na rthings.com in kakswn yt review.. na koncu se pa itak mores sam odlocit, noben tv ni popoln se manj pa za 300 eur

Povezava do prispevka

verjetno že težko slabši tv najdeš, predvsem za folk, ki se jim gre sam za velikost.

 

hdr je no go na tem tvju (peak je smešno nizek), ne podpira 120 hz (60hz panel), ne podpira VRR (sicer logično), ne podpira hdmi 2.1 (tud logično), ma pa soliden input lag. 

 

Ne vem na kakšen način bi bil pripravljen za nove konzole, ampak je tv, nove konzole bodo rable tv. Tko da v tem oziru je A-OK. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...