Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Js sem ful zadovoljen s CX, lahko samo priporočam. Špili, Netflix in 4k HDR zadeve izgledajo zelo impresivno. TV gledam predvsem zvečer in takrat OLED res pride ful do izraza.

 

Ima pa zanič zvočnike. Zaenkrat suplementiram bass z JBL Xtreme 2 (internal + BT), imam pa namen kupit Klipsch The Fives in dva Klipsch 8" subwooferja.

Povezava do prispevka

Kmalu bom nabavil nov TV. Odločam se med faxicomm.si (kjer sem že kupoval in sem bil zadovoljen), priporocam.si in mediamarket.si. Ker to TV malo večji mi je bil pogoj da mi pripeljejo na dom, pomagajo z vnosom v hišo in tudi montažo TVja na stojalo ter postavitev na TV omarico. To mo omogočajo vsi trije, tako da tu ni razlik.

 

Ima kdo kakšno mnenje glede teh treh (oz. bolj dveh) štacun? Se je katere od njih za izogibat?

Povezava do prispevka
Ezoterik reče Dne, 13. 10. 2020 at 6:37:

Wat, sej so. Sam zelo so dragi. CX (in tud C9) dobiš 77". Zakaj so pa tok je pa verjetno combo tega, da iz ene panele dobijo 6 55" in sam 2 77" in tega, da jim verjetno niti ni v interesu tekmovat razen v najbolj premium segmentu.

 

no sej to se mi je zdel, da mora bit neka fora z razrezom mama plate. mi je pa čist wtf, kako jim ni v interesu tekmovat, če LED tv komot dobiš večji od 65" in to ni nekaj pri čemer se zmišljuješ, ker 75" in več je lahko čist legit velikost za nekoga, k ma velik plac.

 

tisti razni signature kosi, pa sploh niso jebeni tvji za ljudi, ki tv uporabljajo. zgolj za tiste k tv kažejo. tist kurčev LG k ga je mel LTT mel na testu za rtx 3090 8k gaming review ni uporaben za navaden tv zaradi raznih wtf momentov.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...