Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

modriadsl reče pred 22 minutami:

Kateri tv za priporočate za PS5? Tam okol 1k... Gledam tega https://www.bigbang.si/sony-4k-uhd-kd65xh9096-led-lcd-android-tv-sprejemnik-124546-izdelek-678822/ a bo ok?

 

za PS5 je to to, nimaš sploh kaj dosti razmišljat - kar nekaj v Konzolcu jih je nabavilo ta TV, lahko še tam malo povprašaš...druga opcija je Samsung, ampak jaz osebno bi trenutno za PS5 izbral Sony.

 

edit; imaš valjda še LG OLED, ampak sem predvideval da iščeš LCD varianto. :)

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
modriadsl reče pred 7 urami:

Kateri tv za priporočate za PS5? Tam okol 1k... Gledam tega https://www.bigbang.si/sony-4k-uhd-kd65xh9096-led-lcd-android-tv-sprejemnik-124546-izdelek-678822/ a bo ok?

 

 

https://edigital.si/led-tv-sprejemniki/sony-kd55xh9096baep-4k-uhd-android-smart-led-televizor-p761446.

 

edit:Aja, vidim da iščeš 65+ inčnev

Povezava do prispevka

Jah znajo biti tudi problemi pri dostavi, ampak imo ni take panike, da se odpovedal nakupu tam (če dobiš ceneje kot drugje). Moja izkušnja je tako tako, ni in ni bilo naročenega artikla, ampak ko sem zahteval vračilo denarja, sem ga dobil takoj naslednji dan. Je bil pa tisti izdelek takrat malo težje dobavljiv, tako da ajde naj jim bo (čeprav niso ravno hitri pri odgovarjanju na maile).

 

Je pa pred kratkim brat naročil monitor pri njih in je prišel brez problemov.

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 3 urami:

da

 

samo vzemi raje pri acsony.si XH9077 in 5 letno garancijo.

Big Bang mi je bol na roko, ker v primeru okvare prinesem pred poslovalnico in naj se oni ukvarjajo z pošto (sem iz Koroške)... V BB imam opcijo kasko 5 let(129€) ali zaščita plus 5 let (85€). Katero naj vzamem? Kolikor vem sta ti dve varijanti slabši kot tovarniška garancija?

uredilo bitje modriadsl
Povezava do prispevka

A mi lahko lastniki x900h poveste če ima tv dvojne luknje za nogice tvja? Kolikor gledam imajo nekateri opcijo pritrditve nogic v skrajnem robu tvja nekateri pa imajo še dodatne luknje pomaknjene nekoliko bolj v sredino. V navodilih piše, da je odvisno od regije. Sprašujem, ker mi drugače ne sede na omarico...

 

Ok sem že preveril v Big Bangu. Očitno imajo pri nas možnost postavtive nogic tudi bolj proti sredini...

uredilo bitje modriadsl
Povezava do prispevka

Pozdravljeni! Torej par dni nazaj kupim Samsunga 55" QE55Q60 nekaj nekaj. In so se problemi že začeli, iz Netflixa me ven vrže, pa nazaj not, restarta se par x vmes sam od sebe, pol spet normalno dela. Recimo včeraj nobenega problema, danes spet skos restarta vsakih par minut. Imam še vse pod garancijo itd...Zanima me če je kdo imel podobne težave, ali ve kaj več o tem.

 

Hvala!

Povezava do prispevka
modriadsl reče pred 22 urami:

A mi lahko lastniki x900h poveste če ima tv dvojne luknje za nogice tvja? Kolikor gledam imajo nekateri opcijo pritrditve nogic v skrajnem robu tvja nekateri pa imajo še dodatne luknje pomaknjene nekoliko bolj v sredino. V navodilih piše, da je odvisno od regije. Sprašujem, ker mi drugače ne sede na omarico...

 

Ok sem že preveril v Big Bangu. Očitno imajo pri nas možnost postavtive nogic tudi bolj proti sredini...

Imajo ja, točno tako kot si opisal. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Pozdravljeni! Torej par dni nazaj kupim Samsunga 55" QE55Q60 nekaj nekaj. In so se problemi že začeli, iz Netflixa me ven vrže, pa nazaj not, restarta se par x vmes sam od sebe, pol spet normalno dela. Recimo včeraj nobenega problema, danes spet skos restarta vsakih par minut. Imam še vse pod garancijo itd...Zanima me če je kdo imel podobne težave, ali ve kaj več o tem.

 

Hvala!

 

a sam NF ti so dela, al tud ostale zadeve na TVju jebejo?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...