Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Timeline od nakupa do danes: TV poberem v petek, dela vse normalno, v soboto zjutraj sam zažene software update, dela normalno. V nedeljo dela normalno do večera, me vrže ven iz Netflixa, probam programe, isto. Vmes tudi zašteka, vmes tudi normalno dela. 

 

Bom danes software update probal al pa factory reset. Nisem pa sam probal software update glih zato, ker je sam naredo update v soboto, torej 3 dni nazaj. Probam danes ko bom doma, hvala ljudje!!

Povezava do prispevka

Ob vsej black friday noriji je še meno prijelo, da bi končno menjal moj stari dobri 32" Panasonic. Ustavilo se mi je že pri prvi odločitvi za velikost. Pri pregledovanju ponudbe so zdaj najbolj pogosti formati 55, 65, 75 in 85". Tako, da sem rekel, grem na spodnjo polovico in pogledam za 65". Vse lepo in prav dokler ne preberem, da je ogledani TV v širino 145 cm. Ko sem z metrom zmeril se mi je to zdelo bolano ogromno, samo je pa res, da sem navajen na 32" in da relativno nimam občutka. Torej kaj je neka dobra mera kako se odločit za velikost TV-ja, kaj bi svetovali za gledanje iz 3 metrov. Nagibam se k 55", samo res ne bi, da bi mi bilo potem žal. Cena ne igra vloge. 

Povezava do prispevka

65" ti je vredu kompromis za 3m. Jaz bi drugače še več :D Takoj se boš navadil. Kolega je lani šel v trgovino (sem šel z njim) in mel namen kupit 65". Zdel se mu je ogromen in je vzel 55" na koncu. Čez par tednov mi pravi, da mu je full žal, da ni vzel 65".

 

Jaz gledam 55" na manj kot 2m in bi si želel večjo :) Tu na forumu v temi igrovje velja prepričanje (ki si ga delim), da taka stvar kot je prevelik TV, ne obstaja :D Razen, če ga fizično ne moreš stlačit v prostor.

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 3 urami:

A pa si že probal software update? V meniju greš na support in software update. Če pa to ne bo šlo pa probaj reset na tovarniške nastavitve (general, start setup). Aja, pa če boš v aplikaciji (npr. netflix) in boš šel na te nastavitve ti teh dveh ne bo pokazalo oziroma ne bosta dostopni.

 

 

Evo vse sprobal, isti problemi. Jutri poklicem serviserja, da vidim ce kaj ve. Sicer pa mislim, da ga bom vrnil nazaj. Po stirih dneh takoj problemi, no go.

Povezava do prispevka

Pač zjutraj sem plačal predračun. Pravzaprav sem že včeraj plačal z kartico, nakar je iz neznanih razlogov bilo naročilo preklicano (očitno imam nek dnevni limit). No včeraj pol kličem podporo in mi prek telefona naredi uslužbenec nov predračun in ga pošlje prek maila. Seveda pa tudi on ni obkljukal še darila.

Povezava do prispevka
modriadsl reče pred 11 urami:

Sem jih kontaktiral prek telefona in kao ne gre. Prej sem še mail napisal a še ni bilo odgovora. Drugače pa raje požrem teh 45€ kolikor je naročnina, ker imam ob prazni omari nov PS5 in komaj čakam na tvker je sedanji crknil.

 

Ob nakupu prejmeš Playstation Plus kartico z naročnino za kar eno leto! V košarico dodaj oba izdelka, cena PS kartice pa se bo samodejno prilagodila. Akcija velja do 30. 11. 2020.

 

Prekliči trenutno naročilo, naredi novega pa nekak jim sporoč da tisto kar si plačal prenesejo na to novo naročilo al nekaj. Al pa nared novo naročilo, plačaj novo, pa čakaj da ti vrnejo tist kar si prvič plačal haha. Če morš dodat v košarco je zih neka taka bedarija, da ti na mail pošljejo digitalno kodo za aktivacijo. Če pa ni digitalna koda oz. je fizična kartica s kodo so se ti pa itak zlagali, da se ne da (oz jo je nekdo že dal v žep :D). Jst bi še

mal povrtal.

 

EDIT: Lej, fizična kartica je, če greš na link. Nekdo jo je že dal v žep, ker to da ti ne morejo fuknit tega papirja zraven je smeh. Sploh ker še niso odposlali bi lahko pri naročilu nardil spremembo (oz. jo nardili oni) :D

 

če boš ostal ovca, boš ostrižen. to je to. :D

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...