Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Evo TV naročen - odločil sem se za Sony 75" xh90, cena sitnica 1500€ 

 

Gledal sem Samsung q90t, pričakoval nore Black Friday popuste pri sosedih v Italiji, čakal polnoč innnn ni blo ne.

 

Isto z včeraj na danes, Cyber Monday, na FBju Mediaworld hajpal - Pronti per un finale esplosivo? - INNN spet nič.

 

Večji popust je bil 11.11 ko so imeli 22% na vse, tudi že znižane izdelke, Samsung pa ti je za q90t vrnil 500€ - tako bi prišel TV slabih 1700€.

 

Ma ajde, po reviewih in to je xh90 ravno tako super TV, važno da je 4k/120 ready, software bodo pa že poštimali japanezarji, vrjamem v njih!

 

Ko dobim dam kakšno sliko sem :)

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 8 urami:

Evo TV naročen - odločil sem se za Sony 75" xh90, cena sitnica 1500€ 

 

Gledal sem Samsung q90t, pričakoval nore Black Friday popuste pri sosedih v Italiji, čakal polnoč innnn ni blo ne.

 

Isto z včeraj na danes, Cyber Monday, na FBju Mediaworld hajpal - Pronti per un finale esplosivo? - INNN spet nič.

 

Večji popust je bil 11.11 ko so imeli 22% na vse, tudi že znižane izdelke, Samsung pa ti je za q90t vrnil 500€ - tako bi prišel TV slabih 1700€.

 

Ma ajde, po reviewih in to je xh90 ravno tako super TV, važno da je 4k/120 ready, software bodo pa že poštimali japanezarji, vrjamem v njih!

 

Ko dobim dam kakšno sliko sem :)

 

Nisi se nič zajebal imo, ker ni Samsung...jaz osebno bi med temi dvemi izbral Sony

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 54 minutami:

Ti makaronarji majo zgleda res najbolj hude deale za TV-je. Zdaj sem že dosti krat opazil tu.

 

imajo včasih res neke šokantne cene, v eno in v drugo skrajnost - ne samo za TVje.

nazadnje recimo, ko sem iskal eno Samsung spominsko kartico 512GB, je ni bilo takrat nikjer izpod 120€ - nakar grem pogledat pri njih v UniEuro, že ki mi je blizu - in jo dobim prav to identično od Samsunga za 80€ - sem mislil da je pomota. :D

 

 

Povezava do prispevka

Na Sony XH90 mi pri žični povezavi z modemom na modemu zadaj gori rdeča luč a internet na tvju vseeno dela, le dokaj počasi in ping je preko 100. Ko dam brezzicno povezavo deluje brezhibno. Drugače imam na isti modem priklopljen še PS5 in zadaj gori zelena luč ter prenosi in ping deujejo super... Kaj bi lahko bilo? Kabel sem že zamenjal a ne pomaga...

Povezava do prispevka
modriadsl reče pred 1 uro:

Berem malo po netu in očitno imam 100 Mbps mrežno kartico v tvju:sick: 1200€ dam za tv pa vgrajujejo takšen drek v not. 

 

Super Km3t reče pred 1 uro:

What the actual fuck  :ododava:

 

Me3do reče pred 1 uro:

Jup, sej Sony ni edini, LG ima isto, pa verjetno ostali tudi... 

Poglej na modemu če maš autonegotiation oziroma če lahko lockas speed porta kjer maš priključen tv na 100 Mbit/s duplex

 

 

jap, jaz sem dal 4000€ pa je tudi 100mbit mrežna noter - ne vem če kateri TV sploh ima gigabitno, mogoče ti novi 8K high end modeli - malo kislo, ja, samo spet, kje pa rabiš več kot toliko na TVju...nisem še začutil, da bi mi zaradi tega kaj mašilo

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

Ali pa eno proper rožo pred tv čez logotip :D

 

Kaj takega? Cena se mi zdi ok

 

https://www.bigbang.si/samsung-4k-uhd-ue65tu7172uxxh-led-lcd-smart-tv-sprejemnik-127330-izdelek-678764/

To je cool ja. Čeprav jaz bi vseeno mogoče raje imel grafoskop in prozorne folije. Pač advanced marketing #backtobasics #backtonature #retroschool #lessismore

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...