Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Lyrical reče pred 12 urami:

 

 

Če boš naročal iz extreme digital, mal spremljaj cene.

 

danes so tv-ji cca 100€ dražji kot prejšni teden.

 

konkretno ta dva:

 

https://edigital.si/led-tv-sprejemniki/samsung-ue50tu8502-crystal-uhd-smart-led-televizor-p743729 - prejšni teden je bil 427€

 

https://edigital.si/led-tv-sprejemniki/samsung-ue50tu8002-crystal-uhd-smart-led-televizor-p743730 - prejšni teden je bil 370€.

 

Sem na istem kot ti, TV nabavljam že od decembra ampak se nikakor ne morem spravit zaključit nakupa.

uredilo bitje rajc91
Povezava do prispevka

Vam povem en shady trik za extrem digital..

 

Si naredis racun na podjetje.. vzames podatke iz bizi.si od nekega lokalnega dooja, da je davcni zavezanec

 

Ko preverijo davcno in odobrijo.. narocis brez davka 22 posto.. in ker je neka madzarska firma ti ddv odstejejo takoj

 

Narocit mores na naslov od firme, drugace ne posljejo

 

Placilo po povzetju, svojo tel, da te poklice kurir pred dostavo in se dobiste kjerkoli se pac zmenite in mu placas z gotovino

 

To je to.. nihce ne bo preverjal

Ce pa slucsjno nodo te lahko dobijo samo preko telefona ma to nr bo sel nihce preverjat

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 26. 2. 2021 at 19:03:

Vam povem en shady trik za extrem digital..

 

Si naredis racun na podjetje.. vzames podatke iz bizi.si od nekega lokalnega dooja, da je davcni zavezanec

 

Ko preverijo davcno in odobrijo.. narocis brez davka 22 posto.. in ker je neka madzarska firma ti ddv odstejejo takoj

 

Narocit mores na naslov od firme, drugace ne posljejo

 

Placilo po povzetju, svojo tel, da te poklice kurir pred dostavo in se dobiste kjerkoli se pac zmenite in mu placas z gotovino

 

To je to.. nihce ne bo preverjal

Ce pa slucsjno nodo te lahko dobijo samo preko telefona ma to nr bo sel nihce preverjat

 

zdaj razmišljam; nam v službi tu in tam prinesejo kak paket, ki nimamo pojma kaj je in ga zavrnemo...pizda vam ćorava. :D

 

Povezava do prispevka

Hehe.. ma ne kolega ima neko podjetje ne vem niti za kaj.. za glumit neki in jw samo paotni predal tam 🤣 sem g bprasal ce lahko narocim nek tv.. je reku da ja.. in pol am vidu da se da

 

Sm hotu kupit sony xh90 55 za 700 za brata v sobo, se swm imel 2 ps5

 

Sam po je brat reku da ne rabi se en pslaystatuon in se se mi neki zjebal avto in am gam ogu peljat na servis

 

Tako da ko me je klical kurir sm mogu odjebat in tip se mi je smejal hustericno po telefonu v faco ker bo moral premikat tv v kombiju.. sam jebigap izda jaz sem jim pisal email valda be jebejo ker imajo tle enega slovencka ki jim prevaja.. sms od dpd sm tudi stisnil na link en dan prej, da zavrnem, da niti ne nalaga na kombi.. valda ni delal link.. jebiga

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

 

 

Mogoc nimas 4k tvja z dobrim HDRjem? Ena postavka je v settingsih HDR

 

Kočevc reče pred 1 uro:

Evo @KE RIT to je HDR na 10 (max), sam mam tut kr dobr 4k HDR tv (Samsij q6fn)

Tle mi je še najbolj izstopajoča dobra kvaliteta videa, k tiste, ki jih snema PS5 so zanič. In pa barve imaš nabite bolj kot jaz. Drugih razlike ne opazim.

Pa še vedno nimam pojma kje najdem nastavitev 10 (max). Lahko narediš screenshot settingov prosim. :D

 

Drugače imam Philips 55OLED803. HDR je proper.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Nevem sicer če spada tole prašanje sem, sam zihr mi bo kdo znal pomagat.

Kupil sem TV, ki naj bi bil SMART... sam niti ni tolk Smart... nima kakrsnekoli moznosti za namestitev novih aplikacij poleg tistih nekaj kar jih ima. Trenutno še najbol uporabna mi je funkcija da screen sharam s telefona na katerem laufam npr twitch. 

 

Želel bi sharat trdi disk, ki je na PC (na ktermu so filmi, serije, itd) in da se mi nebi blo treba vedno jebat s kabli pa odklopit od kompa in priklopit na TV. 

Za androide sicer je kar nekaj appov, ki omogočajo brskanje po folderjih, ki jih na PC sheraš na omrežje, sam kot rečeno ta TV je DUMB TV.

 

Razmišljam o Chromecastu. Je kdo tukej sprobov zadevo? Ima zadeva pomnilnik in imas dostop do android marketa in appov, ki posledicno delajo? V kolikor je temu tako, razmisljam da torej kupim chromecast za tistih 15 EUR, priklopim na TV, nasnamem app za brskanje po shared folderjih in lahko torej brez odklaplanja/priklaplanja se vrzem na kavc in gledam kar hocm z diska..

 

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 17 minutami:

 

Tle mi je še najbolj izstopajoča dobra kvaliteta videa, k tiste, ki jih snema PS5 so zanič. In pa barve imaš nabite bolj kot jaz. Drugih razlike ne opazim.

Pa še vedno nimam pojma kje najdem nastavitev 10 (max). Lahko narediš screenshot settingov prosim. :D

 

Drugače imam Philips 55OLED803. HDR je proper.

 

Snemano iz Samsung Galaxy S8+ 😂 

 

 

 

tomazek reče pred 14 minutami:

 

Ti, ki maš OLED kot vsi pravi dedi, se sploh ne menit s qled plebsi o barvah in kontrastih.

Qled ma lepse barve

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...