Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Meni se že malo meša od vseh teh nastavitev. Ko sem dobil TV sem vklopil PC mode in naštimal nekaj splošnih nastavitev in mi je izgledalo super. Zdej pa bolj kot drkam nastavitve in berem o njih, manj mi je jasno kaj bi sploh rad. Da ne govorim o temu, da mi nastavitve po katerih naj bi bila slika najbolj "accurate" delujejo nekam rumeno/oranžno. Danes bom probal še kako izgleda, če izklopim PC mode in uporabim iste nastavitve za ta default input za konzole.

 

Tu je še kompilacija nastavitev, ki so pobrane od najbolj glasnih strokovnjakov na netu (med drugim tudi od unega kineza iz Youtuba):

https://www.reddit.com/r/OLED_Gaming/comments/ixhy39/lg_cx_gamingpc_monitor_recommended_settings/

 

Edit - Se opravičujem za wall of text. Bom dal sam link.

uredilo bitje Denny Crane
Povezava do prispevka

Te nastavitve ki ti jih folk shara so krneki ker en tv ni isto kot drug tv, tut ce je isti model. Dejte ze enkrat to dojet :D

 

*edit

Da definiram: govorim o nastavitvah ki se ticejo barv, ostrine, kontrasta in podobnih parametrov. Za izklapljanje motion interpolacij je ok. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

https://www.samsung.com/si/tvs/uhd-4k-tv/tu7092-50-inch-crystal-uhd-4k-smart-tv-ue50tu7092uxxh/

 

To je tist ko misliš da boš šel na boljšo varianto... pa ne greš. Je bilo pa smešno ko sem šel v BB pa gledam boljši model pa uprašam če ima slučanjo 2 usb vhoda (ga nikjer nisem najdu ker ga ni bilo) in mi na ŽIVO vztraja da ima 2... 100% ima 2 vhoda, gospod vi ga samo niste videli. Sem se samo obrnil in šel.

Mi je pa zanimivo da serija 5, stara 6 let nudi 2 USBja in 3 HDMI vhode... zdej pa serija 7 samo 1 in 2.

but-why-meme-generator-but-why-84103d.jp

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...