Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Feget reče pred 1 uro:

Čestitke za nakup pasjih jajc:rofl:


Ljudje ki delajo reviewe (rtings), se lih ne strinjajo s tabo.
Če ne gledamo OLED televizij, je to bolj kot ne en izmed boljših TVju. 
2k pa ne mislem dajat za tv.

 

Če nardiš filter za 2.1hdmi podporo pri 4k@120hz čez PC, dobiš lih 5 televizij ki to zmorejo oz niso krš. Ostalih 15 ma pa to samo na papirju. Bog var da bi prklopu gor pc. 


image.thumb.png.af1ba8f80b22496c72cc32061bb267f6.png

Povezava do prispevka
Dono reče pred 1 uro:

Če ne gledamo OLED televizij, je to bolj kot ne en izmed boljših TVju. 

 

Mislim da si si kar sam tule odgovoril. Jaz sem imel ene 10 televizij do sedaj in ko enkrat greš na oled je vse ostalo pasji drek. Lahko je najbolj top of the top led TV, ampak v primerjavi z oledom so še vedno le in samo pasja jajca, oziroma nekje na nivoju celerona v laptopih:rofl:

Povezava do prispevka
Feget reče Dne, 24. 11. 2021 at 1:29:

 

Mislim da si si kar sam tule odgovoril. Jaz sem imel ene 10 televizij do sedaj in ko enkrat greš na oled je vse ostalo pasji drek. Lahko je najbolj top of the top led TV, ampak v primerjavi z oledom so še vedno le in samo pasja jajca, oziroma nekje na nivoju celerona v laptopih:rofl:

 

se strinjam z kolegom Fegetom. Once you go OLED you do not go back. Trenutno se za ta dnar res ne splaca kupovati LED jajc. za pod 2k se da dobit 65" OLED 

 

 

Povezava do prispevka
Feget reče Dne, 24. 11. 2021 at 1:29:

 

Mislim da si si kar sam tule odgovoril. Jaz sem imel ene 10 televizij do sedaj in ko enkrat greš na oled je vse ostalo pasji drek. Lahko je najbolj top of the top led TV, ampak v primerjavi z oledom so še vedno le in samo pasja jajca, oziroma nekje na nivoju celerona v laptopih:rofl:

 

Trenutni OLED crknil, nabavil LCD, nesel nazaj po 1 dnevu. Na srečo so na servisu popravili oled za 200€. Ni primerjave sploh.

Povezava do prispevka

Šel iz Sammyja 65q60 na 65C1. Out of the box so smešne nastavitve in je slika pretemna (eco mode ipd.). Ko prbiješ lampo in daš na PC mode je vsak frame "glorioso". Kapo dol kakšna razlika (za gaming mnogo večja kot filme). Kar pa najbolj cenim je pa končno nič več ghostinga in razlike v sliki v game mode. Torej nizek input lag in še vedno taka slika kot je nastavljeno. Pri Sammyju daš na game mode, da zmanjša input lag in je kot, da bi dal matiran pleksi čez TV. V glavnem best buy trenutno in vredno vsakega penija.

Povezava do prispevka

Odločam se za nakup oled tv Sony xr-77a83jae.Občasno bom igral igre na ps5 in gledal 4k filme...zanima me kje nabavljate tv-je? Big Bang ima zadnji kos, ki je sicer raztavni..to je pa tudi vse.Ali pa je drugje vse razprodano...bil sem tudi zagret za led tv 85" Sony  kd-85x85j in ko sem videl sliko na  Oled sem prešel na 77" in bom tukaj ostal 

 

sedaj imam 60 inch plazmo staro 12 let

 

kupil bi omenjen oled tv pa nevem kje

uredilo bitje Tadej Lep
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...