Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

Pol mi je blo jasno itak.. je tudi narisano da se odlima s tistih rdečih nalepkah.. Ampak ko sem odpakiral tv so se odtrgale obe, nisem bil dost pozoren in sem čisto spregledal. Sem se pa čudil kako da je ostalo lepilo na tvju ampak tedaj nisem opazil da je folija gor. Vem da se čuje retardirano ampak bla je že pozna ura. :confused:

Povezava do prispevka
mumbo360 reče Dne, 14. 10. 2022 at 9:12:

Ne odzadaj, na prvi strani ekrana je gor zaščitna folija...

 

tukaj ma LG o tem: https://www.lg.com/in/support/product-help/CT20150005-20150256984097

 

Jaz sem do danes imel folijo tudi spredaj nalimano gor na C1, dokler nisem tukaj prebral, da jo je treba odstraniti.

 

Sem si mislil, da ni nič narobe, če je gor...

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
mr.killer reče Dne, 23. 10. 2022 at 13:25:

Očetu in mati je šla tv (philips pus496001), katera 55 inchna je sedaj best bye?

 

Na žalost gre max 55

 

hvala za odgovore

 

Če se ti ni problem v Zagreb zapeljat majo zdej pomojem noro ponudbo:

TCL 55C822

 

Ali pa če kdo išče soliden 65" TV za male pare imajo v isti trgovini ZELO ugodno HISENSE 65E7HQ

 

Ajde, je 30€ za benz pa 3h vožnje sam če si greš sproti še mal Zagreb pogledat se splača imo :D

uredilo bitje killzo
Povezava do prispevka
Denis reče pred 6 urami:

 

Na rtings pa pravijo da je po letih prevlade lg, letos najboljši Samsung OLED


to je ta, ki sem ga linkal zgoraj in je celo cenejsi od recimo lg c2. Me je za trenutek zamikal, anpak po prebiranju neta sem se kar ohladil. V rtings rivjuju sicer pravijo, da je pri oledih kao normalno, da so zviti ampak mene bi verjetno ocd pokopal. Pa dejstvo, da se je cena skoraj prepolovila v manj kot letu in da zanj ne ponujajo 5 letne garancije me isto ni glih motiviralo

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Kateri 55" TV naj vzamem do 400€ (ali še raje čim ceneje) - za stanovanje ki je primarno itak namenjeno za oddajanje?
Ni treba da ima nevemkakšne oh in sploh funkcije.
Sem najprej naročil LED TV TCL 55P615 pa zdaj Max-pro (in vsi ostali) pravjo da ni dobavljiv :(

 

Je na kakšen dober Black Friday deal?
Hvala vnaprej za predloge

Povezava do prispevka

Jaz imam 77C2, in C2 ima tako kot C1 dober antireflektiven coating na panelu, meni se zdi glede tega več kot v redu, če ti pa ne zadostuje pa poglej Samsung S95B, je glede tega še bolši kot LG, mene Samsung ni zanimal ker mi je 65 col premajhen TV (ga ni v večji izvedbi od 65)

 

imaš pa tudi na rtings test glede refletivnosti panela za vse recenzirane TV-je

uredilo bitje George
Povezava do prispevka

Torej, konec leta nameravam kupiti en TV. Moje zahteve so 3:

1. Android tv (NBALP deluje sam tu, torej samsung, lg in hisense odpadejo, ker tega tam ni zaradi svojih OSov). Tu sem bral, da imajo nekateri novi tvji že google tv os. Je ta kej drugačen od android os? Ker nebi rad kupil tvja in potem videl, da ne morem dati si gor appov, ki si jih želim.

2. wifi mora bit. Mislim, da je jasno zakaj. Čim manj kablov.

3. bluetooth. Imam soundbar za povezat in isto, čim manj kablov.

 

Appi, ki so nujni za gor sta v bistvu samo 2. NBA in T-2 app. Potem bom iskal še nek app za povezavo z PCjem za gledanje serij (da ne bo treba kakih ključkov).

Velikost moram še pogledati glede na postavitev dnevne. 55 do 65 max bo šlo.

Vem, da mi ostaneta le 2 znamki. Phillips in Sony. Dobesedno pojma nimam, katero znamko vzeti. Pri Sonyu je XR serija, XD mislim da je preslaba. Pri Phillipsu pa neka 85xx serija. Kolikor sem drugje spraševal, je 2-1 v korist Sonya.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...