catal Objavljeno 29. marec 2026 Share Objavljeno 29. marec 2026 Benx reče Dne, 20. 3. 2026 at 13:31: TCL’s German QLED ban puts pressure on TV brands to be more honest about QDs User objavi novico da tlc laze kupcem, userji nadaljujejo s priporocanjem tlc tvjev novim kupcem. Cant make this shit up. Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 29. marec 2026 Share Objavljeno 29. marec 2026 catal reče pred 2 urama: User objavi novico da tlc laze kupcem, userji nadaljujejo s priporocanjem tlc tvjev novim kupcem. Cant make this shit up. Ker se ne priporoca zaradi "Q"LED Ampak ker je se vedno dober P/P Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 31. marec 2026 Share Objavljeno 31. marec 2026 (urejano) kul analiza G6 sprememb tldw: pol leta pocakat preden se nabavi the latest and the greatest 31. marec 2026 uredilo bitje viddek Navedek Povezava do prispevka
kola Objavljeno 3. april 2026 Share Objavljeno 3. april 2026 Koncno imam sanso kupit nov TV. Gledan bo na razdalji 2.5-3m, na strani moram postavit zvocnike. 65" ali vec? In, kaj je best buy oled? Se zmeraj C5? Navedek Povezava do prispevka
atomic Objavljeno 3. april 2026 Share Objavljeno 3. april 2026 kola reče pred 14 minutami: Koncno imam sanso kupit nov TV. Gledan bo na razdalji 2.5-3m, na strani moram postavit zvocnike. 65" ali vec? In, kaj je best buy oled? Se zmeraj C5? Glede na to, da si začel post z "končno" bi rekel, da ne kupuješ pogosto TVjev. Tko da ja, 77" C5 OLED. pa lep lp 2 Navedek Povezava do prispevka
kola Objavljeno 3. april 2026 Share Objavljeno 3. april 2026 Po kakih 11 letih spet kupujem ja Bolj zato, ker sem zadnjih 5 let v modusu "itak se moramo preselit, bom takrat". Iskreno sploh ne vem, ce sem kdaj videl 77" v zivo. Vidim pa, da je 77" sirok vec kot 170cm. Na voljo imam 2 metra in pol stene, na vsako stran pa gre se en samostojeci zvocnik. Zena bi rada se neko knjizno polico Napet pogovor bo Navedek Povezava do prispevka
Arey Objavljeno 3. april 2026 Share Objavljeno 3. april 2026 Ce mas plac vec kot 65 ja. Ce ne, pa itak nimas kaj, bo tut 65 ok. 1 Navedek Povezava do prispevka
mr.killer Objavljeno 4. april 2026 Avtor Share Objavljeno 4. april 2026 Knjižno polico na hodnik, pa čim večji tv. Knjige, sej nismo 1800. Ne sej ne, moja je bila ista, pa sva dobila kompromis, na spodnji polici playka, zgoraj knjige. Ugotovi kaj se več dela, bere knjige al špila playko? Nič od tega, ker imava 7 mesečnega otroka in tudi TV je več ali manj ugasnjen 4 Navedek Povezava do prispevka
kola Objavljeno 5. april 2026 Share Objavljeno 5. april 2026 Tudi sam ne vem kdaj sem nazadnje gledal film/gameal. Mama 2.5 letnico in je bolj naporna kot 7 mesecev star froc, believe you me. za tacke na patrulji je pa imo vseeno kako velik tv je. Anyway, sicer razlika v ceni med 77 in 65 je precejsnja, mogoce bi razliko raje investiral v neke zvocnike, razen ce najdem res kul deal za 77. So ponavadi kaki popusti pri menjavi generacij televizij? Ali je to bolj ranga 50€? Navedek Povezava do prispevka
Bessie Objavljeno 5. april 2026 Share Objavljeno 5. april 2026 Ti kr vzem 77", če imaš plac. Trust me, čez en teden praznujeva 25 letnico poroke, pa dva froca sem spravil čez 20 let Ko začnejo hodit, so pa itak nekaj let uničevalci vsega kar je v dosegu 1 1 Navedek Povezava do prispevka
Bessie Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 (urejano) Kaj pa ta nov Sony, sicer je 75" 4k€ 29. maj 2026 uredilo bitje Bessie 1 Navedek Povezava do prispevka
galimx Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Kaj je best buy med 1000-1500€, pa da je 75 ali 85, pa fajn je če bi imel google tv recimo. Navedek Povezava do prispevka
Bessie Objavljeno 30. maj 2026 Share Objavljeno 30. maj 2026 Verjetno kaj od TCL, itak so kupili Sony TV sekcijo Navedek Sony and TCL formed a massive joint venture called BRAVIA Inc., officially making TCL the majority stakeholder (51%) of Sony's TV and home audio businesses. The joint venture, which is set to commence full operations in April 2027, combines Sony's picture processing algorithms and brand with TCL's manufacturing scale and panel technology. Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 hype Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 To kar je @Bessie zalimal dejansko deluje faking awesome. Bo toliko bolj zanimivo ko bodo ostali zaceli kopirati princip. Navedek Povezava do prispevka
atomic Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 (urejano) Ja, če gledaš kmetijo. Če gledaš 4K HdR dolby vision atmos surround filme, ali gejmaš na TVju, kjer ti gaming mode itak izklopi večino teh postprocesing feauterjev je dost vseen kake upscaling algoritme ima TV. 31. maj 2026 uredilo bitje atomic Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 atomic reče Pravkar: Če gledaš 4K dolby vision atmos surround filme, ali gejmaš na TVju, kjer ti gaming mode itak izklopi večino teh postprocesing feauterjev je dost vseen kake upscaling algoritme ima TV. kaj ma to veze z RGB ledicami? Navedek Povezava do prispevka
atomic Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 viddek reče pred 2 minutama: kaj ma to veze z RGB ledicami? Bessie je napisal, da bo TCL dobil Sony postprocesing tehnologijo in razumel sem da je to awesome. Pa sm samo reku, da je ja, če gledaš vsebine, ki bodo pridobile s tem. 1 Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 okej, nevermind, ni se zrela tehnologija Navedek Povezava do prispevka
galimx Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Nič, TCLja 85 sem nabavil, še dobil se znižano ceno da sem lahko +5 let garancije noter dal za enako ceno Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.