Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

kola reče pred 14 minutami:

Koncno imam sanso kupit nov TV. Gledan bo na razdalji 2.5-3m,  na strani moram postavit zvocnike. 65" ali vec? :) In, kaj je best buy oled? Se zmeraj C5?

Glede na to, da si začel post z "končno" bi rekel, da ne kupuješ pogosto TVjev. Tko da ja, 77" C5 OLED. pa lep lp

Povezava do prispevka

Po kakih 11 letih spet kupujem ja :) Bolj zato, ker sem zadnjih 5 let v modusu "itak se moramo preselit,  bom takrat". Iskreno sploh ne vem, ce sem kdaj videl 77" v zivo. Vidim pa, da je 77" sirok vec kot 170cm. Na voljo imam 2 metra in pol stene, na vsako stran pa gre se en samostojeci zvocnik. Zena bi rada se neko knjizno polico :D Napet pogovor bo :)

Povezava do prispevka

Knjižno polico na hodnik, pa čim večji tv.

 

Knjige, sej nismo 1800.

 

Ne sej ne, moja je bila ista, pa sva dobila kompromis, na spodnji polici playka, zgoraj knjige.

 

Ugotovi kaj se več dela, bere knjige al špila playko?

 

Nič od tega, ker imava 7 mesečnega otroka in tudi TV je več ali manj ugasnjen :(

Povezava do prispevka

Tudi sam ne vem kdaj sem nazadnje gledal film/gameal. Mama 2.5 letnico in je bolj naporna kot 7 mesecev star froc, believe you me. :D za tacke na patrulji je pa imo vseeno kako velik tv je. 

 

Anyway, sicer razlika v ceni med 77 in 65 je precejsnja, mogoce bi razliko raje investiral v neke zvocnike, razen ce najdem res kul deal za 77. So ponavadi kaki popusti pri menjavi generacij televizij? Ali je to bolj ranga 50€?

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Verjetno kaj od TCL, itak so kupili Sony TV sekcijo :sorcerer:

Navedek

Sony and TCL formed a massive joint venture called BRAVIA Inc., officially making TCL the majority stakeholder (51%) of Sony's TV and home audio businesses. The joint venture, which is set to commence full operations in April 2027, combines Sony's picture processing algorithms and brand with TCL's manufacturing scale and panel technology.

 

Povezava do prispevka

Ja, če gledaš kmetijo. 

 

Če gledaš 4K HdR dolby vision atmos surround filme, ali gejmaš na TVju, kjer ti gaming mode itak izklopi večino teh postprocesing feauterjev je dost vseen kake upscaling algoritme ima TV.

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
atomic reče Pravkar:

 

Če gledaš 4K dolby vision atmos surround filme, ali gejmaš na TVju, kjer ti gaming mode itak izklopi večino teh postprocesing feauterjev je dost vseen kake upscaling algoritme ima TV.

kaj ma to veze z RGB ledicami?

Povezava do prispevka
viddek reče pred 2 minutama:

kaj ma to veze z RGB ledicami?

Bessie je napisal, da bo TCL dobil Sony postprocesing tehnologijo in razumel sem da je to awesome.

Pa sm samo reku, da je ja, če gledaš vsebine, ki bodo pridobile s tem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...