NixoN Objavljeno 10. maj 2026 Share Objavljeno 10. maj 2026 Uf, ne bi vedel. Navedek Povezava do prispevka
GTA Objavljeno 10. maj 2026 Share Objavljeno 10. maj 2026 (urejano) NixoN reče Dne, 6. 5. 2026 at 11:45: Wooow, najlepsa hvala. Ampak ne najdem nacina kako bi lahko dolpotengil in nalozil na (offline) Kindla? Vidim samo send to the email, ampak ne funkcionira s privat gmailom 13. maj 2026 uredilo bitje GTA Navedek Povezava do prispevka
NixoN Objavljeno 10. maj 2026 Share Objavljeno 10. maj 2026 @GTA Klikneš na čtivo, ki te zanima in pod file size imaš formate, ki so na voljo za dolpoteg na napravo. Vsaj prek kompa tako funkcionira. 2 Navedek Povezava do prispevka
DaCapo Objavljeno 10. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 10. maj 2026 (urejano) Dolpotegneš na komp potem pa skopiraš na napravo. Meni se zdi to čisto dovolj enostavno. Pri stripih je na voljo tudi .cbr, ki je ultimate varianta. 10. maj 2026 uredilo bitje DaCapo 1 Navedek Povezava do prispevka
GTA Objavljeno 10. maj 2026 Share Objavljeno 10. maj 2026 Oshit, ne vem kako sem lahko sflail klik na knjigo. Najlepsa hvala. Top! Navedek Povezava do prispevka
Dog Objavljeno 11. maj 2026 Share Objavljeno 11. maj 2026 https://www.dnevnik.si/nedeljski/prosti-cas/znanost-in-tehnologija/amazon-bo-ta-mesec-onemogocil-stare-kindle-2801341/ Ja fak no. Navedek Povezava do prispevka
NixoN Objavljeno 11. maj 2026 Share Objavljeno 11. maj 2026 Dost pedersko ampak nič nepričakovanega. Navedek Povezava do prispevka
Majek Objavljeno 11. maj 2026 Share Objavljeno 11. maj 2026 (urejano) Prvi poskus, neuspešen. Grem še zdaj se supportom ubadati. Pol pa nekoč se poskusim ofisl store. 11. maj 2026 uredilo bitje Majek Navedek Povezava do prispevka
F5ve Stringed Objavljeno 11. maj 2026 Share Objavljeno 11. maj 2026 Dog reče pred 4 urami: https://www.dnevnik.si/nedeljski/prosti-cas/znanost-in-tehnologija/amazon-bo-ta-mesec-onemogocil-stare-kindle-2801341/ Ja fak no. Hahahahh, bojo kurac ja KOReader bo se vedno laufal na mojem 2019 modelu Pa knjige se bojo tut dale brat gor Zakaj bi sploh komu padlo na pamet, da bi uporabljal Kindle store, mi je nasploh neznanka, zej pa so se downright v hrbet stihnili vse uporabnike, ki jim nosijo kes Jailbreakajte si svoje Amazon naprave, niso vredne pol pizde pocenega grosa, ce jih ne Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 12. maj 2026 Share Objavljeno 12. maj 2026 ce koga skrbi da je kompliciran jailbreak - dobesedno samo kopiras par filejev amo in tamo Navedek Povezava do prispevka
Avion Objavljeno 12. maj 2026 Share Objavljeno 12. maj 2026 magični kralj reče pred 3 urami: ce koga skrbi da je kompliciran jailbreak - dobesedno samo kopiras par filejev amo in tamo Jaz imam itak Kobota, ker sem se že pred leti hotel izognit Amazonu, tako da nimam teh skrbi. Sem pa razmišljal, če bi tudi sam fuknil gor KOReader, pa ne vidim nekih ful izboljšav razen dark modea (ki ga je moj Kobo izgubil z updateom, lol) ter wireless prenosa knjig iz kompa, kar pa mi ni neka ful nuja. Ostalo se mi zdijo samo neke customization opcije, ki jih ne uporabljam/pogrešam. A je še kaj več tle v ozadju? Navedek Povezava do prispevka
Mutombo Objavljeno 12. maj 2026 Share Objavljeno 12. maj 2026 (urejano) NixoN reče Dne, 6. 5. 2026 at 11:45: mogoc je boljse da se teh zadev ne shera na javnem delu foruma tko kot nekdo ki je dal plex u/gesla in je blo mal bolj pestro 13. maj 2026 uredilo bitje Mutombo 1 Navedek Povezava do prispevka
F5ve Stringed Objavljeno 12. maj 2026 Share Objavljeno 12. maj 2026 (urejano) Mutombo reče pred 12 minutami: tko kot nekdo ki je dal plex u/gesla in je blo mal bolj pestro Ce bo kdorkoli zgubil geslo, mate tule se enkrat moj permanent drive s to knjiznico, minus plus 5 knjig https://drive.google.com/drive/folders/1JGC5j-QuZSFNqBHB2N-hRgxWC3pRxV5e?usp=sharing Avion reče pred 53 minutami: Ostalo se mi zdijo samo neke customization opcije, ki jih ne uporabljam/pogrešam. A je še kaj več tle v ozadju? Za Kobote ne vem, ker ga nisem nikol uporabljal. Js na stock Kindle readerju nisem mel dolocenih opcij, ki jih smrdljivi Amazon gatekeepa na novejsih modelih, dark mode recimo, pa to, da si lahk dam v dva stolpca knjigo, obracam ekran po mili volji, pa touch shortcuti v kotih naprave so tut zakon stvar Pa bere bilokake fajle, ne samo .mobi in ne rabim vec konvertat nicesar, da se nalozit custom fonte, custom screensaverje, da ne rabim vec gledat coverjev od random smut dogshit literature, ki se jo Crapazon spomni nasrat gor in mam namest tega pregled, kaj berem, kolk mi je se ostalo in cajt zapravljen za branje Nasplosno so sami plusi, kar se tice primerjave s stock Kindle experiencom. Pa na mojem pradavnem modelu je mnogo hitrejsi pri refreshanju knjig v libraryju in samem listanju, overall je mnogo bolj smooth in pleasurable reading izkustvo. Kobo ma verjetno dost od teh opcij ze po defaultu, ne vem, sej pravim, nisem jih nikoli niti videl na blizu. Na Kindlu je pa razlika po jailbreaku noc in dan Pa se en app je za branje stripov, Mangle Reader se mu rece, jaz ga sicer nimam instaliranega, ker ze KOReader isto lepo prebere .cbr fajle, on je pa se baje majckeno boljsi in z proper comic reading funkcijami. Tako da je jailbreak Win-Rar situacija za vse - in stripoljube in knjigozerce, ko jebe Bezosa in kompanijo, mrs 12. maj 2026 uredilo bitje F5ve Stringed 1 Navedek Povezava do prispevka
NixoN Objavljeno 12. maj 2026 Share Objavljeno 12. maj 2026 Mutombo reče pred 3 urami: mogoc je boljse da se teh zadev ne shera na javnem delu foruma tko kot nekdo ki je dal plex u/gesla in je blo mal bolj pestro Uf, na to pa nisem pomislil, my bad. Navedek Povezava do prispevka
Avion Objavljeno 13. maj 2026 Share Objavljeno 13. maj 2026 NixoN reče pred 10 urami: Uf, na to pa nisem pomislil, my bad. Super bi bilo, ce ne bi se @Mutombo citiral tvojega posta, ker se zdaj s tvojim editom ni nic spremenilo 😆😆😆 1 Navedek Povezava do prispevka
Mutombo Objavljeno 13. maj 2026 Share Objavljeno 13. maj 2026 Avion reče pred 4 urami: Super bi bilo, ce ne bi se @Mutombo citiral tvojega posta, ker se zdaj s tvojim editom ni nic spremenilo 😆😆😆 popravljeno Navedek Povezava do prispevka
NixoN Objavljeno 13. maj 2026 Share Objavljeno 13. maj 2026 A lahko prosim še @SitbackandLaugh in @GTA editirata moj citat in pobrišeta u/p. Navedek Povezava do prispevka
SitbackandLaugh Objavljeno 13. maj 2026 Share Objavljeno 13. maj 2026 NixoN reče pred 8 urami: A lahko prosim še @SitbackandLaugh in @GTA editirata moj citat in pobrišeta u/p. Kje sploh lahko uredim svoje star post. Nobene opcije edit ni..:/ Navedek Povezava do prispevka
NixoN Objavljeno 14. maj 2026 Share Objavljeno 14. maj 2026 Na dnu posta bi moral bit gumb uredi, poleg plusa in Navedek. Navedek Povezava do prispevka
SitbackandLaugh Objavljeno 14. maj 2026 Share Objavljeno 14. maj 2026 NixoN reče pred 2 urama: Na dnu posta bi moral bit gumb uredi, poleg plusa in Navedek. Pri meni ga ni :/ Navedek Povezava do prispevka
Mutombo Objavljeno 15. maj 2026 Share Objavljeno 15. maj 2026 SitbackandLaugh reče Dne, 14. 5. 2026 at 12:05: Pri meni ga ni :/ @DaCapo evo serif zbrisi post kjer se deli u/pass Navedek Povezava do prispevka
DaCapo Objavljeno 15. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 15. maj 2026 Izbrisat nisem mogel, sem pa skril. 1 Navedek Povezava do prispevka
SitbackandLaugh Objavljeno 15. maj 2026 Share Objavljeno 15. maj 2026 DaCapo reče pred 1 uro: Izbrisat nisem mogel, sem pa skril. Hvala 1 Navedek Povezava do prispevka
Merithyn Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 A se samo meni zdi ali so z novim firmware-om barvne slike ratale ful lepše na Boox reader-ju. Baje so dodali smoothing ampak se mi zdi da so tudi splošen rendering spremenili (imam boox go7 color). Navedek Povezava do prispevka
Avion Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Merithyn reče pred 4 urami: A se samo meni zdi ali so z novim firmware-om barvne slike ratale ful lepše na Boox reader-ju. Baje so dodali smoothing ampak se mi zdi da so tudi splošen rendering spremenili (imam boox go7 color). Ej, koliko ti na tem readerju zdrži baterija? A je zaradi Androida (saj je gor Android) kaj večja poraba ali je primerljivo z ostalimi bralniki? Navedek Povezava do prispevka
Merithyn Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Avion reče pred 3 urami: Ej, koliko ti na tem readerju zdrži baterija? A je zaradi Androida (saj je gor Android) kaj večja poraba ali je primerljivo z ostalimi bralniki? Predvsem je odvisno od uporabe in discipline. Vsekakor ne zdrži tako dolgo kot Kindle ali Kobo bralnik ampak me niti ne moti dokler ni tako pogosto. Drugače pri svojem opažam da ga ponavadi polnem 1x na teden pa kar dosti berem. Je pa to s pravilom da ne vklapljaš WIFI pa da imaš smiselno sleep/turn off nastavljen (5 min sleep / 1h turn off je kr ok) Tudi drugih aplikacij nimam dosti nameščenih kot samo default NEO reader, ki ga BOOX uporablja pa Mihon za branje mang. Če pa vklopiš WIFI ti ne zdrži niti en dan btw. 1 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.