Skoči na vsebino

Pomoč pri postavitvi multimedije


zlobko10

Priporočeni prispevki

K vam se obračam na pomoč, po mnenja in izkušnje glede naslednje zadeve. Želim namreč postaviti domač multimedijski center za lastno uporabo. Nabavil sem Synology DS418 s štirimi 4TB HD diski, kjer imam shranjene razne filme in serije. Povezanega imam na domače obrežje, kakor tudi televizijski sprejemnik. Problem se mi je pojavil že pri namestitvi Jellyfina in ostalih programov (Radarr, Sonarr...), saj sem ugotovil, da ta verzija Disk Stationa nima Dockerja. Kasneje mi ga je uspelo naložiti preko ene druge knjižnjice. Ugotovil sem, da Jellyfin (ki mi je najljubši od podobnih programov) deluje zelo zelo počasi in je uporaba preko TV-ja praktično neuporabna. Rad bi pa imel ta program za lepšo urejenost in preglednost vsebin. Po zadnji posodobitvi DS pa je tudi Radarr prenehal delovati in ni neke rešitve za ponovno namestitev. Trenutno imam na TV-ju nameščen VLC player in preko njega dostopam do Synology NAS-a in tako do datotek. Ta način sicer deluje, vendar pa ni tako lepo pregleden. Zanimajo me vaše izkušnje, kako imate vi to urejeno, kaj uporabljate, je problem v moči procesorja, spomina, kaj bi bilo boljše?

Povezava do prispevka
  • 7 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...