Skoči na vsebino

Mn3njalniška knjižnica


Avion

Priporočeni prispevki

Ola vsem uporabnikom :* 

 

Sicer vem, da imamo za tovrstne zadeve namensko izbo, vendar se mi zdi, da bo tu vseeno bolj na mestu.

 

Skratka, v 10+ letih se mi je doma nabralo ogromno nekih knjig, s katerimi ne vem, kaj naj, zategadelj sem se odločil, da jih dam naprej (beri: podarim) tistemu, ki bi jih bral. 

 

Zaenkrat so na voljo naslovi iz priložene fotografije z izjemo Bret Easton Ellis - Lunar Park, oba Arthurja C Clarkea, Max Schaefer - Children of the Sun ter Aleksandar Hemon - Making of Zombie Wars, te so že oddane. Ker se mi v kleti valja še za tri škatle knjig, se bo tale seznam sigurno updateal. 

 

Če ima kdo tudi kakšno knjigo, ki bi se je rad znebil, pa lahko uporabi to temo. 

 

P.S. ker se mi ne da zajebavati s pošto, bi prosil, če je prevzem možen v Ljubljani. 

 

Update: Three-Body Problem ter Dark Forest nema više, Gum Thief prav tako. 

IMG_20201028_111356.jpg

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Prijateljica se je preselila v drug flet, manjsi, in ima veliko knjig katerih nima kam dat. Zeli jih podariti, pa sem rekel da vam tukaj napisem ce koga zanima...

Je pa en keč... Vse knjige so v francoščini! Je pač francozinja :) Tako da če kdo zna francosko, ima prijatelja/ico iz francije.... DM me...

Prevzem v Ljubljani v nasem studiu, tako da je prostor velik, medsebojna razdalja vec kot dovoljna, z maskami seveda ;) ... Knjige so bile pakirane ze lani, tako da so pre-korona :D

 

DM me ce vas zanima.... Je pa mesano na zaru, zanrsko... 

 

IMG_20201107_200815.jpg

IMG_20201107_200822.jpg

IMG_20201107_200829.jpg

uredilo bitje Mic-E
Dodane slike
Povezava do prispevka

Če bo komu lažje prebirati katere knjige so še na voljo, sem tukajle ustvaril tabelo:

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14KaTzQPA-ImsmUfzlFHW9tMqFGnjalV3ze8lMrPbagE/edit?usp=sharing

 

Bi pa samo prosil knjižničarje :) da izbrišejo knjige ki niso več na voljo.

 

Aja, še to, pri Čamirjevih knjigah mi jih nekaj manjka ker nisem uspel prebrati naslovov iz fotk.

 

Pa če ima kdo kakšno idejo za spremembo, kar na plan z njo,  lahko pa tabelo uredite po svoje.

 

edit: Mic-Ejevih knjig nisem vpisoval, ker se jih večine ne vidi in so tudi precej nišna zadeva (francoščina pač), razen za eno pa sumim da je slovenska in sem jo vtaknil v tabelo.

uredilo bitje Jake the Mess
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Evo, tole mi je zaenkrat še ostalo. Če bi kdo imel kaj od tega, naj mi javi prek zasebca. Prevzem v Ljubljani, to je pa to :)

 

Hobbova pa Coben sta rezervirana :* 

 

Metro 2033 ter Boter 1 & 2 tudi :* 

 

Stephen Fry je tudi rezerviran.

IMG_20201113_163532.jpg

IMG_20201113_163357.jpg

IMG_20201113_163352.jpg

IMG_20201113_163347.jpg

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Evo spisek updejtan:

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14KaTzQPA-ImsmUfzlFHW9tMqFGnjalV3ze8lMrPbagE/edit?usp=sharing

 

Hvala vsem trem dobrim knjižničarjem za res zajeten spisek knjig. Zdajle v decembru bi po mojem mnenju ogromno teh knjig lahko pretvorili v lepa darila, sam vem da bi jih vzel kar precej. Se mi pa zdi, da bi bilo precej lepše če čimveč knjig dobi čimveč različnih ljudi, tako da se bom zaenkrat še malce zadržal :) Mogoče ne bi bilo neumno, da se tale spisek oziroma slike vržejo še na kakšen drug forum ali  fb grupo, če je Avionu in Čamirju to po godu se razume.

uredilo bitje Jake the Mess
Povezava do prispevka

Vsekakor :)

 

Pac jaz najprej vprasam pri svojih znancih, potem forumskih kolegih, sele potem pa pri popolnih neznancih oziroma nafilam kako knjigobežnico :) Tko da ce poznas tudi kakega neforumasa, ki bi bil vesel katere izmed knjig, naj se kar javi, magari prek tebe :)

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 mesece kasneje...
Avion reče Dne, 15. 11. 2020 at 20:39:

Evo, tole mi je zaenkrat še ostalo. Če bi kdo imel kaj od tega, naj mi javi prek zasebca. Prevzem v Ljubljani, to je pa to :)

 

Hobbova pa Coben sta rezervirana :* 

 

Metro 2033 ter Boter 1 & 2 tudi :* 

 

Stephen Fry je tudi rezerviran.

IMG_20201113_163532.jpg

IMG_20201113_163357.jpg

IMG_20201113_163352.jpg

IMG_20201113_163347.jpg

Pozdravljen

sem nov tule in sem videl, kaj vse se tule ponuja :-D

Sedaj, sem velik fan China Mieville in me zanima, ali je tale ponudba še vedo na mizi, ker če sta Scar in Kraken še na voljo, bi bil zelo zainteresiran.

Povezava do prispevka
BostjanG reče pred 1 minuto:

Pozdravljen

sem nov tule in sem videl, kaj vse se tule ponuja :-D

Sedaj, sem velik fan China Mieville in me zanima, ali je tale ponudba še vedo na mizi, ker če sta Scar in Kraken še na voljo, bi bil zelo zainteresiran.

Jo! 

 

Scar ni več, ker ga je dobila uporabnica @Fuksija, pa ker sem se ravno z njo pogovarjal o tem, da ji lahko zadržim kakega Mievilla (na voljo sta Kraken ter Railsea), naj ona pove, če bi imela kaj od tega, drugače komot dobiš ti :) 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 8 minutami:

Jo! 

 

Scar ni več, ker ga je dobila uporabnica @Fuksija, pa ker sem se ravno z njo pogovarjal o tem, da ji lahko zadržim kakega Mievilla (na voljo sta Kraken ter Railsea), naj ona pove, če bi imela kaj od tega, drugače komot dobiš ti :) 

no, to bi bilo pa super :-D

Povezava do prispevka
Avion reče pred 4 minutami:

Je pa tale The Windup Girl Paola Bacigalupija s svojim biopunkovskim pristopom kar podobna Mievilleovim knjigam, ako bi te zanimalo :) 

Windup girl sem že prebral, je odlična...

potem bi raje vprašal za A shadow in summer (da vidim, če je sam tako dober kot paru), ali pa shadow of the dead (ali je tako dobra kot prva)

Povezava do prispevka

Aha, A Shadow in Summer pa Speaker for the Dead verjetno misliš, ane? :D Lej, komot vzameš tudi to (poleg Mievillea, če se Fuksija odloči, da ti kaj prepusti), ne dajem nobenih količinskih omejitev, knjige so zato, da se jih bere. :) 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 58 minutami:

Jo! 

 

Scar ni več, ker ga je dobila uporabnica @Fuksija, pa ker sem se ravno z njo pogovarjal o tem, da ji lahko zadržim kakega Mievilla (na voljo sta Kraken ter Railsea), naj ona pove, če bi imela kaj od tega, drugače komot dobiš ti :) 

 

Avion reče pred 32 minutami:

Aha, A Shadow in Summer pa Speaker for the Dead verjetno misliš, ane? :D Lej, komot vzameš tudi to (poleg Mievillea, če se Fuksija odloči, da ti kaj prepusti), ne dajem nobenih količinskih omejitev, knjige so zato, da se jih bere. :) 

odlično

Povezava do prispevka
BostjanG reče pred 1 uro:

Pozdravljen

sem nov tule in sem videl, kaj vse se tule ponuja :-D

Sedaj, sem velik fan China Mieville in me zanima, ali je tale ponudba še vedo na mizi, ker če sta Scar in Kraken še na voljo, bi bil zelo zainteresiran.

Scar komot dam naprej. Sicer bi ga verjetno dala sorodnikom, ampak si se prej javil :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...