Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2020]


MaDrung

Priporočeni prispevki

Feget reče pred 14 urami:

 

Samo lepi spomini ali tudi dober gameplay:D meni je galaxy še danes vrhunski, samo 64 mi je pa preveč postaran, da bi ga lahko uživantsko obrnil. Po ene 30 zvezdah sem obupal, ker so mi bile sobe preveč frustrirajoče. 

 

Spomini so bli vrhunski, zato me je pa malo skrbelo kako bo vsa ta leta pozneje :D ampak je bla skrb odvec, tudi gameplay ostaja vrhunski, uzivam na polno. Pa niti me ne moti odsotnost wiimota pri pobiranju stvari, pa mi je precej kul ta mehanika, z razliko od vecine tu se mi zdi. Igram pa s pro controlerjem.

 

3d all starts sunshine sem prespilal (cirka 75 zvezdic) prvega, ker je edini od trojice, ki ga prej nisem igral. Tko no, sej je zabavno, ampak ni me tolk preprical da bi hotel se naprej drkat. 64 se caka :)

Povezava do prispevka

A plague tale innocence na XB1X, sem dobil ultimate pass za 1funt :D pa lej ni slabo tole, plus dal sem dljat FS za PC... me ima da bi potem kar podaljšal za 10funtov na mesec, dokler ne preigram kar mislim, sploh, ko nabavim XBSX bom verjetno končno witcherja začel igral...

123652029_1211357049235888_5885394311858904966_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1hdVD4aMCrEAX_jaxSJ&_nc_ht=scontent-cdg2-1.xx&tp=6&oh=2a0a1fb15e9273ea5d2ba49bf0c0afd9&oe=5FC7C8C3

 

123655959_1211357025902557_3232802777662924599_o.jpg?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=vZ8QlIMmBQcAX9jNoM4&_nc_ht=scontent-cdt1-1.xx&tp=6&oh=3a7a060e5a668bbb411b5d2d62e11ad7&oe=5FC68741

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 57 minutami:

A plague tale innocence na XB1X, sem dobil ultimate pass za 1funt :D pa lej ni slabo tole, plus dal sem dljat FS za PC... me ima da bi potem kar podaljšal za 10funtov na mesec, dokler ne preigram kar mislim, sploh, ko nabavim XBSX bom verjetno končno witcherja začel igral...

 

 

Ma ta igra je itak presenečenje leta 2019. Sej smo jo na veliko hvalil ob izidu tisti ki smo jo igral.

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 8 minutami:

Kaj mate vi to narobe s kontrastom? Tale BOTW slike so čisto off.

 

Cemu BoTW Clarity graphic pack(s). Meni osebno bolj všeč in deluje bolj "naravno" od vanilla barv. Je pa vse odvisno od paketka do paketka in, kajpak, od okusa posameznika.

Povezava do prispevka

Meni se Dancer ni zdel tako grozno težek. Bolj je to, da ima čuden/počasen ritem. Za občutek tajminga je dobra fora, da poslušaš glasbeno spremljavo fajta - nekako s takim ritmom se tudi odzivaš. Skratka, dejansko plešeš z njim...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 minutami:

Kako si pa pršu do Pontifa brez da bi ubil Dancerko? 

Pomoje si malo zamešal, ker sem 100%, da ni potrebno, da prideš do tam kjer sem. Moral bi kao 3 lordse, pa sem dozdaj samo Abyss Watcherje ali kaj so že. Vsaj zdaj vem, da se mi bo nekje ustavilo.:D

 

@1min3verjetno bo še trajalo, da pridem do tja. Sam upam, da res ne bo tako težko...

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče Pravkar:

Pomoje si malo zamešal, ker sem 100%, da ni potrebno, da prideš do tam kjer sem. Moral bi kao 3 lordse, pa sem dozdaj samo Abyss Watcherje ali kaj so že. Vsaj zdaj vem, da se mi bo nekje ustavilo.:D

 

Aja lol... pa sm res. Ma on je imo precej težji od Dancerke.

Povezava do prispevka

Ne pozabit iti pozdravit kogarkoli v DLC :D:D

 

resno no, nevem kdaj mi je še endgame buff strong himan over 9000 lika ubilo jebeno drevo ob cesti ffs :D  

 

So pa tudi vanilla DkS 3 bossi konkretno zahojeni in so po težavnosti orenk nad vsem, kar je naredil From in čemur ni ime Sekiro. Tko da @shure, če še nisi igral top 3 igrice te generacije, Bloodborne, zdaj boš zelo proper ogret :) 

uredilo bitje Galko
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Sem šel probat DLC v DS1, pa sem po ene dveh urah vrgel kontroler čez okno. Pa mi je bil sam špil razen začetka povsem prebavljiv glede težavnosti, razen Shrine of Amana no magic/cheese runa pomoje ne bom nikoli pozabil.

 

@Galko nisem nabavil PS4. Mam pa že kupljen PS plus za petko, da lahko stestiram Bloodborne day one. Dobro, da sem naročil že extra dual shock :D 

uredilo bitje shure
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...