Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2020]


MaDrung

Priporočeni prispevki

Warhammer 40.000: Dawn of war 3

8/10

dawn-of-war-3-sale-header.jpg

 

Še ena strategija iz serije Warhammer 40k. Načeloma ni kaj dosti drugače kot prejšnje.

Pozitivne stvari so dokaj zabavna in zanimiva zgodba, dober voice acting. Campaign je verjetno nekje 15 ur dolg kjer igraš tri fakcije (orki, Eldar in Space marines).

Vsaka izmed fakcij ima nekoliko drugačne abilitije. Orki so kar zabavni in lahko iz škarta gradijo razne vojake. Eldar lahko teleportirajo baze in vojake, Space marines pa lahko pokličejo reinforcements iz vesolja ipd. Povdarek je predvsem na abilitijih raznih superherojev, ki jih lahko igraš, teh je kar dosti. Animacije so dobre, vendar pa igro nazaj vleče slab AI (večkrat vojaki samo stojijo v praznem in čakajo da jih sovražnik pobije, čeprav je vklopljen return fire). Preveč je abilitijev, ki jih ne moreš efektivno uporabljat v bitki, so pa zelo močni. Tako, da imaš vedno občutek, da bi lahko bil dosti bolj efektiven, če bi pavziral igro konstantno in klikal na tiste abilitije.

Za kakšne večje ljubitelje strategij, pa mislim, da je igra preveč plitka. Ker me zanima samo campaign, ki je kar zabaven, dam igri oceno 8. Je kar dobro zaokrožen produkt. Art je zanimiv, modeli vojakov so zelo dobri in sploh v primeru orkov zabavni.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
coupet reče pred 1 uro:

football manager 2021, vsako leto kupim, jebi ga.

mam projekt vrnitve Boltona nazaj med elito in v evropo :O

 

Fak se spomnim prvo leto faksa, ene 600 ur sem fuknu v managerja. Seveda tisto leto nisem zdelal letnika :D od ttakrat se uspesno krotim, da ne padem spet pod vpliv tezkih drogic

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
woho reče pred 53 minutami:

Še vedno Horizon Zero Dawn in fifa 21

Kakšne smeti je FIFA21? :D Sem prisegel, da je ne bom kupil, ampak je zdaj cena na cdkeys 27 eur in bo skor sigurno nečak ful vesel, če bova lahko igrala skupaj. Želim si pa tudi eno FIFO na konzoli, ker ima daljšo življenjsko dobo od PC verzije in cheaterjev ni. Poleg tega bo priceless postat tukaj gor svojo prvo sliko PS5 z zagnano FIFO.:rofl:

 

pa jaz sem malo mazohista po duši

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Prvo leto po res dolgem času, ko ni blo day1 nakupa... Se mi zdi, da je kvaliteta z leti padala, zato si je letos nisem kupil sam... Gameplay mi je zaenkrat ql... ni ful drugačen od fife20, se mi pa zdi da je zaenkrat bolj umirjen. Vsa leta do zdaj sem igral FUT in tu je contenta res ogromno (za moje pojme preveč) in je ratalo res pay2win al pa da vložiš ogromno časa v igranje in trejdanje, kar ga pa žal nimam. Igral bom malo FUT dokler ne bojo vsi nalovdani z Iconsi, predvsem bom pa igral co-op divisions, kar je itak bolj druženje kot pa sweat.

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Končal Dark Souls 3, spodaj v spoilerju je slika z mojim healthom na koncu. Pa ko sem bil na toliko je imel še polovico svojega, ne vem če se da še bližje priti. :D Zdaj pa čakanje na PS5 in GoW ter Uncharted.

 

@woho: saj jaz sem precej igral 17 in 18, pa imel res mega ekipe s Prime Gullitom, Riom, Maldinijem in TOTS top igralci. Potem me je v 19ki malo minilo, 20 sem pa spustil. Bo kar ok za malo bolj casual. Tnx!

Spoiler

 

 

25c6zFX.jpg

uredilo bitje shure
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Končal zadnji DLC za Desperados 3. Tole je bil odličen špil letos :D 

 

Nadaljujem z Alien: Isolation oz. Alien: Annoyance, kakršen koli strah je zamenjal občutek nadležnosti. Vsakič, ko me ujame, si samo mislim.... fak, vse to moram ponavljat :/ Danes še jump scarei niso delovali....

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 9 urami:

Nadaljujem z Alien: Isolation oz. Alien: Annoyance, kakršen koli strah je zamenjal občutek nadležnosti. Vsakič, ko me ujame, si samo mislim.... fak, vse to moram ponavljat :/ Danes še jump scarei niso delovali....

Pač predolg špil je. Ker recimo do par urc je meni horror mojstrovina, res dobro narejeno. Pol pa postane mal dolgočasno. Problem je, da od momenta, ko postane dolgočasno in do konca, traja še 10 !!! ur :D 

Povezava do prispevka

Preigral Astro's Playground. IMO ne samo odlicen demo za dualsense in ps5 kartice ampak tudi cist lustna igrica. Kljub temu, da je spil zelo simpl in kratek ma dobre raznolike stopnje,  kontrole so tight in kamera je kul, tako da se igra res fino. Glavna zvezda spila so dualsenove hapticne zmogljivosti, jaz sem tekom spila postal believer, ceprav sem startal s precejsnjim odporom do teh 'gimmickov'. Zdaj se mi zdi, da bi ta funkcionalnost kontrolerja znala bit ena izmed bolj kul stvari pri tej generaciji. sklepam sicer, da bo kar zajebano to ufurat v spile na takem nivoju, sploh kjer ne bo cel point spila nakazat kako kul je nov kontroler. Mislim, da bo astro se posebej dogajal PS fanboyem, saj je nabit s pokloni legendarnim spilom in staremu hardwareu, eno tako kjut slavljenje PS branda. Osebno se ne bi niti malo branil proper 3D platoformerja, ki bi gradil iz temeljev, ki jih nakaze ta free demo. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
UnKn0wn reče pred 29 minutami:

Preigral Astro's Playground. IMO ne samo odlicen demo za dualsense in ps5 kartice ampak tudi cist lustna igrica. Kljub temu, da je spil zelo simpl in kratek ma dobre raznolike stopnje,  kontrole so tight in kamera je kul, tako da se igra res fino. Glavna zvezda spila so dualsenove hapticne zmogljivosti, jaz sem tekom spila postal believer, ceprav sem startal s precejsnjim odporom do teh 'gimmickov'. Zdaj se mi zdi, da bi ta funkcionalnost kontrolerja znala bit ena izmed bolj kul stvari pri tej generaciji. sklepam sicer, da bo kar zajebano to ufurat v spile na takem nivoju, sploh kjer ne bo cel point spila nakazat kako kul je nov kontroler. Mislim, da bo astro se posebej dogajal PS fanboyem, saj je nabit s pokloni legendarnim spilom in staremu hardwareu, eno tako kjut slavljenje PS branda. Osebno se ne bi niti malo branil proper 3D platoformerja, ki bi gradil iz temeljev, ki jih nakaze ta free demo. 

 

Jop, je proper nostalgia fest s temi itemi, meni na polno dogaja. Pa cel kup poklonov legendarnim first in third party igricam.

 

Drugač če imaš možnost preigraj Astro Bot Rescue Mission za PSVR. Tako kot tale demo nardi believerje v kontroler (ki je res faking mega), isto rescue mission nardi beliverje v VR, samo da je proper full length game. Med top 3 PSVR naslovi, gladko.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
shure reče Dne, 18. 11. 2020 at 18:18:

Končal Dark Souls 3, spodaj v spoilerju je slika z mojim healthom na koncu. Pa ko sem bil na toliko je imel še polovico svojega, ne vem če se da še bližje priti. :D Zdaj pa čakanje na PS5 in GoW ter Uncharted.

 

@woho: saj jaz sem precej igral 17 in 18, pa imel res mega ekipe s Prime Gullitom, Riom, Maldinijem in TOTS top igralci. Potem me je v 19ki malo minilo, 20 sem pa spustil. Bo kar ok za malo bolj casual. Tnx!

  Razkrij skrite vsebine

 

 

25c6zFX.jpg

 

fucking zasvoji me. In pol vse druge igre trpijo ob že tako malo časa za igrat. Morm bolj pametno razporedit čas med igrami.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...