Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2020]


MaDrung

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 5 urami:

1. ne se boriti z volkodlaki, ker sta noro močna, spizdi mimo njiju na levo dol po štengah v hišo (pazi, ker so neki momci notri - uporabi baklo, da jih vidiš). Potem pojdi dol v pritličje hiše in levo čez vrata (spet pazi stričke v pritličju). Nato pojdi naravnost in ne desno dol, ker ti bosta dva jezna strica crushala jajca z opekami. Čaka te samo še en običen momak s puško in potem lahko odpreš bližnjico do bonefire-ja

Sem probal pro tip, samo sem les in nisem našel hiše. Sem pa našel neko pot dol v kanalizacijo kjer sem potamanu trop podgan in par stričkov z grbami.

Spet delam isto napako, k mam filing, da sem naravni talent za BB in me mika, da bi spet tepu volkca. Grem raje najt uno bajto lol.

 

EDIT: Sem naredu to napako, da sem šel takoj levo dol PRED volkodlakoma, namesto da bi rolal mimo njih in potem levo dol v bajto. Ampak sem našel potem drugo pot (levo mimo neke beznice kjer se folk not reži in popiva al neki) še pred fontano in v bistvu prišel iz bajte do volkodlakov čisto z druge strani. Pol sem easy našel bližnjico do bonfireja. Pobil vse kar leze in gre, sam volkcev se še vedno ful bojim lol.

 

Design stopnje je res fenomenalen. :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 11 urami:

Sem probal pro tip, samo sem les in nisem našel hiše. Sem pa našel neko pot dol v kanalizacijo kjer sem potamanu trop podgan in par stričkov z grbami.

Spet delam isto napako, k mam filing, da sem naravni talent za BB in me mika, da bi spet tepu volkca. Grem raje najt uno bajto lol.

 

EDIT: Sem naredu to napako, da sem šel takoj levo dol PRED volkodlakoma, namesto da bi rolal mimo njih in potem levo dol v bajto. Ampak sem našel potem drugo pot (levo mimo neke beznice kjer se folk not reži in popiva al neki) še pred fontano in v bistvu prišel iz bajte do volkodlakov čisto z druge strani. Pol sem easy našel bližnjico do bonfireja. Pobil vse kar leze in gre, sam volkcev se še vedno ful bojim lol.

 

Design stopnje je res fenomenalen. :avadodo:

 

če v tej kanalizaciji prideš do konca maš čist na koncu na tleh corpse k je poln ekvivalentnega armorja, kot si ga v štartu kupil (smo ga itak pomoje vsi kupli :D). ampak ga kempa en un visok mob k te napade izza ovinka iz zasede, pa ga sploh vidiš ne. mene je v prvo pofental.

 

jst sm v bistvu tud smo par ur zabil v tem špilu atm, ker me je parkrat res ob živce spravu, ker je na momente dost glitchi in se nekam zatakneš pa crkneš. sm si pol reku fakju špil pofukan, če se jst lahko zaglitcham bom pa tud volkodlake zaglitchal in jih pobil. in sm jih tako fental precej brez težav. :D

nadaljujem do cleric beasta pa me nekdo kliče in pritisnem PS button in bum, konec fajta, ko sem šel nazaj v špil. fuknlo me je na spawn point. sm sam ragequital in od takrat nisem več prižgal. :D

bom počakal, če bo kej za PS5 ker frame dropi so res kar opazni.

 

EDIT: zdej nism več sure če je ta corpse v tisti kanalizaciji s podganami, al je še prej nekje neka druga (podobna) lukna oz. tunel :D

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 5 urami:

če v tej kanalizaciji prideš do konca maš čist na koncu na tleh corpse k je poln ekvivalentnega armorja, kot si ga v štartu kupil (smo ga itak pomoje vsi kupli :D). ampak ga kempa en un visok mob k te napade izza ovinka iz zasede, pa ga sploh vidiš ne. mene je v prvo pofental.

 

jst sm v bistvu tud smo par ur zabil v tem špilu atm, ker me je parkrat res ob živce spravu, ker je na momente dost glitchi in se nekam zatakneš pa crkneš. sm si pol reku fakju špil pofukan, če se jst lahko zaglitcham bom pa tud volkodlake zaglitchal in jih pobil. in sm jih tako fental precej brez težav. :D

nadaljujem do cleric beasta pa me nekdo kliče in pritisnem PS button in bum, konec fajta, ko sem šel nazaj v špil. fuknlo me je na spawn point. sm sam ragequital in od takrat nisem več prižgal. :D

bom počakal, če bo kej za PS5 ker frame dropi so res kar opazni.

 

EDIT: zdej nism več sure če je ta corpse v tisti kanalizaciji s podganami, al je še prej nekje neka druga (podobna) lukna oz. tunel :D

Jop tisto opremo sem pobral. Sem skritega visokega strica opazu iz zgornjega nadstropja v kanalizaciji, tko da me ni uspel presenetiti. Zaenkrat mi samo cleric beasta ni uspelo še premagati, vsi ostali padajo bp. :D

 

Fak, kako je dobra ta igra. :avadodo:

Povezava do prispevka

Obrnil Way Out, zelo sprelegana igra. Prenizka ocena na metacritic. Zdej igra, kot igra res ni v nobenem pogledu presežek. Presežek je pa ideja, ki je sveža in pristop, ki meni zelo odgovajra. Igraš jo lahko samo s ferndom, samo co-op in nič drugega, igro kupi samo eden, kratka igra, ker se je s frendom težko uskladiti, da bo sta v kratkem času oba skupaj odigrala 20h istočasno, igro pa kupi samo eden, drugi jo zastonj igra. - ta idejana zasnova je res vrhunska. Keyi za pc se dobija za 5€. Ocena na metacritic je 78, kar je ok ocena za nek indie SP špil, zaradi prej omenjenih zadev, je pa gladko 88 špil.

 

Gears of war 4 coop - ja kako ma ta kup sranja lahko tako dobro oceno. Gearsi 4 so čisto v vseh pogledih slabši od 10 let starejše gears of war 1. Slabši art, slabša zgodba, slabše vzdušje, manj raznolikosti. Jest bi prav šamare potalal, tistim ki so jo testirali in tistim, ki so jo tako visoko ocenili. Pa ne moreš za random kanon futr moba porabit cel saržer metkov in to ne 30, ampak more like 100. Kao teenagerji, kjer cel svet surov in dark oni pa se obnašajo, kot da sekejtajo v predmestju San Franciska. Ma svetle trenutke, ampak to ni nad 80 roba no....

 

Trenutno pa igram Gears of war 5, ki je v vseh pogledih vsaj zdej na zečetku boljša. Mobi hitreje umrejo, grafika je precej boljša, več coop in online modusov, boljši zvok, boljši art, boljši level design.

 

 

Če ima kdo kak predlog, kaj igrati s frendi zdej v teh corona časih, pa da je bolj coop, kar s predlogi :)

Povezava do prispevka

:D

 

Aja, drugače sem končno našel kje je Banka v Bloodborne. V bistvu jih je več. Trenutno sem se včlanu v Delavsko Hranilnico Cleric Beast. Sam pazit moraš, da ti po poti do nje kdo ne spizdi knjižice.

Vsakič ko uletim tja, pustim mal več keša. :D (Inb4 tauntanje mladega Ćamirja)

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
atomic reče pred 55 minutami:

Obrnil Way Out, zelo sprelegana igra. Prenizka ocena na metacritic. Zdej igra, kot igra res ni v nobenem pogledu presežek. Presežek je pa ideja, ki je sveža in pristop, ki meni zelo odgovajra. Igraš jo lahko samo s ferndom, samo co-op in nič drugega, igro kupi samo eden, kratka igra, ker se je s frendom težko uskladiti, da bo sta v kratkem času oba skupaj odigrala 20h istočasno, igro pa kupi samo eden, drugi jo zastonj igra. - ta idejana zasnova je res vrhunska. Keyi za pc se dobija za 5€. Ocena na metacritic je 78, kar je ok ocena za nek indie SP špil, zaradi prej omenjenih zadev, je pa gladko 88 špil.

 

Sm na začetku prejšnje korone obrnu z bratom, men je blo še 78 velik :D Ideja je gud, to je pa to. Igralno pusta, grafično super last gen, writing cringey. A tale of two brothers mi je bil 100x bolsi spil kot tole. Pač obrneš in pozabiš, če bi bla produkcija na višji ravni, bi verjetno tud bol uživu.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 6 urami:

 

Sm na začetku prejšnje korone obrnu z bratom, men je blo še 78 velik :D Ideja je gud, to je pa to. Igralno pusta, grafično super last gen, writing cringey. A tale of two brothers mi je bil 100x bolsi spil kot tole. Pač obrneš in pozabiš, če bi bla produkcija na višji ravni, bi verjetno tud bol uživu.

Sj sem rekel, da ajde 78 je ok ne... Sam ta ideja, da je coop only in ta izvedba mi je bila pa over the top, ker česa podobnega nisem igral, ker nisem igral A tale of two brothers. Tko da moram potem še to probat.

 

Se pa strinjam, produkcija za 2018 in to nekaj, kar je EA založil, je res slaba.

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 3 urami:

kolk dni je hodila posiljka? a ma ShopTo po novem tracking?

Poslali so jo 13. dobil sem jo včeraj (23.). Imajo tracking, ja.

 

Also @Galkofak, kako prav si imel, ne se jebat. Tole je faking mojstrovina. Ma kakšen Witcher 3, ma kakšna Zelda BOTW... Jaz sem brez besed. BB GOAT :avadodo::avadodo::avadodo:

 

Stolkel cleric beast v 3., pol sem ful hitro prišel do Father Gascoigne, ki pa je padel v drugo. Zdaj lutam po Old Yarnhamu.

V nobeni igri do slej nisem še bil tako na trnih in obenem užival. Igralnost je per-fek-tna. Čista milina. FROMSOTFWARE :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 urami:

Poslali so jo 13. dobil sem jo včeraj (23.). Imajo tracking, ja.

 

Also @Galkofak, kako prav si imel, ne se jebat. Tole je faking mojstrovina. Ma kakšen Witcher 3, ma kakšna Zelda BOTW... Jaz sem brez besed. BB GOAT :avadodo::avadodo::avadodo:

 

Stolkel cleric beast v 3., pol sem ful hitro prišel do Father Gascoigne, ki pa je padel v drugo. Zdaj lutam po Old Yarnhamu.

V nobeni igri do slej nisem še bil tako na trnih in obenem užival. Igralnost je per-fek-tna. Čista milina. FROMSOTFWARE :avadodo:

Toooooo Ke_kit yes yes. Bloodborne je gotovo ena izmed mojstrovin te generacije. S tem, da te čaka še toliko dobrega, fak no. 

 

Respect za Gascoigna v drugem poskusu. Jaz sem ga cheesal izza nagrobnikov lol

 

 

Drugače saj Gascoigne je prvi pravi boss, mislim da je cleric kuža na mostu optinal 

 

Povezava do prispevka
foker reče pred 46 minutami:

Mislim da bom danes platinumoral PSVR Astro's Rescue Mission,.. Pa ponovno začel Star Wars squadron PSVR ,.. ampak sem tako zanič v tem špilu da je joj,..

S frendi igramo DOGFIGHTE non stop  v naslednjem tednu dodajo novo mapo 2 new ships ( B-wing, TIE- Defender) pa private matche.

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Hehe jp jp, ta prava veselica in proper insanity kar se okolja tiče te šele čaka, kekit :D  Zdej je še tko, precej normalno videt vse skupaj :D  Jaz sem tudi naredil Gascoina v drugo, yeahhhh

 

Katero orožje pa uporabljaš, kekit?

Aja, to sem v bistvu pozabil vprašat. A se mi splača vlagat v Hunter's Axe, ali naj raje kupim Kirkhammer, zdaj ko mi je na voljo.

Hunter's Axe sem že dvakrat reinforceal in je trenutno močnejši od base Kirkhammerja.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Odvisno od moveseta, kaj ti je bolj usec

Obe orožji sta super za strength build, axe je nasploh eno najboljših orožij (z izjemo dlc) 

 

Tku da tle je čisto osebna preferenca

 

Samo v info, serrated orožja (saw) delajo višji damage beastom, pa če se ne motim jih tudi staggerirajo 

Povezava do prispevka

What Medo said, izbereš tisto, kar ti najbolj sede pa sam pošasti po faci. Igrica praktično ne pozna slabih orožij.

 

Hunters Axe ima v extended mode drgač noro carski charged R2 move aka Spin-2-win. Super zadeva, ki deluje praktično do konca špila. Ampak verjetno si to tudi sam že odkril :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

@GalkoHaha, ma kje dej, jaz sem bolj basic od lokalne jestvine iz 80ih.

Evo grem probat, ker tole se mi sliši kot nek MHW (ljubkovalno igri pravim Monster Hammer World) goodness :D

  

Me3do reče pred 32 minutami:

Odvisno od moveseta, kaj ti je bolj usec

Obe orožji sta super za strength build, axe je nasploh eno najboljših orožij (z izjemo dlc) 

 

Tku da tle je čisto osebna preferenca

 

Samo v info, serrated orožja (saw) delajo višji damage beastom, pa če se ne motim jih tudi staggerirajo 


Aja, še to. V katere statse se mi splača vlagat. Zdaj na začetku sem predvsem nabildal STR, VIT in END. Njabrž bom moral počasi začet kaj vlagat tudi v SKILL, BT in ARC? Prve tri so mi jasne valjda, za ostale pa se mi ne sanja. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 26 minutami:

@GalkoHaha, ma kje dej, jaz sem bolj basic od lokalne jestvine iz 80ih.

Evo grem probat, ker tole se mi sliši kot nek MHW (ljubkovalno igri pravim Monster Hammer World) goodness :D

  


Aja, še to. V katere statse se mi splača vlagat. Zdaj na začetku sem predvsem nabildal STR, VIT in END. Njabrž bom moral počasi začet kaj vlagat tudi v SKILL, BT in ARC? Prve tri so mi jasne valjda, za ostale pa se mi ne sanja. :D

Odvisno kej hočeš 

Arc je caster build in bi ga mogoče za prvic spustil

Glede na to da si že vlagal v str maš pol tri izbire

Al greš pure str in je toto

Lahko narediš quality build in maš str/dex 50:50 razdeljen

Lahko greš arc/str build

 

Bt je pa gun/katana build in jst na tvojem mestu ne bi vlagal

Bt je dober tudi u kombinaciji z dex

 

Glede statsov

Generalno imaš za statse soft in hard cap

Soft cap je pri 25 hard pri 50

(soft/hard cap pomeni da za eno piko, ki jo das v stat dobiš vedno manj benefita (resistance, damage,...)) 

 

Izjemi sta end, ki ima soft cap pri 20 in hard cap na 40 in pa arc, ki ima soft cap pri 70 in nima hard capa

 

Jst naredim neki tacga:

Vit dvigneš do 30

End do 20 (če boš vidu da si dostikrat brez stamine dvigneš na 30, ne greš pa čez 40 - hard cap) 

 

Potem pa maš na izbiro glede na build:

Pure strength? Das str do 50

Quality? Str/dex 25/25 oziroma visas

 

Str lahko mešaš tudi z arc, maš par weaponov ki skalirajo z obojem

 

Uglavnem je build predvsem odvisen od orožja ki ga boš uporabljau, oziroma build ti določa mera orožja bojo boljša za tvoj build :D

 

uredilo bitje Me3do
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...