Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2020]


MaDrung

Priporočeni prispevki

Jaz sem zmeden, prosim pomagajte mi razumeti.


Ali ni URADNO stališče foruma mn3njalnik, da je treba igrice igrati takoj ko izidejo, ker sicer si kasneje pokvariš izkušnjo, oziroma je ta 100x slabša kot bi bila day one.

 

Tule se pa podpira in spodbuje hypanje 5 let stare igrice???

 

Očitno se postavljena pravila konzolca prilagajajo, če gre za eliti priljubljeno igrico. 

Povezava do prispevka

  

Feget reče pred 15 minutami:

Jaz sem zmeden, prosim pomagajte mi razumeti.


Ali ni URADNO stališče foruma mn3njalnik, da je treba igrice igrati takoj ko izidejo, ker sicer si kasneje pokvariš izkušnjo, oziroma je ta 100x slabša kot bi bila day one.

 

Tule se pa podpira in spodbuje hypanje 5 let stare igrice???

 

Očitno se postavljena pravila konzolca prilagajajo, če gre za eliti priljubljeno igrico. 

 

 

haha :D 

 

to je spet "malo" prilagojena interpretacija, človek bi rekel, da ima uporabnik "Feget" izkušnje z interpretiranjem situacije na način, ki najbolj ustreza njemu, morda dela kje v pravu? Ker namreč nikdar ni bilo rečeno, da se ne sme spodbujati hypa 5 let stare igrice. Tudi o "100x slabši izkušnji" kot je day one seveda ni bilo govora. Govora je bilo izkjučno o tem, da so špili najboljši takrat, ko izidejo - da je takrat najboljša izkušnja. Kar seveda še vedno velja. Bloodborne je itak še vedno fenomenalen, enkrat-na-generacijo dober špil. In večina elementov se je super postaralo... Razen pač grafike. In ja, grafično špil ne zabije tako kot je zabil v 2015, ga pa na tem področju rešuje neverjeten art in je še vedno svež špil. Če ti izide vmes Dark Souls 3 in Sekiro (da grafičnih mojstrovin tipa TLOU 2 ne omenjamo), pač ni isto, kot ko igraš v 2015. Tudi kar se akcijskega gameplaya nima več takega šusa v jajca, kot ga je imel ob izidu, ker je vmes pač prišel Sekiro in je akcijo dvignil še za 1 nivo više (ampak spet - še vedno je gameplay tudi v BB fenomenalno dober)

 

Je pa tudi res (in tudi o tem smo pisali, ampak si to pravniško vzorno seveda izpustil), da se določeni špili starajo bolje, drugi slabše. Souls serija, Bloodborne, Sekiro... se neverjetno dobro starajo. Kakšen God of War pa hja, kaj pa vem, ne vem če bo čez 5 let še tako fresh. 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 35 minutami:

Igram Demons souls na PS5. Sem probal z barbarianom in nek str build, pa mi ni sedlo. Tko da sm startal znova z OP Royalty.

 

Soul arrow zlo lepo zgleda v remasterju.

 

Veš kako hudo šele zgleda Moonlight Greatsword :blush:!  Pa kako lepo je z njim genkat folk v vlogi šefa v 3-3 :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

 

Veš kako hudo šele zgleda Moonlight Greatsword :blush:!  Pa kako lepo je z njim genkat folk v vlogi šefa v 3-3 :D

dejte mal posherat magic builde (lahko tudi v DeS temo, nisem še nikoli šel čez souls igro kot magician, tku da bi rad vsaj enkrat mel to izkušnjo :D

 

(ok, lažem, DS sem bil pyro)

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

  

 

 

haha :D 

 

to je spet "malo" prilagojena interpretacija, človek bi rekel, da ima uporabnik "Feget" izkušnje z interpretiranjem situacije na način, ki najbolj ustreza njemu, morda dela kje v pravu? Ker namreč nikdar ni bilo rečeno, da se ne sme spodbujati hypa 5 let stare igrice. Tudi o "100x slabši izkušnji" kot je day one seveda ni bilo govora. Govora je bilo izkjučno o tem, da so špili najboljši takrat, ko izidejo - da je takrat najboljša izkušnja. Kar seveda še vedno velja. Bloodborne je itak še vedno fenomenalen, enkrat-na-generacijo dober špil. In večina elementov se je super postaralo... Razen pač grafike. In ja, grafično špil ne zabije tako kot je zabil v 2015, ga pa na tem področju rešuje neverjeten art in je še vedno svež špil. Če ti izide vmes Dark Souls 3 in Sekiro (da grafičnih mojstrovin tipa TLOU 2 ne omenjamo), pač ni isto, kot ko igraš v 2015. Tudi kar se akcijskega gameplaya nima več takega šusa v jajca, kot ga je imel ob izidu, ker je vmes pač prišel Sekiro in je akcijo dvignil še za 1 nivo više (ampak spet - še vedno je gameplay tudi v BB fenomenalno dober)

 

Je pa tudi res (in tudi o tem smo pisali, ampak si to pravniško vzorno seveda izpustil), da se določeni špili starajo bolje, drugi slabše. Souls serija, Bloodborne, Sekiro... se neverjetno dobro starajo. Kakšen God of War pa hja, kaj pa vem, ne vem če bo čez 5 let še tako fresh. 

To vam je executor vse možgane opral in zdaj furate neko kvazi retro sceno imo... hvala kurcu da team xbox ne menja svojega mnenja vsak drugi teden :D TEAM XBOX UNITE - feget-arbenowskee,kastor 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Evo, Darkbeast Paarl padel v petem poskusu :mafija:

Drugače sem pa našel novo ljubezen po imenu Kirkhammer. Sekira mi ima sicer mal boljši crowd control moveset, sam 1 na 1 je kladivo tapravi BB beast. :D

Uboga žival ni vedela kaj se dogaja, to je bilo opotekanje 90% časa. Elektrika, not even once. XD

 

Pizda kak satisfaction mi dajejo fighti. Ko landaš stagger udarec v tapravem trenutku, ravno preden ti 20 meterska roka pade po faci. OM NOM NOM. Faking viktorijanski MHW. :D

Hype raste. Jutri gremo na piknik v naravo.

uredilo bitje KE RIT
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Evo, Darkbeast Paarl padel v petem poskusu :mafija:

Drugače sem pa našel novo ljubezen po imenu Kirkhammer. Sekira mi ima sicer mal boljši crowd control moveset, sam 1 na 1 je kladivo tapravi BB beast. :D

Uboga žival ni vedela kaj se dogaja, to je bilo opotekanje 90% časa. Elektrika, not even once. XD

 

Pizda kak satisfaction mi dajejo fighti. Ko landaš stagger udarec v tapravem trenutku, ravno preden ti 20 meterska roka pade po faci. OM NOM NOM. Faking viktorijanski MHW. :D

Hype raste. Jutri gremo na piknik v naravo.

Ludwig Sword ti bo se bolj vsec

Povezava do prispevka

Sem zdej sprobal malo Dirt 5 in moram rečt, da so tej triggerji res faking zakon. Ful ful doda filingu, ko ti začne avto zdrsavat, ti pa to čutiš na bremzi ali gasu :avadodo:

Pa zalotil sem se, da ob vsakem trku ob ograjo ali v druge avte posegam po trikotniku, ker se hočem healat kot v Bloodborne :rofl:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Raz reče pred 1 uro:

@KE RIT

 

Ti špilaš BB čisto na frišno, brez da bi si v teh petih letih spoilal s kakim playthrough al pa lore videom na YT?

Yup. Čisto frišno. Seveda sem kdaj tu pa tam videl kak odsek gameplaya (kake bosse in to), sam nimam pa čisto nič pojma o ostalem. Jaz sem blown away. Sanjalo se mi ni, da je res tako faking dobra igra.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

Platiniral Pathless. Super indie špil. Lepa zgodba 🥺, nice boss fighti, kul uganke in dobra mehanika gibanja. Orel ❤️😍 užival ful v igranju

Mene ful mika to igrat, sam 35€ mi je mal predrago tbh... Bom verjetno počakal do prvih popustov.

Povezava do prispevka

AAAAAAAA.

Sem si pol reku YOLO in nadaljeval pot v globino gozda. Pobil svinje, eksterminiral kače. Naletel na Captain Toad Treasure Trackerja (glej sliko).

No in na koncu z ene 90k Blood Echosi v žepu, presran ko dete, ponavljajoč "plz dej mi krajšnjico do lampe, ne mi dat unavoidable boss encounter, daj mi lampo, daj mi lampo..." valjda uletijo trije bossi, ne sam eden. Roka instinktivno na denarnico, ker če so trije, to lahko pomeni samo eno; čefurji.

Si mislim ma mrš v kurac, ajmo pubeci. Najprej se dejmo losat unga fireball userja, fucking ranged filth. Tip pade, mega, samo še dva. En ma ognjen meč, drug fucking 12 metrski bič. Lockam se na ognjenkota in tamanim oba po malo. Tipa še ful malo energije in valjda začneta čarat neke ogromne kače. V glavi začne špilat Hello darkness my old friend~ Pičim izven dosega in vidim, da summoni niso permanent. Yes. Še malo poplešem okoli Asmirja in Nenada in padeta. :mafija:

 

Lutka mi ravnokar fila statse.

 

Very Hype, much Excite.

 

unknown.png

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

pizda ke_kitu so očitno začeli sekati ven old school Soul Calibur 2 skillsi, ali pa ima level 300 lika, ali pa je to samo poslednji krik refleksov preden se dokončno spremeni v polža slinarja :D v prvo narediti sweet trio z 80k soulsi v riti ob nepoznavanju movesetov in vsaj osnovnih patternov, kakšen moški, ne se ti jebat, respect

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ke Rit ima kar dar za pripovedovanje, ja :D pa si bral Galkotove (saj je bil on?) opise strateških podvigov v Civilization? Nikol si ne bi mislil, da lahko iz neke tako duhamorno ponavljajoče strategije iztisneš toliko življenja, ko jo opisuješ! Kot, da bi bejba iz pripovedi o šopingu novih čeveljčkov spravila iz sebe super scenarij za naslednjega Bonda :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...