Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2020]


MaDrung

Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 51 minutami:

AAAAAAAA.

Sem si pol reku YOLO in nadaljeval pot v globino gozda. Pobil svinje, eksterminiral kače. Naletel na Captain Toad Treasure Trackerja (glej sliko).

No in na koncu z ene 90k Blood Echosi v žepu, presran ko dete, ponavljajoč "plz dej mi krajšnjico do lampe, ne mi dat unavoidable boss encounter, daj mi lampo, daj mi lampo..." valjda uletijo trije bossi, ne sam eden. Roka instinktivno na denarnico, ker če so trije, to lahko pomeni samo eno; čefurji.

Si mislim ma mrš v kurac, ajmo pubeci. Najprej se dejmo losat unga fireball userja, fucking ranged filth. Tip pade, mega, samo še dva. En ma ognjen meč, drug fucking 12 metrski bič. Lockam se na ognjenkota in tamanim oba po malo. Tipa še ful malo energije in valjda začneta čarat neke ogromne kače. V glavi začne špilat Hello darkness my old friend~ Pičim izven dosega in vidim, da summoni niso permanent. Yes. Še malo poplešem okoli Asmirja in Nenada in padeta. :mafija:

 

Lutka mi ravnokar fila statse.

 

Very Hype, much Excite.

 

unknown.png

 

Jaz sem tocno tle obupal in zdej mam ze 1 leto pavzo, ti pa v prvo, vsaka cast :D

  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 58 minutami:

pizda ke_kitu so očitno začeli sekati ven old school Soul Calibur 2 skillsi, ali pa ima level 300 lika, ali pa je to samo poslednji krik refleksov preden se dokončno spremeni v polža slinarja :D v prvo narediti sweet trio z 80k soulsi v riti ob nepoznavanju movesetov in vsaj osnovnih patternov, kakšen moški, ne se ti jebat, respect

Stari, pojma nimam. Po moje sem malo overlevelan, ker sem na začetku farmal v Central Yarnhamu.

Sam ja, jaz sem pričakoval ful ful več jebanja (varjanta 20kratno ponavljanje bossov in to), sam zaenkrat mi gre vse skupaj svilnato gladko lol. Mogoče je sam fora v tem, da igram potrpežljivo.

 

Zdaj sem nabil še hunterja z masko v "obzervatoriju" (izbijal sem mu faking 0 lajfa, pol sem se pa spomnu, da bi lahko kak parry naredu, pol je pa bil faking walk in the park) in pajek bossa v prvo lol (dosadan v tri pm, ampak je Kirkhammer res lepo pel). YOLO

 

Tole so moji trenutni statsi. Sem pa pri lampi v Unseen Village.

En2YhH8W4AALxny.thumb.jpg.5d672fb751962b608f985f8b7c5152c2.jpg

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

pizda ke_kitu so očitno začeli sekati ven old school Soul Calibur 2 skillsi, ali pa ima level 300 lika, ali pa je to samo poslednji krik refleksov preden se dokončno spremeni v polža slinarja :D v prvo narediti sweet trio z 80k soulsi v riti ob nepoznavanju movesetov in vsaj osnovnih patternov, kakšen moški, ne se ti jebat, respect

Ta trio je men tud ratal v prvo. A ni to en lazjih bossov?

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 urama:

Stari, pojma nimam. Po moje sem malo overlevelan, ker sem na začetku farmal v Central Yarnhamu.

Sam ja, jaz sem pričakoval ful ful več jebanja (varjanta 20kratno ponavljanje bossov in to), sam zaenkrat mi gre vse skupaj svilnato gladko lol. Mogoče je sam fora v tem, da igram potrpežljivo.

 

Zdaj sem nabil še hunterja z masko v "obzervatoriju" (izbijal sem mu faking 0 lajfa, pol sem se pa spomnu, da bi lahko kak parry naredu, pol je pa bil faking walk in the park) in pajek bossa v prvo lol (dosadan v tri pm, ampak je Kirkhammer res lepo pel). YOLO

 

Tole so moji trenutni statsi. Sem pa pri lampi v Unseen Village.

 

 

Uff, kr jaki statsi, nice :D

 

strength lepo do 50, pa vit, lahko še malo endurance za še lažji stamina management, ampak že s tem kar maš zdej (mogoče vit na 40) lahko u izico odlomiš cel špil (DLC included)

 

 

MIHA_IS_GOD reče pred 53 minutami:

Ta trio je men tud ratal v prvo. A ni to en lazjih bossov?

 

je ja

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

Haha, Galko mi je naboostal ego, pol pa me postavijo spet na realna tla. Lep LP. :D

 

Zdaj sem v unseen village na neki platformi, kjer se mi skozi respawna kup dolginov v hoodijih, en od unih ogromnih pajkov pa strelja dol z laserjem. Pred tem sem ubijal neke čarovnice z zvonci, za katere sumim, da respawnajo mobe. Ampak tam na tisti platformi čarovnice ne najdem (zvonec pa slišim). Nimam pojma kako priti mimo lol.

Bom po moje šel malo raziskovat kam drugam.

Povezava do prispevka

Uf ja tiste scene z zvončki so brutal, ko iščeš ko fuknjen kje je prijazna teta z zvoncem da ji zarineš sekiro med lopatice, vmes se pa respawna vse živo in neživo, bombe letijo, laserji se bliskajo, ni da ni, res intense :D

 

Ej kekito, a madman's knowledge iteme kaj "ješ"? To je kar kul počet, namreč vsak ti da +1 insighta in več ko imaš insighta, več se ti razkrije v okolju okrog tebe, kaj se zares dogaja... No pa kakšen dmg več dobiš po faci, ko prideš v določeno norišnico, ampak itak še nisi tam :D 

 

Pa še ena zadeva - pejdi nazaj v Grand Cathedral Ward in poglej na desno - ena vrata so se odprla. Lahko greš malo pogledat v tisto smer... Tam te tudi čaka precej intense roba :D

 

MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

Ta trio je men tud ratal v prvo. A ni to en lazjih bossov?

 

V prvem igranju sem ga naredil v drugo, dočim v drugem in tretjem igranju so mi bili pa iz neznanega razloga precej težki. Oz se mi ni dalo zajebavati in sem summonal helperje.

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Hm "nov" forum očitno nima dedicated Soulsborne topicka, pa bom kr klele napisal. Demos Souls remake in kekitovo hype kruljenje sta me napalila do te mere, da sem se končno spravil obrnit Dark Souls 3 Ringed City DLC.

 

Fuck kako noro dober DLC. Po contentu, level dizajnu, bossih in kvaliteti nekje tam tam kot Old Hunters v Bloodbornu. Super leveli, ogromno zanimivih orožij, užival ful. Predvsem pa par res prašičje težkih, ampak fenomenalnih boss fajtov. Demon prince mi je verjetno najtežji boss v From seriji izven Sekiro šefov, ampak je vseeno epic beast war, sploh če summonaš, zadeva izgleda ko kak prizor iz Apokalipse. Gael mi je bil sicer precej lažji, ampak tudi epic do konca, res zelo dinamičen in zanimiv boss; ko se naučiš vzorcev rata ko ples (prvi del sem delal na melee, drugi in tretji na klasično pyro bombo po faci). Midir pa... gnil fajt ko drek. In kot pyro tako nisem imel za kruh, da me je boss dejansko prisilil v respecanje lika. Evo, prvič v vseh souls špilih in vseh DLC-jih - dejansko ni šlo čez. Tipo ne jebe fire dmg-ja in še manj dark dmg-ja, kot Pyro ti pa potem ostane samo še to, da greš na Venera shop pogledat, če so v akciji kake proper fisting igrače, recimo kaj takega https://www.venera-shop.com/vibrator-the-black-fist. Ker imam kot pyro klasičnih 40/40 INT/FTH sem potem probaval še nekaj metat lightning spelle, enchantati orožja, prvič v 60 urah ufuravat healing spelle bla bla bla - samo še bolj me je polomil vsakič, ko sem sprobal kaj novega :D Tako da sem mu lepo rekel Jedi govna sinko, respecal lika v najbolj hardcore obrambni zid, med drugim je priletelo 40 točk v VIT, zdaj se pa ti jebaj in mi predri obrambo, medtem ko kasiraš slatke poison cloude. Z novim likom, do ušes zaščitenim z oklepom in ščitom, je pa padel v prvo, hehe. Pfuj, pljunem mu na grob.

 

tl;dr: carski DLC in dostojen zaključek ene od najbolj legendarnih FRP serij vseh časov. Souls trilogija z vsemi DLC-ji je nor paket, kljub malo slabši dvojki.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

Ma odlom paket je :D

 

pač tolko kvalitetnega igranja na kupu dobiš redkokje.

 

Kar pa se tiče zadnjih DLC bossov se strinjam da so eni izmed najboljših, s tem da je tudi mene Midir papcal ko psa :D

Ko sem ga odlomil sem si kar oddahnu, pol pa samo uzel brisačko in obrisal švic s kontrolerja

 

Za Gaela sem pa že zgubu potrpljenje (vbistvu sem cel DS3 obračal z DLC vred in rata kar dolga, bi mogu vsaj kakšno pavzo umes dat) tko da sm naredil po ene petih poskusih summon da sem ga odlomu. Je pa bil Gael na koncu dolge seanse in sem bil čisto na nuli s koncentracijo, sam po drugi strani sm pa mel ful veliko željo končat. 

 

Dejansko ima DS3 najkvalitetnejše bose (zame takoj za Sekirotom - ampak tle je tudi drugačen filing pri bossih). Pač res je hudo ku uletiš do Yorna, alpa Friede, pač res so hudi :D

 

Bloodborne ma dobre bosse, sam se mi zdi, da si lahko hitro overlevelan in dosti enostavno naštudirš moveset (izjema je seveda DLC, sploh če greš na NG+ prvič tja, m mm mmm, tam pa spet začne pečt ritka :D)

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Uf ja tiste scene z zvončki so brutal, ko iščeš ko fuknjen kje je prijazna teta z zvoncem da ji zarineš sekiro med lopatice, vmes se pa respawna vse živo in neživo, bombe letijo, laserji se bliskajo, ni da ni, res intense :D

 

Ej kekito, a madman's knowledge iteme kaj "ješ"? To je kar kul počet, namreč vsak ti da +1 insighta in več ko imaš insighta, več se ti razkrije v okolju okrog tebe, kaj se zares dogaja... No pa kakšen dmg več dobiš po faci, ko prideš v določeno norišnico, ampak itak še nisi tam :D 

 

Pa še ena zadeva - pejdi nazaj v Grand Cathedral Ward in poglej na desno - ena vrata so se odprla. Lahko greš malo pogledat v tisto smer... Tam te tudi čaka precej intense roba :D

 

 

V prvem igranju sem ga naredil v drugo, dočim v drugem in tretjem igranju so mi bili pa iz neznanega razloga precej težki. Oz se mi ni dalo zajebavati in sem summonal helperje.

Uuuu, carsko to glede insighta. Nisem mel pojma lol. Jaz pa tam hoardam Mad Man's Knowledge ko nek bedak lol.

Drugače sem po moje raziskal že ful stvari. Vedno, ko se mi odpre kaj novega malo zalutam, sam valjda sem kaj izpustil kje, ker je vse skupaj faking labirint. Je pa res noro dober lvel dizajn. Men se kar mljaska non stop od vsega dobrega. Zaenkrat je na dobri poti, da tole postane moja najljubša igra ever haha.

 

Galko reče pred 1 uro:

Hm "nov" forum očitno nima dedicated Soulsborne topicka, pa bom kr klele napisal. Demos Souls remake in kekitovo hype kruljenje sta me napalila do te mere, da sem se končno spravil obrnit Dark Souls 3 Ringed City DLC.

 

Fuck kako noro dober DLC. Po contentu, level dizajnu, bossih in kvaliteti nekje tam tam kot Old Hunters v Bloodbornu. Super leveli, ogromno zanimivih orožij, užival ful. Predvsem pa par res prašičje težkih, ampak fenomenalnih boss fajtov. Demon prince mi je verjetno najtežji boss v From seriji izven Sekiro šefov, ampak je vseeno epic beast war, sploh če summonaš, zadeva izgleda ko kak prizor iz Apokalipse. Gael mi je bil sicer precej lažji, ampak tudi epic do konca, res zelo dinamičen in zanimiv boss; ko se naučiš vzorcev rata ko ples (prvi del sem delal na melee, drugi in tretji na klasično pyro bombo po faci). Midir pa... gnil fajt ko drek. In kot pyro tako nisem imel za kruh, da me je boss dejansko prisilil v respecanje lika. Evo, prvič v vseh souls špilih in vseh DLC-jih - dejansko ni šlo čez. Tipo ne jebe fire dmg-ja in še manj dark dmg-ja, kot Pyro ti pa potem ostane samo še to, da greš na Venera shop pogledat, če so v akciji kake proper fisting igrače, recimo kaj takega https://www.venera-shop.com/vibrator-the-black-fist. Ker imam kot pyro klasičnih 40/40 INT/FTH sem potem probaval še nekaj metat lightning spelle, enchantati orožja, prvič v 60 urah ufuravat healing spelle bla bla bla - samo še bolj me je polomil vsakič, ko sem sprobal kaj novega :D Tako da sem mu lepo rekel Jedi govna sinko, respecal lika v najbolj hardcore obrambni zid, med drugim je priletelo 40 točk v VIT, zdaj se pa ti jebaj in mi predri obrambo, medtem ko kasiraš slatke poison cloude. Z novim likom, do ušes zaščitenim z oklepom in ščitom, je pa padel v prvo, hehe. Pfuj, pljunem mu na grob.

 

tl;dr: carski DLC in dostojen zaključek ene od najbolj legendarnih FRP serij vseh časov. Souls trilogija z vsemi DLC-ji je nor paket, kljub malo slabši dvojki.

Po vsej tej carskosti, ki jo doživljam v BB, se bom definitivno lotil tudi Dark Souls serije. Trilogijo imam že na polici. :)

Povezava do prispevka

Uspel priti mimo unga dela z laserjem in respownajočimi hoodiji. Sem samo teku mimo lol. Par metrov naprej pa lampa hehe.

Anyway, zdaj sem spet v Hypogean Gaol, sam so drugi nasprotniki in lampa ne dela (ne morem se respawnat na ful lokacij). Pa tudi na splošno je nebo neke vijola barve. Očitno moram ubit nekega novorojenca al neki :confused:

 

Volkodlaka na mostu v Central Yarnhamu padeta z enim močnim udarcem :avadodo:

Pa uleteli so mi trije hunterji na enkrat. Nagega s čudno čelado sem nabil, ker je bilo easy parryjat. Pol sem druga dva nekako sčizal, da sta ostala ločena, sam me je en potamanil. Parry okno je očitno ful ozko in ima cannon pistol, ki me one shota (lep LP in lep pozdrav). Komaj čakam, da mu polomim zobe. :D

 

(Ne morem nehat igrat, sam moram it spat lol).

uredilo bitje KE RIT
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Ma tko, igrica. Ratuje mal izziv s časom, kul mi je kako so se lotil dizajna, ful majo nek vibe kraja in znamenitosti proge, samo leti pa špila tko, da imaš komaj čas dohajat ovinke, kaj šele se ukvarjat z okolico. Tko za čas zapravljat, preden se spet lotim nečesa resnega.

 

Mi je pa Thumper dokaj bedn. Ponavljoč vse, zeh glasbena podlaga, nam končal pomoje.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Horizon Chase je fun local splitscreen, solo pa kar hitro postane dolgcajt.

 

Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Mi je pa Thumper dokaj bedn. Ponavljoč vse, zeh glasbena podlaga, nam končal pomoje.

 

prevod: ne uspem končat drugega levela ker je preteško 

Povezava do prispevka

Ta dark soul ritmičnih igric je tud tko iz riti potegnen, igra je prvo res za en kurac navezana na zvok, mehanik je malo in so zelo preproste, točnost vnosov je zelo odpustljiva, in leveli so si podobni kot dnevi v karanteni in se vlečejo kot kurja čreva. V 6 levelu sem, obupal sem pa od dolgčasa. Pač slaba igrica je, kupil sem jo pa ker jo je gej uporabik slinch nalimal kot diss nekmu xbox uporabniku. Ko da že burnout paradise ni bil zgovorn pokazatelj, da mu ni za zaupat.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 2 urama:

Ta dark soul ritmičnih igric je tud tko iz riti potegnen, igra je prvo res za en kurac navezana na zvok, mehanik je malo in so zelo preproste, točnost vnosov je zelo odpustljiva, in leveli so si podobni kot dnevi v karanteni in se vlečejo kot kurja čreva. V 6 levelu sem, obupal sem pa od dolgčasa. Pač slaba igrica je, kupil sem jo pa ker jo je gej uporabik slinch nalimal kot diss nekmu xbox uporabniku. Ko da že burnout paradise ni bil zgovorn pokazatelj, da mu ni za zaupat.

 

S šimšo se v RL precej sovraživa, on mi redno proba hackat google adwords, jaz njemu večkrat prediram gume na biciklu, pač uno pure hate, ampak bolj resničnih besed kot so tole pa niti v Svetem pismu ne najdeš.

 

Thumper - overhyped AF

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 33 minutami:

Ta dark soul ritmičnih igric je tud tko iz riti potegnen, igra je prvo res za en kurac navezana na zvok, mehanik je malo in so zelo preproste, točnost vnosov je zelo odpustljiva, in leveli so si podobni kot dnevi v karanteni in se vlečejo kot kurja čreva. V 6 levelu sem, obupal sem pa od dolgčasa. Pač slaba igrica je, kupil sem jo pa ker jo je gej uporabik slinch nalimal kot diss nekmu xbox uporabniku. Ko da že burnout paradise ni bil zgovorn pokazatelj, da mu ni za zaupat.

 

včasih ga res čist po staticovo zatryhardaš, ni to zdravo

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 58 minutami:

@KE RITkak ti bo šele DLC dogajal, tisto je res stopnjo nad vsem.

 

A si šel že v Chalice Dungeone?

Sem mal tam gledal une druge tombstone, sam si nisem upal porabit chalice materiale, ker se mi ne sanja ali je treba katere šparat al ne XD

Na splošno je ful stvari namerno slabo razloženih. Se mi zdi BB dosti bolj zafukan iz tega pogleda, kakor po sami težavnosti bojevanja. Tukaj ta old school pristop res blesti in mi na polno sede, ker te moderne igre čisto preveč držijo za roko.

Sklepam, da so to neki boss dungeon runi? Bom čim prej sprobal te kelihe. :D

Povezava do prispevka

Tetris effect connected - aleluja kak pa multiplayer paše tetrisu <3 Sicer me tresejo razni švedi in američani, sam zabavam se pa noro zraven :D

Slay the spire - Dal 300€ zato da lahko igram karte na xboxu fml... kljub vsemu povozi vse hearthstone single player zadeve, tako da... yeehaaaw drkal bomo kartice do onemoglosti <3

Burnout paradise - Ne rabim neki ekstra pisat, milina od arkadne dirkačine+avril lavigne

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Še enkrat končal prvi DLC (Ancient Gods) za Doom Eternal: kakovostno na nivoju, še vedno hud gameplay, a zelo drago za tri stopnje in cca. 4-5 ur igranja (20 eur samostojno in 15 eur kot del season passa). Pa v primerjavi s temeljnim špilom zajebano za popizdit, ker ti res nametava brutalno količino težkokategornih in extra buffanih demonov z lopato. Že na Hurt Me Plenty sem kar kri scal na trenutke, UV se tega raje ne lotim. Nightmare al pa celo Ultra Nightmare (lolololol) je pa verjetno čisti mazohizem.

 

DLC (Melody of Mystery) za Trine 4: luštno, u izi platformanje in fizikalno puzzlanje; Trine igrice majo res en tak nezatežen feel good vibe v fantazijskem pravljičnem okolju s krasno grafiko. Dober in dolg DLC (šest nivojev) za razumno ceno 8 eur. 

 

NFS Hot Pursuit Remastered: fajn dirkaška arkada + Criterion občutek brzine, zabavno policajstvo, kljub desetim letom starosti in komaj kaj remasterani podobi je grafika še vedno presenetljivo OK. Multiplayer moram še sprobat, baje je dober. Je pa res, da je 30 eur verjetno vsaj 15 preveč za tako star špil, in da z izjemo Burnout Paradise Remastered tam od Shifta 2 dalje nisem igral dirkačin, tko da mi verjetno ta špil bolj dogaja kot bi nekomu, ki je preigral novejše top predstavnike žanra.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...